Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ynteligent

Przemek , nie udzieliłeś jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie

Polecane posty

Gość ynteligent

czy uważasz, że kafeteria działa prawidłowo pod względem technicznym ? mam pewne zastrzeżenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynteligent
NIE Przemek, kafeteria nie działa prawidłowo od ponad pół roku i wiesz o tym ale nie znasz recepty na działanie prawidłowe kafeterii , - zwłoka czasowa ponad dwie minuty , pomiędzy wpisem a odczytem tekstu na kafeterii , czy Tobie to coś mówi, czy nadal jesteś jak trawka na wiosnę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynteligent
nie pierdziel głupot, wiem jak było za czasów gdy tu był szefem Michał Brański , sam wszystko dopilnował i działało bez problemu a gdy Brański sprzedał kafeterię to nowa Szefowa szukała fachowców i znalazła PIERDOŁY zamiast fachowców i nie potraficie sobie poradzić ale tematy zastępcze typu ZIOMEK22 to potrafisz wymyśleć, nie jesteś fachowcem , napraw to aby działało technicznie prawidłowo pierdoło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEMYSLAV NIE 22
pisze się Rozje­baliście, baranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1410
no też zauważyłem te niedogodności... wygląda to jak jakiś prymitywny filtr przeciwdziałający spamowi napisany przez gimnazjalistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynteligent
Przemek, no dobra, wszyscy jesteśmy ambitni ale żaden człowiek nie jest alfą lub omegą , są mądrzejsi od Nas, to dobrze, że z samokrytyką tu się pokazujesz , domyślam się że masz kilka serwerów pracujących w układzie macierzy lub inne rozwiązania popytaj ludzi po piątym roku jak z tego wyjść aby technicznie działało lub zwyczajnie napisz mail do Michała Brańskiego , nie powinien odmówić pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynteligent
fajnie i trzymam za słowo dla dobra kafeterii i bardzo proszę, nie wymyślaj już tematów, które ludzi denerwują, admin powinien działać skrycie i podstępnie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynteligent
Przemek a mam jeszcze jedną prośbę , czy mógłbyś zmienić hasło i login do panelu ADMIN i hasło i login do serwera , być może te opóźnienia w odczycie na kafeterii są związane z tym, że osoby trzecie znają hasło i login i tu wchodzą na kafeterię jako ADMIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynteligent
za dużo tu jest ludzi znających hasło i login do tego samego panelu ADMIN i do serwera , wychodzą jaja podwiązane , czas ruszyć zadki i zrobić tu porządek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olakasiaasia
Dlaczego Przemek 22 lata ma to naprawiać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynteligent
olakasiaasia przecież nie musi naprawiać lub burzyć albo murować i tynkować , może się spokojnie położyć nago w pokrzywach i zasnąć zjedzony przez komarzyce , nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynteligent
Przemek, jeżeli już pozmieniałeś te hasła i loginy do panelu ADMIN i do SERWERA to teraz zrób próbę , wpisz na próbę powiedzmy trzy razy X I dodaj 22 , zobaczymy jak to pójdzie xxx22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skjcbdcdwqef
moge zadac pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skjcbdcdwqef
jak mam dalej zyc? wlasnie skonczylam ogladac trylogie ojca chrzestnego. niemsaowita, piekna histoira. ogladalam caly dzien, nigdzie nawet nie wyszlam a teraz nie moge dojsc do siebie, nie moge zasnac. jak dale zyc? dlaczego ona musiala umrzec? dlaczego corka majchela corleone? ich zycie juz nie bedzie takie samo. on znowu zawiodl swoja zone. moje zycie sie zmienilo po tym filmie na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×