Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona92

Do mam latających

Polecane posty

Gość ona92

Czy do samolotu mogę wziąć przygotowane mm dziecku lub termos z ciepła woda?? Co wogóle mogę ze sobą wziąć do bagażu podrecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zależy od linii, ale ile Ty czasu chcesz to przygotowane mm trzymać? chyba, że mówisz o gotowych słoiczkach... Bo tego z proszku nie możesz trzymać dłużej niż godzinę rozrobione, według producenta należy od razu spożyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz wyjezdza:(
tak, ja zawsze mialam proszek w suchej butelce a w termosie goraca wode plus druga butla z zimna woda, zawsze kazali posmakowac wode, o mleko sie raz zapytali co to to mowilam ze mleko dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz wyjezdza:(
a jakie linie? kontroluja te same osoby niezaleznie jakimi liniami lecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona92
Chodziło mi o to czy mogę zrobić je na pokładzie samolotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz wyjezdza:(
mozesz gdzie i kiedy chcesz byleby za dlugo nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata z podkarpaciaaa
kup w aptece gotowe mm w sloiczkach szczelne zamkniete , tego nawet podgrzewac nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona92
Czyli jak wezmę np kaszke mleczno ryzowa i termos to nie będzie problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz wyjezdza:(
nie powinno byc problemu to taki sam proszek jak mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego napisałam pewnie, a nie na pewno ;) przed Nami pierwszy lot wrzesień/październik dlatego też z ciekawości zajrzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata z podkarpaciaaa co Ty gadasz? To nie może stać po za lodówką dłużej niż 6-8 godzin teraz nie pamiętam dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona92
uff ... To mój pierwszy lot w dodatku z dzieckiem i mam stresa :) dzięki kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona92
Bądź sobą Ile ma twoja pociecha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zabracze soba,ale bedziesz musiala sprobowac i mozna wziasc okreslona ilosc plynu. Nie pamietam ile moglam zabrac ze soba plynów(mleka),ale musialam próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie 2,5 mca ale taki odległy termin z innych względów ;) po 1 miał się urodzić miesiąc później, po drugie lecimy do rodziny do Anglii, więc patrzymy, żeby bilety były tańsze :] Ja bym najchętniej poleciała w czerwcu, ale rodzinka przyjeżdża na komunię w maju, więc chcemy żeby sobie spokojnie odbili, żeby coś pozwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona92
Nooo my też do anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz wyjezdza:(
ja zawsze mialam ze soba dwie butle po 240ml a ostatno to plus kubek z napijem i bylo ok, lecisz pewnie wizzair albo ryanair wiec spokojnie dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona92
10 miesięcy ale i tak się boję jak to będzie z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona92
Tak tak wizzar.. Boję się że mały będzie płakał i już czuje te oburzone miny ludzi ... Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz wyjezdza:(
dasz rade synek pierwszy raz lecial jak mial niespelna 5 tyd teraz ma 26 mies i ma juz 7 lotow za soba, start i ladowanie zawsze bulte dostawal i albo spal albo podziwial "widoki", raz to nawet jak zasnal na starcie to sie obudzil w domu w swoim lozeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona92
Też bym tak chciała żeby spał cały czas ale to straszna wiercipieta w dodatku jest na etapie prowadzania za rączki więc pewnie będzie chciał chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz wyjezdza:(
heh na tym etapie moj syn to wedrowal po samolocie albo na czworaka miedzy siedzeniami ;) pol samolotu mialo ubaw z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubble Shooter
Mi przy kontroli bagazu podrecznego kazali wyrzucic soczek. Plyny w bagazu podrecznym nie moga miec wiecej niz 100 ml-o kosmetyki chodzi. Wez mleko w proszku i na pokladzie samolotu popros o ciepla, przegotowana wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dupie miej tych ludzi, mną się ktoś przejmował jak mnóstwo dzieci na pokładzie płakało? Nie! A nawet rodzice mieli w dupie, bo było dużo miejsc wolnych i dzieci latały gdzie chciały... Dużo czytałam jak byłam w ciąży o lotach i jak tu ktoś przede mną wspomniał-butla na start i lądowanie. O ciśnienie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona92
Czyli zostało mi tylko nie panikowac :D oby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz wyjezdza:(
bubble- wizzair jej nie da wody przegotowanej na pewno. w termosie na pewno moze zabrac troche latalam i nigdy mi wody nie zabrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona92
No a jak mi nie dadzą tej wody i nom będę mogła zabrać termosu @@? Masakra będzie wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegotowana jak przegotowana, ale do zrobienia mm powinna się 5 minut gotować (używaliśmy humana, nan pro ha i obecnie bebilon pepti w każdym trzeba wodę gotować 5 min)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci coś zaproponuje, weź numer na lotnisko i zadzwoń i zapytaj. Ja tak zawsze robię, a na pewno przed naszym lotem zadzwonie i o wszystko wypytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×