Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mania354

jak zakryć objawy łuszczycy

Polecane posty

Gość gość
U ktoś tu nie ma co robić, tak uprzedzam od razu bo poruszę ten temat. Mi ten szampon bardzo pomógł i bardzo się cieszę że na niego trafiłam. Polecam chociaż o nim poczytać jeśli ktoś nie jest przekonany. No i warto spytać swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimbaa01
Mi też w miesiąc wyglądałam normalnie a nie jak potwór, bo łuszczyca na głowie to dla kobiety na prawdę duży problem. Jak się wam nie podoba nasza dyskusja to sobie zróbcie własny wątek. patafiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettio95
Łuszczyce można pokonać (jej objawy) szamponem Clobex. Polecam bo na prawdę warto zamiast się męczyć można normalnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermatolog mi przepisał tabletki do ustne neotigason badania robiłem czy w ogóle mogę je brać i powiem tak pomogły i zmniejszyły się objawy na ciele Ale jak skończyły mi się tabletki to wróciło wszystko dobre na jakiś czas trzeba by było je brać już ZAWSZE he zapytajcie dermatologa polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś próbował preparatu Manuka Extra? To chyba teraz jakaś nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zawsze warto spróbować czegoś nowego jeśli się nie ma sprawdzonego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałem o tej manuce i muszę przyznać że jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rastamagii
Uważam, że bardzo dobrze spisuję się na to Clobex - szampon przeciwobjawowy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio przeglądałam internet i wyskoczyła mi reklama Manuka Extra. Chyba się tym zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie zauważyłem że o tym się coraz więcej mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak łuszczyca nie jest w jakimś mega zaawansowanym stadium to powinna jeszcze dać radę z nia walczyć takimi środkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binkowska2
Sprawdzony, szybki i przede wszystkim dobrze przetestowany jest Clobex. Polecam! Na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko jest ukrywać objawy łuszczycy, szczególnie jeżeli pojawiają się w widocznych miejscach. Lepszym rozwiązaniem jest zniwelować jej objawy, a następnie dbać o profilaktykę. Preparatem doskonale radzącym sobie z łuszczycą jest Beta-Skin Natural Active Cream. Krem dba o odpowiednie nawilżenie naskórka i zmniejsza jego rogowacenie. Polecam zapoznać się ze stroną: https://sklep.betaskin.pl/pl/p/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-50-ml/103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choruje od 35 lat na to paskudztwo, a mam 44-próbowałam już wszystkiego i mi najlepiej pomaga w lato słońce oraz kąpiele w słonej wodzie -nie musi być z Morza Martwego, nasz Bałtyk też jest dobry, w warunkach domowych do wanny sypię 0,5 kg zwykłej soli spożywczej i też jest dobrze-skonsultowane z lekarzem. Najlepsze w tej całej chorobie jest to, ze nigdy nie oszczędzałam na wczasach - zawsze są to super ciepłe i słoneczne miejsca na świcie-traktuję to jako formę leczenia hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie z niedoskonałościami skóry? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie przetestuje tą Manuke. Sporo się ostatnio o niej mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się zorientowałem to można to kupić nawet w innych krajach. Może być niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co patrzyłam na stronie o tej Manuce, to nawet można kupić i zobaczyć jak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem już kiedyś o tej manuce. Nawet zastanawiałem sie nad jej kupnem ale finalnie sobie darowałem. Tak sobie myślę ze skoro cały czas trzyma się na rynku to coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie ostatnio podrabia się coraz więcej leków i suplementów. Trzeba uważać i zamawiać ze sprawdzonych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Manuke 2 miesiące i jak początkowo nie byłam zadowolona to pod koniec stosowania efekty pojawiły się nagle. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedzieć bo czytałam kiedyś o miodzie manuka czy coś takiego. A to chyba ma w sobie tą cała manuke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest moda na naturalne preparaty. Osobiście nie mam nic przeciwko. To własnie od naturalnych składników wzięła się część wiedzy na temat leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się! Fajnie powiedziane. Przecież praktycznie cała farmaceutyka bierze się ze starych receptur naszych przodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, chociaż chyba największy przełom był dzięki penicylinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×