Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczynka_89

Zespół muzyczny - Dolny Śląsk

Polecane posty

Gość Koniczynka_89

Witam. Mieszkamy wraz z narzeczonym w Tarnowskich Górach, tutaj też wyprawiamy wesele i chcielibyśmy poznać opinie dotyczące zespołów grających na uroczystościach weselnych. Niestety mamy dylemat i kompletnie żadnych kandydatów. Zależy mi na tym, aby w składzie była choć jedna wokalistka, a sam zespół składał się z więcej niż z dwóch osób. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafffnia
Rozumiem, że rozważacie oferty z Dolnego Śląska, o ile to aktualne? Trochę ciekawych zespół tu się znajdzie, głównie we Wrocławiu oczywiście. Ja mogę ci na pewno polecić Free Concept, możesz poszukać ich strony w wyszukiwarce. To jest mój faworyt numer jeden. Myślę, że nie powinno być problemów z dojazdem, pewnie by zagrali na Górnym Śląsku też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tego zespołu to jaki mają repertuar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Folk & Roll - polecam! www.folkandroll.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pupiaczka
ja polecam bardziej metalowe brzmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarnowskie Góry nie są na Dolnym Śląsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto napisał, że Tarnowskie Góry są na Dolnym Śląsku? Uważasz, że zespoły muzyczne ograniczają się do wyjazdów w swoim regionie? Zdziwiłbyś/abyś się ile zespołów z zachodniej części kraju przyjeżdża na Górny Śląsk, aby zagrać na weselach... Free Concept na żywo nie słyszałam, ale przyznam, iż nutka wpada w ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim składzie gra ten Free Concept???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Free Concept, cytuję ze strony: Skład zespołu: gitara, bas, instrumenty klawiszowe/wokal męski, perkusja oraz wokal damski. Gramy 100% na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespoły weselne
wesele za 1700 - tani zespół muzyczny z Dolnego Śląska - zapraszamy na stronę: http://www.zespolmuzyczny-rytm.pl i do kontaktu mailowego: rytm_info@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, polecam free concept! na naszym weselu zapewnili świetne rytmy, chcieliśmy niestandardowo i się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina112
Polecam Zespół Free Concept - rewelacja, świetny głos, świetne brzmienie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Free Concept - grają na żywo, mają świetny sprzęt i naprawdę się znają na muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny Lublin - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaa0a
Jeśli chodzi o Free Concept to jesteśmy bardzo zadowoleni, fajna współpraca, cena też w porządku i wszyscy świetnie bawili się na naszym weselu przy ich muzyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas grał Free Concept i jesteśmy bardzo zadowoleni. Fajna współpraca, fajnie grają i zabawiają gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze nie jestem jedyny ktory jest zadowolony z Free Concept, mi również sie bardzo podobaja i pięknie grają. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Free Concept!! Są naprawdę świetni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajRek
osobowy zespół „Przeznaczeni” zajmuje się oprawą muzyczną wesel, poprawin i innych imprez okolicznościowych. Dysponujemy takimi instrumentami jak: akordeon, trąbka, gitara, perkusja, klawisz, skrzypce, werbel marszowy oraz 2 głównymi wokalami – męskim i żeńskim. Ze względu na naszą wszechstronność, w naszej ofercie znajduje się zarówno wyprowadzenie jak i oprawa ślubu podczas ceremonii w kościele. Spełniamy życzenia Młodej Pary dotyczące wyboru utworów na ceremonię (skrzypce, śpiew) oraz Pierwszego Tańca. Na imprezach gramy różnorodną muzykę dla każdego ucha – począwszy od lat 70 po współczesne hity na czasie. Utwory układamy w sety 8 utworów, w międzyczasie prowadzimy różne zabawy. Członkowie zespołu są młodzi i zarażają pozytywną energią ;-) Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i współpracy ! ;-) http://zespolprzeznaczeni.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×