Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 4545dakjahj

Dentysta

Polecane posty

Gość 4545dakjahj

Witam, Chciałam zapoznać moją prawie trzyletnią córeczkę z dentystą. Przygotowywałam ją kilka dni wcześniej do tej wizyty więc nie powinna być zaskoczeniem. Jednak gdy tylko pan doktor usiłował się z nią zaprzyjaźnić nic z tego nie wyszło. Skończyło się na tym, że po 10 minutach różnych prób przekonywania jej aby otworzyła buzię wyszliśmy z niczym z gabinetu :( Jak ja przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Jeśli mieszkasz w mieście akademickim, to proponuję dentystę w akademii medycznej-tam leczą za darmo a mają podejście do dzieci:) Sama korzystałam z tego pomysłu już w dwóch róznych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545dakjahj
hmmm... no nie wiem czy to dobry pomysł. W sumie to nie chodzi mi o to gdzie to zrobić tylko jak ją przekonać? Tam gdzie byłyśmy też był gabinet przygotowany "pod dzieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie jakieś książeczki, które opisują wizytę u dentysty? np. Tupcio Chrupcio "Dbam o zęby". Pewnie seria o Franklinie czy o Basi też ma coś podobnego. Może sama powinnaś usiąść na fotelu i pokazać, że lekarz zagląda tylko do buzi i nie dzieje się nic złego. A brałaś dziecko na kolana czy samo siadało na fotelu? To był typowy dentysta dziecięcy? Poszukaj w necie jakiegoś dobrego specjalisty dziecięcego- oni często dają radę namówić najmłodszych do wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545dakjahj
no więc tak :) mala była najpierw u mnie na kolanach, później u taty a na sam koniec pan doktor również moje zęby oglądał :) śmiechu było co nie miara, ale usiąść i otworzyć buzi nie chciała. Muszę faktycznie poszukać książeczek, szukalam zestawu zabawek "mały dentysta" ale nie mogę nigdzie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545dakjahj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
jak nie ma jak jest :) http://allegro.pl/play-doh-ciastolina-nowy-dentysta-20618-4-tuby-i3150833549.html, chociaż mój syn miał 4 lata jak z ostrym bólem i płaczem pojechałam na nocny dyżur stomatologiczny , ze swoim bólem i płaczem tzn , musiałam go zabrać bo nie było z kim zostawić , od tej pory mówiłam "chcesz skończyć jak mama hę ?" no i nie chciał , chodzi do dentysty , owszem był lekki opór ,ale dało radę .Oczywiście nie polecam tej metody ,piszę raczej jako anegdotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki typ widocznie :) Musicie znaleźć na nią sposób :) Mój syn bardzo lubi Tupcia Chrupcia. Jeszcze przed drzwiami gabinetu wspominał jak to Tupcio Chrupcio dentysty się bał ;) Spróbujcie książeczek, może jakichś bajek (skoro tego jeszcze nie robiliście)- nic innego już mi do głowy nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545dakjahj
no tak, bardziej chodziło mi o taki zestaw jak "mały lekarz" ale dzięki. książeczki napewno wypróbuję, na szczęście nie musimy się spieszyć z wizytą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka221

Czemu tutaj niektórzy pisali o zabawkach ? Co do dentysty to bardzo polecam centrum Stomatologii Demed na Ursynowie. Mają bardzo dobre podejście do dzieci. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi znajoma poleciła gabinety Eurodental w Warszawie. Chodzimy z dziećmi tam już od dłuższego czasu i nie było nigdy problemu. Mają super podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne podejście do dzieci mają w Centrum Stomatologicznym Demed, przyjmuje tam bardzo miła pani dentystka, która świetnie sobie radzi nawet z najbardziej strachliwymi dziećmi, wiem bo przerabiałam to 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×