Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyś1111

brak efektów

Polecane posty

Gość Justyś1111

witam, od miesiąca stosuję się do diety 1000 kcal. Ostatnio często zdarza mi się przekroczyć ilość kalorii o 100-200. Lecz codziennie trenuję na siłowni. Ćwiczenia cardio oraz rzeźba mięśni. Często uczestniczę też w zajęciach fitness. Przez ten miesiąc schudłam 3 kg. Z 63 na 60. (przy wzroście 168 cm) chciałabym ważyć 55 kg, jednak zauważyłam, że przestałam zrzucać kilogramy. Schudłam tylko z twarzy i nóg. Akurat nogi zawsze miałam chude. Mam problem z boczkami i brzuchem. Ćwiczę je codziennie na specjalnych przyrządach, lecz nadal nie widzę zmian... Możecie mi coś doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz więcej, 1000 kcal dziennie to głodówka. Wykańczasz tylko swój organizm... Ale to Twoja decyzja jak traktujesz samą siebie. Po jakimś czasie takiej diety na pewno z nawiązką przytyjesz, bo organizm będzie kumulował kalorie i tłuszcz w obawie przed głodówką. Dziwię się, że masz siłę chodzić i ćwiczyć jedząc tak mało. Poczytaj sobie porządne porady na http://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś1111
więc ile kcal dziennie powinnam zjadać, aby schudnąć, skoro dziennie na siłowni spalam ok. 500-600??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfsdfasdfas
Około 1800-2000, tak wiem, co sobie myslisz, ale wlasnie tak powinnas robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś1111
przy takiej ilości kalorii jestem w stanie schudnąć ? ;) a co z moim brzuchem? jakieś cudowne triki na spalenie oponki? :) bo moje nogi są bardzo chude, a ja nadal tracę cm w tej części ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno opamiętaj się i zacznij wreszcie jeść jak należy. Mało kalorii, to zwolnienie metabolizmu. Organizm przystosowuje się do takiej ilości kalorii jaką mu dostarczasz. Jak jeszcze zmniejszysz to też przywyknie. Będziesz się głodziła, nie będziesz miała energii, zniszczysz sobie zdrowie a i tak nie schudniesz. Jak zaczniesz po tym głodzeniu się dostarczać organizmowi nawet niewiele więcej kalorii, to Twój organizm będzie chciał zgromadzić zapasy na kolejny okres głodowania i zaczniesz tyć. Całkiem sobie rozregulujesz metabolizm. Tutaj sobie poczytaj co robić by chudnąć: http://www.kulturystyczni.pl/dieta-zdrowe/spalanie-uszczu-podstawy-redukcji-t32.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
sorry , że tak bez owijania w bawełnę ale jak czasami czyta się te wasze "wynalazki " to po prostu zgroza tysiąc kalorii i jeszcze chodzisz na siłownię ?? to skrajna głupota , tysiąc kalorii to nie wystarcza nawet niemowlakowi , a co dopiero dorosłej kobiecie i to do tego ćwiczącej organizm człowieka to nie jest jakieś pudło , że z jednej strony cos wrzucisz , , tu co coś zakręcisz i wszystko będzie idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Ja dla mnie 1000 kalorii to za mało. Raz że ćwiczysz dwa że głodzisz się. Poza tym organizm spala kalorię z całego organizmu równomiernie. Nie ma takiej opcji że schudłaś tylko z twarzy i nóg. Może Ci się tak wydawać bo tam zawsze jest mniej tłuszczu niż na boczkach. Poza tym skoro ćwiczysz brzuch to mięśnie się pompują i optycznie zwiększa rozmiary. Też kiedyś miałam problem ze zgubieniem tkanki tłuszczowej. Mi pomogły tabletki Forever Slim, można je kupić na allegro. Poleciła mi je kobieta której się opiekuję dziećmi i też zaraziła zdrowym odżywianiem a to w połączeniu dało mi już 13 kilogramów po 6 tygodniach bez jakiejś głodówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś1111
powoli zacznę zwiększać liczbę kalorii, aby mój organizm nie dostał szoku :) przy wadze 60 kg ciężko jest mi zrzucić 5 kg. I nie ukrywam, że zniechęca mnie to, że od tygodni ciężkich treningów i wielu wyrzeczeń moja waga stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jadlas na te 1000 k
mozesz podac jakies dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu juz chyba nic nie pomoze
witaj w klubie, nawet wzrost mam ten sam, 3 kg mniej ale mimo ostrej diety i wyczerpujacego ruchu waga ani drgnie dalej w dol tylko szyderczo spoglada na moje rozgoryczenie.tez chudne z twarzy a rece mam jak grabie i steczace lekko mzebra , za to biodra i uda megaszerokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parasol88
Kobiety wyrzucić trzeba wagę jak sie ćwiczy i zacząć się mierzyć! Mięśnie rozbudowujecie a te są 'cięższe' dlatego na wadze są słabe efekty. Ja od dwóch miesięcy ostro trenuję i schudłam o jedyne 3 kg aleeeee za to zeszłam o 1 rozmiar w dół :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś1111
staram się urozmaicać swoje jedzenie. Rano jem pieczywo razowe. Na obiad np. gotuję piersi z kurczaka z przyprawami. Do tego np. surówka z kiszonej kapusty lub warzywa na patelnię. nie używam masła, ani oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannnnkkka
I to jest kolejny, poważny błąd. Z tłuszczy powinno pochodzić 30% dziennej dawki kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś1111
w takim razie jak powinien wyglądać mój przykładowy dzienny jadłospis, biorąc pod uwagę treningi na siłowni oraz to, że chcę zrzucić z 5 kg :) bardzo proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś1111
dziękuję bardzo za pomoc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×