Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daria507

figura no - appetite

Polecane posty

hej :) dziewczyny od dzis zaczynam sie odchudzac, waze 84kg przy wzroscie 167cm. rostyłam sie strasznie po ciazy:( dostałam dzis od mamy saszetki no appetute czy ktoras z was korzystała? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noaptetite
ja dzisiaj kupiłem i całkiem przypadkowo bo zauważyłem w aptece i farmaceutka polecała wiec wziąłem, stosować zaczynam od jutra a ty co myślisz - serio działa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ktoś już próbował tego suplementu i mógłby zdradzić ,czy w ogóle coś to pomaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamosina
Ja tez dopiero zaczęłam dzisiaj , bo już nie mam siły sie odchudzać bez skutków po ciąży mi zostało10kg i koniecznie muszę sie pozbyć ale nie wiem czy to mi pomoże. piszcie jak tam czy wam chociaż kilogram spadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria99212
Witam. Ja stosuje ten suplement diety już od dwóch tygodni i muszę powiedzieć że 1.5 kg (oczywiście razem z treningiem 2 razy w tygodniu) schudłam bez większego problemu. Polecam produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadzieja, w opakowaniu 15 saszetek gdzie nalezy spozywac 3 saszetki na dzien. wyciaganie kasy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISACZEK
daria i jakie efekty dużo udało ci sie zrzucić po ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek 123
Ja po ciąży miałam 20 kilo nadwagi. Pozbyłam się tego dzięki diecie. Poszłam do dietetyka i on ułożył mi jadłospis. Ale oprócz tego kupiłam sobie taki preparat wspomagający odchudzanie http://nutrina.pl/28,slimette.html i systematycznie ćwiczyłam w fitness klubie. To pomogło mi w odchudzaniu. Dzisiaj ważę 52 kilo przy 171 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krewetka27
figura no-appetite jest na prawdę spoko, jem ją w ramach deseru po posiłku, a nie przed jak jest na opakowaniu, po zalaniu ciepłą wodą jest jak kisiel, i dobrze wypełnia żołądek, ten efekt daje błonnik, ale nie stosuję jej,żeby schudnąć, tylko,żeby utrzymać wagę i nie podjadać. i działa,bo jestem nasycona do następnego posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkakitka
widzę,że jednak sporo dziewczyn pije figurę no-appetite, ja też już jakieś dwa miesiące, ale nie dzień w dzień, czasem nie potrzebuję,ale w dużej mierze dzięki niej udało mi się wyeliminować podjadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy dziennie trzeba to pic wg ulotki? i czy pije sie to jakis czas przed posilkiem jak tak to ile minut ? a moz e nie je sie nic po wypiciu dopiero jak sie jest głodnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie wie ktos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkakitka
wg ulotki figury no-appetite trzeba 3 razy dziennie po 1 saszetce przed posiłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje bardzo a zaraz po tym juz jemy i odczekac mam jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkakitka
nie piszą, chyba lepiej od razu,żeby mniej zjeść i się wypełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze z e pol godz przed jedzeniem zeby cos tam napecznialo i mniej sie zjadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwniaczki wierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justypka
no na tej stronce nie ma żadnych recenzji figury no-appetite !! póki co,tylko opis składu itd. wszystko co chcesz wiedzieć jest w tym wątku,więc warto przeczytać ;) jeśli jednak nie masz czasu to powiem ci tyle,że jest spoko, zawiera błonnik,dzięki czemu daje uczucie sytości, ma fajny anansowy smak, koszt też nie jest za wielki. styka? dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×