Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faktycznie taka młoda?

Usłyszałam w przychodni,że jestem bardzo młodą mamą. Czy faktycznie?

Polecane posty

Gość faktycznie taka młoda?

Mam 28lat i 3 letnie dziecko. Wczoraj w przychodni jak wypełniałam kartę wyboru lekarza pierwszego kontaktu dla siebie i pediatry dla dziecka,to rejestratorka stwierdziła,że moje dziecko ma bardzo młodą mamę i spytała czy to nie za wcześnie... Jak dla mnie te 25lat to był idealny wiek. Byliśmy 3 lata po ślubie, obroniłam mgr,dostałam umowę na czas nieokreślony i podjęliśmy decyzję,że będziemy starać się o dziecko. Mi się wydaje,że to dla mnie najlepsza kolejność i doskonały czas. Pierwszy raz ktoś stwierdził,że za wcześnie urodziłam dziecko. Rozumiem,że gdybym miała 15lat to byłabym bardzo młodą mamą,ale 25? A zresztą nawet takiej 15 letniej mamie nikt obcy nie ma prawa takich uwag zgłaszać. Wśród moich znajomych to normalne że po skończeniu studiów i znalezieniu pracy dziewczyny decydują się na dziecko,dlatego pytam tutaj,bo tu wchodzą osoby w różnym wieku,więc poznam więcej opinii-czy te 25lat to Waszym zdaniem tak młody wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój, normalny wiek
25 lat jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic ja mam 33 lata
i 13 letnia corke, co więcej nie wyglądam na swój wiek i czasem biora nas za siostry wiec nie, nie jesteś mloda mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja urodzilam
mając 19 lat i jakoś nikt mi takich uwag nie prawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie taka młoda?
Dzięki dziewczyny :) wiem,że teraz wiek się przesuwa,ale każdy sam powinien decydować kiedy chce mieć dziecko. Jakbym miała je w wieku 40lat to pewnie by mi powiedziała,że za stara jestem :D Ogólnie babka zachowała się bardzo nietaktownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie taka młoda?
Arszenika i kiedy ta wiosna będzie? No ja się właśnie tak poczułam jakbym miała dziecko jeszcze w podstawowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
A moze kobieta ocenila Cie z wygladu, nie z metryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie taka młoda?
Właśnie z metryki-powiedziała to patrząc na PESEL mój a potem dziecka. Z wyglądu to pewnie na setkę wyglądałam bo akurat dopadło mnie zapalenie spojówek, oczy czerwone jak u królika, podpuchnięte a do tego katar się przyplątał,więc nos też czerwony jak u renifera...:p Poza tym byłam normalnie-wąskie spodnie wpuszczone w kozaki i płaszcz-tyle przynajmniej ona mogla zobaczyć. Włosy spięte w kucyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiosna moja droga się dla mnie juz dzisiaj zaczęła. Cienki płaszczyk i wiosenne botki na nogach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamamamam
Dzień Dobry wszystkim Mamom :) Chciałabym Was zaprosić do polubienia i śledzenia mojej strony na fb poświęconej w 100% Maluchom i ich rodzicom. Strona jest kompletnie antykomercyjna i wolna od reklam. Zapraszam :) https://www.facebook.com/babelek2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mając 25 lat to urodziłam pierwsza corcie. Uważam że to odpowiedni  wiek. Może młodo wyglądasz albo źle PESEL skojarzyla.  Nie przejmuj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×