Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skąd?-Stąd!

najgorsze rzeczy jakie jedliście...

Polecane posty

Gość iaww
To inna sprawa. Ale nie trzeba kupować tej najtańszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
ostrygi to proste chlopskie jadlo, nie zadne snobskie :D chyba ze na twoim podrowku, gdzie poza swininka wszystko jest snobskie ;) ja lubie, ale nie zawsze, bo nieraz sa bez smaku troche. a czy drogie? porcja ostryg w barze kosztuje mniej wiecej tyle samo co duzy hamburger (mowa o prawdziwym hamburgerze z miesa, nie takich macdonaldowych ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
zreszta juz po jezyku i stylu twojego wpisu widac poziom .... inteligencji i frustracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrygi chłopskie jadło?
hahaha pusty łbie ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
odnosnie wpisow z poprzedniej strony co do mortadeli .... najlepiej nie pytac z czego robie sie mortadele i parowki, skoro juz decydujemy ;) sie to czasem zjesc. byle nie czesto i byle sie nie ludzic, ze te drozsze sa robione z tkanki miesnej. jezeli mozliwe, to kupujmy takie bez azotanow i azotynow, bo to one sa najbardziej rakotworcze w wedlinach i wyrobach miesnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaikaik
ostryg bym nawet nie tknęła, na samą myśl robi mi się nie dobrze, tak samo na surowe mięso, podroby, wymienione tu wcześniej zupy z płucek, jajek, siemienia :o x ale już szczawiową lubię, bawarkę i kotlety ziemniaczane też! nie pomyślałabym, że można to nazwać aż fuj ;) ale jak widać gusty kulinarne są bardzo różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
czemu tak brzydko do mnie piszesz? niedopieszczona/y? sfrustrowana/y? tak to zwykle zarcie biednych rybakow, i naprawde nie sa takie drogie w wiekszosci miejsc, aczkolwiek moze w polsce to nowosc, wiec sa drogie i jedza je snoby. nie wiem i wole nie wiedziec co sie dzieje na twoim podworku, bo efekty sa oplakane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
no wlasnie, gusty sa rozne, ja np. lubie proste zwykle rzeczy, a nie cierpie przetworow, klusek, rzeczy robionych z ziemniakow (ziemniaki uwielbiam, ale nieprzetworzone) ciast, tortow. mi sie wydaje, ze to co ja lubie jest lepsze, bo zdrowsze i smaczniejsze, ale jesli niektorzy lubia placki ziemniaczane lub torty bezowe, to nie bede ich wyzywac od scierw i pustych lbow, tylko dlatego, ze maja inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×