Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuje sie dennieee

mam 24 lata i nigdy nie pracowalam :(

Polecane posty

Gość gość
ja ma 31lat i przepracowalam w sumie jakies niecałe 2lata tylko. Mam wyrzsze wykształcenie, ale co z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyższe - zaraz mnie pojedziecie pewnie:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem znów będą pierdzielić w mediach że nie ma pieniędzy na emerytury. A skąd mają być jak młodzi ludzie nie mają pracy ? Inna sprawa że w Polsce za młodego uważa się każdego kto jest poniżej 40-tki. Mam 26 lat, więc żeby społeczeństwo uznało mnie za dorosłego to muszę zaczekać jeszcze 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 28 lat i pracowałem od skończenia liceum. Jak miałem 15 lat zacząłem na wakacje pracować. Studiowałem zaocznie - i tak mi się do niczego nie przydają studia. Powiem, Wam, że ja dużo ryzykowałem aby pracować, zmieniałem miejsce zamieszkania, początki były za 890zł i 200 godzin na msc. Ale pracowałem, starałem się zyskiwałem kontakty. Wiem, że czasem wydaje się praca za najniższą bez sensu, ale często po takich pracach dosatjesz inne propozycje, Moja ścierzka kariery wygląda tak 890zł 1500zł 2000zł 2500zł 1800zł 2000zł 2500zł 3500zł i teraz 5500zł na prawdę, czasem człowiek nie wie co może zyskać, ale z nastawieniem na pewno się nie uda, to Wam sie na pewno nie uda. Musicie zmienić w umyśle na UDA MI SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 37 i przepracowałem 2,5 roku od 2004 mieszkqam w piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 26 lat, w zyciu przepracowalem 3 miesiace i dwumiesieczny staz za darmoche. od ponad 5 lat na bezrobociu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 24 i też nigdy nie pracowałam nie mam wykształcenia ojciec mówi że skończę pod mostem naprawdę bym chciała być inną osobą ale nie umiem liczę że wygram w lotto miliony nadzieja matką głupich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×