Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macoszka taka jedna

prezent dla jego dziecka

Polecane posty

Gość macoszka taka jedna

krotko..czy kupilybyscie prezent dla corki swojego przyszlego meza,ktora widujecie co jakis czas,ale ona was nie akceptuje i nie lubi?wkrotce bedzie miala urodziny i tak sie zastanawiam czy kupic jej cos nja te 17 lecie czy dac sobie spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej dać spokój. Albo ewentualnie pomóc tacie w wyborze. I niech powie że od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie dawaj, pewnie by wyrzuciła i wygarnęła Ci że to badziew jakiś. Niech da ojciec i powie właśnie jak ktos napisał, że to od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macoszka taka jedna
tez tak myslalam,nawet nie chcialam doradzac co ma kupicjej,bo jakby sie nie spodobal prezent to jeszcze by zwalila wine na mnie,ze jakis 'badziew'jej kupilam...mysle ze po prostu powiem mojemu lubemu zeby ode mnie zlozyl jej zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
"""" macoszka taka jedna krotko..czy kupilybyscie prezent dla corki swojego przyszlego meza,ktora widujecie co jakis czas,ale ona was nie akceptuje i nie lubi?wkrotce bedzie miala urodziny i tak sie zastanawiam czy kupic jej cos nja te 17 lecie czy dac sobie spokoj?"""" Pytanie raczej się sprowadza do tego , czy chcesz mieć z nią kontakt i jaki ? Ona już prawie dzieckiem nie jest. Ważne jest jak odnosi się i szanuje ojca.Jeżeli go nie szanuje to daj sobie spokój z prezentami dla niej. Bo ,to dziecko ma obowiązek szacunku w stosunku do rodzica. A nie odwrotnie.. Pytanie też , myślę ,że zasadne . Jak często córka zainteresuje się ojcem i z jakiego powodu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×