Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Carmin

Super foto promocja!!! 5 groszy za zdjęcie

Polecane posty

Witam Chciałabym się z Wami podzielić promocją na zdjęcia. Ważna tylko do północy 10 kwietnia czyli jeszcze trochę ponad dobę. Chętnych proszę o podanie adresu mailowego - dodam Was do listy, dzięki czemu będziecie mogli skorzystać z tej okazji i zamówić do 100 sztuk zdjęć w formacie 10x15cm (opcjonalnie 11x15) a każde z tych zdjęć będzie Was kosztować jedynie 5 groszy. Dodatkowo rejestrując się poprzez link z wiadomości ode mnie otrzymacie GRATIS - 40 zdjęć. Gorąco zachęcam - ja już czekam na swoje odbitki Po skompletowaniu zamówienia i przejściu do podsumowania należy w odpowiednim miejscu wpisać kod PL5GRZDJ. Mała adnotacja - do 99 odbitek płacicie 12zł za przesyłkę, od 100 do 199 jest to 19zł. Na podsumowanie chętnych proszę - zamieśćcie adres mailowy tutaj lub piszcie do mnie na el.patron@o2.pl, postaram się zorganizować Waszą rejestrację jak najszybciej Nie jest to żaden podstęp, ściema czy coś jeszcze gorszego Moja korzyść jest taka, że za Wasze pierwsze zamówienie dostaję w prezencie 40 odbitek lub 20zł na wykorzystanie w serwisie. Po rejestracji będziecie mogli polecać serwis znajomym i odnosić takie same korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×