Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co za baba

powiedziała, że ona nie ma w ogóle biustu!!!!ale mnie wkurzyła

Polecane posty

Gość co za baba

pracuję w bieliźnianym. Mam bardzo mały biust, właściwie jego brak (65C, 70B), dziś przyszła taka kobieta do sklepu, mierzy staniki, znalazła dobry i mówi, że ten jeden jest w miarę dobry bo ona w ogóle nie ma biustu... ja pier...., ona nie ma biustu a miała rozmiar 80C, to jest "nie biust"?! to co ja mam powiedzieć!!!!! wkurzyłam się bo mi się tak przykro zrobiło, co za debilka...ufffff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femina nina
Pracujesz w bieliźnianym a nie znasz sie na rozmiarach? Piszesz, że masz C i tamta babka tez ma C, czyli macie taki sam? Twoje 70 a jej 80 to obwód klatki piersiowej, który ma sie nijak do rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femina nina - Ty się może zacznij dokształcać w sprawie staników, zamiast takie idiotyzmy pisać? 70 C i 80 C to dwa diametralnie różne biusty. Nie wiesz tego, że 60 C i 85 C to nie jest taki sam biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
A ja mam 70A i mam ładny biust:), autorko masz kompleksy, zwalcz je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za baba
no może i mam kompleksy ale jak można tak chrzanić, że nie ma biustu:( po pierwsze ja mam 65c/70b a nie 70c, po drugie nie mów mi że moje 65c a jej 80c to prawie to samo bo ona przy moim biuście ma kolosalne cycki kiedy ja nie mam ich prawie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweqweqwewq
a wolałabyś, żeby ci pół zycia za tobą gówniarze wołali: ale masz cyce, jak donice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po chuja ci cycki? Faceci ich nie mają i żyją. Dla facetów? Przecież to niewdzieczne chuje waszym zdaniem więc raz jeszcze, po chuja ci cycki? Przepraszam za wulgarnosc ale mnie wkurzylas jak ciebie baba w sklepie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×