Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewaadamowa

Samochód dla młodej mamy

Polecane posty

zdecydowanie za mały. wózek musi wejść, zakupy i coś jeszcze na pewno. partner, berlingo, kangoo. To moim zdaniem najlepsze auto dla matki z dzieckiem. Do partnera wchodzi wózek bez składania i ma przesuwane drzwi co się przydaje na parkingu. Peugeot partner bardzo dużo wersji i dużo cen do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
przecierz to są samochody do firm takimi kobyłami jezdzić ???? fajne autka to mercedes klasyA , citroen C3 , skoda faworitka , audi 3, panda niczego sobie , dużo jest fajnych babsko-maminych autek tylko nie to co poprzednik wymienił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikfik
Wg mnie tak czy tak musisz sama sprawdzić:) ja nie wyobrażam sobie że miałabym kupić auta bez wcześniejszego siedzenia za kierownicą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama007
na pewno 5 drzwiowe, bo wkładanie fotelik na tylne siedzenie i wpinanie go, to jakas gimnastyka z siłownią i zabójstwo dla kręgosłupa (wiem z autopsji). Ja bym kupiła taki, do którego bez problemu zmieścisz wózek bez ściągania kółek (złożony stelaż i gondola/spacerówka w bagażniku). W pandzie chyba nie ma szans. Do tego, jeśli będziesz sama wyjeżdżać z maluchem nawet na jeden dzień i będzie trzeba spakować torbę z pieluchami, butelkami, ciuszkami itp., to miejsce na to też potrzebujesz, Sama jeździłam almerką, teraz mam civica (w końcu 5drzwiowy) i jak jedziemy na cały dzień, spakuję wózek i torbę, to bagażnik pełen. Zdecydowanie większe auto polecam. Sama zastanawiałam się nad kombi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani domu, czy naprawdę uważasz że skoda favorit to auto dla matki z dzieckiem? Przecież to auto dla pasjonata-mechanika. Mój rower jest bardziej kobiecy niż to auto(nie jest to damka). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
facet 86-rzecz gustu , ja jako kobieta nawet szpilki nie wygodne ubiorę by klasa wyglądać , to się tyczy większości dziedzin nas , a dzieciątka tez pakowałam do audika i wcale nie było tak żle , samochody które wymieniłeś owszem są pojemne , ładne ale u mnie to pracownicy ich używają , matki-polki może dla nich tak , ale kobiecych-mam nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
facet- masz poczucie humoru :D ewaa- fajne auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem za vanami. Woyager, partner, frontiera. To są auta dla mamy i niemowlaka. Zero problemów z wózkiem zakupami fotelikiem wygoda na maxa. Na całym świecie mamy tak jeżdżą i są zadowolone. Tylko u nas jeszcze myślenie że jak baba za kierownicą tą w tico. Bzdura! Kup żonie pokrzyczy przerazi się może a potem będzie ci dziękować. Zresztą jak myśli praktycznie to sama powinna taki wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-SHAPE-2003-53-REG-PEUGEOT-PARTNER-COMBI-2-0-HDI-5-SEATER-MPV-VAN/151036805275?_trksid=p2045573.m2042&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D27%26meid%3D7325079003682242052%26pid%3D100033%26prg%3D1011%26rk%3D1%26sd%3D151036805275%26 znalazłem na e-bay. Kobiety proszę patrzeć na trzecie zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikfik
Dla mnie osobiście auto musi tez wyglądać, a np nie specjalnie podoba mi się partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anibas3003
Ja tez chce kupic auto dla siebie i dzieci. Ale ja juz wybralam fiata pande, myslalam o 500 tce, ale panda jest niewiele dluzsza i ma 5 drzwi. Kierowalam sie glownie wielkoscia a nie pojemnoscia, mieszkam w miescie gdzie miejsce parkingowe trudno, a wozka raczej nie pakuje, bo przeciez po to chce auto zeby wszedzie blisko podjechac. Moja 3,5 roczna corka lubi chodzic a syna (22 miesiace) czasem nosze na plecach w nosidelku, zakupow mam max 2-3 siaty ktore sie spokojnie zmieszcza, jak nie w bagazniku, to na siedzeniu pasazera. Ale musze zaznaczyc, ze to bedzie auto tylko na moje potrzeby, te zawodowe rowniez, natomiast maz chce wziazc fiata freemonta na firme wiec w razie wiekszych wypraw bedziemy mieli transport odpowiedni. Co do freemonta powiem, ze bylam na jezdzie probnej ma on faktycznie wykonanie i wyglad wysokiej jakosci, ale jest to auto dla mezczyzn, duze, pasazer niestety nie ma opcji zbytniego regulowania siedzenia (dziwne ze nikt tu nie pomyslal o kobietach, ktore zwykle siedza obok). Fajnie sie jezdzi, auto jest wysokie, co sprawia ze ma sie lepsza widocznosc, choc boczne panele przy przedniej szybie sa szerokie, podobnie jak w volvo ktorym teraz jezdzimy, to przeszkadza, bo jednak podczas jazdy po miescie komfortowo jest liedy ma sie maximum widoku. Panda ni jezdzilam jeszcze niestety, tyle ze ja dosyc szybko wyczuwam nowe auto. Dodam ze chcialabym opcje 4x4, raz ze wzgledu na wyglad, a dwa, ze mieszkam na poludniu fr, jest tu sporo ciasnych, kretych uliczek pod gore, wiec moze sie przydac. Sorry ze sie tak rozpisalam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaasasa
Trzeba brać przede wszystkim praktyczny aspekt przy wyborze auta dla młodej mamy no i chyba cenę utrzymania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Citroen C5 kombi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulkaaa1
Pomyśl o dobrze wyciszonym samochodzie ;) To się przyda do podróży z dzieciaczkami :) W hałasie mój brzdąc nie chciał spać i był kapryśny. Po wykonaniu dodatkowego wyciszenia w www.sztukawyciszania.pl problem zniknął a Michaś śpi jak aniołem i hałasy z zewnątrz już go nie budzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×