Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nei_nei

Pokaż mi swój palec a powiem ci kim jesteś...

Polecane posty

Gość kiedy te wyniki?
BO JA MAM SERDECZNY DŁUŻSZY :D i caps off :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relative finger lengths...seem to be the result of fetal androgens - a to oznacza, że im dłużej się ktoś zadaje z andro genem tym ma dłuższe palce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mówią na osoby, które zadają pytania i same sobie na nie odpowiadają? ;) Jak będę miał ochotę to będę czytał wszystko co wyjdzie spod Twoich rączek. Głupoty, pierdoły i te poważne sprawy. Gorzej !!!! Będę je komentował, obgadywał, analizował. Jedyne co możesz zrobić w zaistniałej sytuacji, to zgłosić że jesteś nękana, napastowana przez moją skromną osobę na redakcję. Tam wiedzą najlepiej kto ma pisać a kto nie. Dlatego pohamuj emocje, bo pod spódnicę Ci nie zaglądam. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w ogóle o co chodzi >?????????? jakieś jedno stanowcze wyjaśnienie nie wiem rozwiązanie czy coś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy te wyniki?
Dajcie koorva te rozwiązanie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna wielka ściema a już jest tak nudno że czekać się nie chce.... gdzie jest właściciel topiku ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy te wyniki?
Robi se dobrze paltzami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego nie mogę odpisać po hangielsku? :-o i nawet przez proxy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, to tłumaczę pokrótce. Na podstawie rożnych badań zaobserwowano, że większy lub mniejszy poziom hormonów w życiu płodowym koreluje ze stosunkiem długości palców serdecznego do wskazującego. l Dłuższy palec SERDECZNY oznacza większy poziom TESTOSTERONU w życiu płodowym = predyspozycje do nauk ścisłych, bardziej męskiej sylwetki, leworęczności W grupie tej mężczyźni mają większa przeciętna długość penisa od pozostałych dwóch grup, kobiety mają większe skłonności do homoseksualizmu i bardziej męską sylwetkę. Ludzie tacy łatwiej odnoszą sukcesy, dobrze sobie radza w sporcie. Widać również związek z muzykalnością ale i z autyzmem. l Dłuższy palec WSKAZUJĄCY oznacza ekspozycje na zwiększony poziom ESTROGENÓW = predyspozycje do nauk humanistycznych, większa empatię, zdolności werbalne, bardziej kobiecy typ budowy (u mężczyzn może to ujawniać się delikatniejszymi rysami, mniejszym owłosieniem itp oraz homoseksualizmem, u kobiet dużymi piersiami ;) ) mężczyźni w dorosłym życiu są bardziej narażeni na raka prostaty, choroby serca, a kobiety na raka macicy i piersi oraz na zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen - no to nie wiesz co sobą reprezentujesz? haha choć mi osobiście się prezentacja podoba ;) fakt faktem jest delikatnie bezpruderyjna no .. ale.... każdy ma jakiś pogląd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej pasuje wulgarny i ordynarny niż bezpruderyjny :-) W każdym razie jeśli Ci się podoba to OK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo 83
Zawsze sądziłem że matematyczki to lesbijki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×