Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kahahaha

Zbierajmy kilogramy od jutra:)czyli dieta 2500-3500 kcal:)

Polecane posty

Witam wszystkich borykających się z brakiem kilogramów:)Wszyscy się odchudzają a ja wręcz przeciwnie walczę o pare kilogramów:) Kto się przyłączy do zbierania?Planuje przytyć do lipca 5-7kg.Waże 49kg przy wzroście 174:( Plan diety-nie obrastamy w tłuszcz tylko zdrowo tyjemy:) Podstawa to produkty o dużej zawartości białka:)Czyli z 2500-3500 kcal to białko:) pozdrawiam i zachęcam chudzielców do walki o kilogramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Tobie to dobrze:) trzymam kciuki za Twoje dodatkowe kilogramy. Chtnie oddam Ci swoje:) pomyśl też na treningiem siłowym - ładnie rzeżbi sylwetkę, no i miśnie są cięższe niż tłuszcz. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Jeśli byłaby operacja dosysania tłuszcz to się kładę pierwsza:)chętnie bym wzięła Kilka Twoich kg.dzisiaj tak zaczęłam liczyć kalorie,tak jak na dietce odchudzającej tyle,że w odrotną stronę:)ile zjadam w ciągu dnia...nie jest tak,że nie jadam nic i słabo z tymi kaloriami bo już złapałam 1900...z tym,że pierwszy posiłek zjadlam po 15:/Czyli w ciągu dnia będzie koło 2200-2400 a więc całkiem normalna ilosc kalorii:)Gdybym jadła normalnie od rana to jestem w stanie do 3500kcal dobić:) Nie wiem czemu waga stoi...przebadam się jeszcze u endokrynologa:) A siłowe?czyli "pakowanie"?:)Czy jakie,bo ja nie bardzo wiem,kiedyś lubiłam ćwiczyć na wielkiej piłeczce:] Pozdrawiam Cię i również życzę udanej diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie,co mam jeść skoro moja przeciętna dzienna liczba kalorii to koło 3100?? jakie ćwiczenia powinnam robić,aby te pare kg.wpadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×