Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Gość gość
tak, 5 posiłków w małych ilościach ale to pomaga zniknąć wadze... może upiorne myśli me bo może chodzi o właściwe odżywianie się. Jestem z Tobą Nasza Szkapo;-) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiorne to, ale szczęśliwi ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli:-D więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu
Chyba jakieś żarty kafe sobie robi!!traktują moje wypowiedzi jako SPAM!LOL posrało ich już totalnie.Kutasy i inne pajace mogą sobie pisac co popadnie a moje wypowiedzi całkiem normalne są Spamem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D ;-) :classic_cool: więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula, jak krokieciki? Podziel się z nami chociaż literkami ze smakiem. I naprawdę upiornie mnie ciekawi jak Przygotowujesz mięso. Kiedyś w Szczecinie jadłem z mięsem takim jakby... tak mi się upiornie wydaje, więc, jakby wysuszone, tak jak z kebaba i idealnie poszadkowane. Do tego barszcz czerwony...:-P mniam:-) I w sumie to ciasto, też jakieś inne. To może wiesz co? Zapodaj przepis. Jak Chcesz;-) Upiorzyco:-) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Upiorna, ale Kahahaha lepsza jest od sowy;-) więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu
właśnie stworzyłam ciastka owsiane na patelni :D mówię wam pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty Widzisz co Napisałaś? Więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też dzisiaj rano uznawało wszystko jako SPAM. Czego bym nie napisała to spam. Aż w końcu zrezygnowałam. A gdyby tak sobie poszukać nowego forum? To schodzi na psy. I pewnie zaraz mi usuną tego posta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie usuną;-) więc? Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu
No właśnie Upiorny,znowu od 10.30 nie widziałam postów :/ Totalnie nic!Ciemność:/ Założyłam temat o"modernizatorni kafe",że kutasy i inne karateki oraz praviki mogą sobie swobodnie pisać o kobietach,że to zlewy na sperme itd.a ja pisząc w kulturalny sposób mam wyświetlane jako Spam!i w dodatku dodałam,że z w miare normalnego forum zrobili szambo...że to normalnie żal:/To mi ten temat usunęli za 5minut?!paranoja,że psychiczni piszą co popadnie na lajcie a mi bezczelnie kasują albo nie przepuszczają postów... i tak to usuną,bo przecież normalny człowiek jest tu dyskryminowany:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kahahaha, jak Ci nie wyświetla postów, to musisz w adresie strony do ostatniej liczby dodać 30 i wpisać wynik dodawania ;) wtedy się wyświetlą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu
tak bym zrobiła na kompie:D ale,ze na kafe zawsze Jestem na tel.to mi to w ten sposób nie działa:P Mam po prostu w ulubionych dodaną ostatnią str.nie pytaj jaki tel.cud,że net działa:]akcja była z rok temu,ze net z play byl za szybki a tel za wolny i nie działał:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu
Upiorny,chodzi o 5 zdrowych posilków:)Zero słodyczy i napojów gazowanych:]Nawet woda bez gazu;)Ale ciastka z patelni są z***biste:]ja jem co 2-3godz.a po 1,5 godz.jestem głodna więc podjadam:P hehehe.i chyba o to chodzi właśnie aby wjęcej jadać a przynajmniej w moim wypadku:]Tyle,ze chyba przeciążam żołądek (mimo,ze jadam zdrowo) bo po 3posiłkach głownych i 4przekąskach mam pełny brzusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mnie już naprawdę załamuje ta pogoda... od 3 dni jest 10 stopni, słońca nie było już nie pamiętam od kiedy, dramat, dramat ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu(To okrzyk radości?)
siemka.ja jestem pełna energi:) Dzisiaj zakończyłam treningi z trenerem i od poniedziałku jadę sama z ćwiczeniami:) Było dziś ważenie :(Masakra:(Waga pokazała 51,3kg:(Ale Kamil mnie pocieszył trochę bo stwierdził,że mam więcej mięśni niż niejeden facet:P buhahaha. Normalnie załamują mnie faceci na siłowni :] powaga cały czas lukają co ja wyprawiam za ćwiczenia,aż mnie stresują :P A mojego trenera nazywali maskotką siłowni,ciasteczkiem i?seksoholikiem O.o i czymś jeszcze :) lol:]Masakra :P ale wiecie co?Kamil pytał ile papierosow wypaliłam od rana do 12tej.i zaproponował coś ciekawego:]do 12mam nie palić.od12 do 18 mogę jednego co 2godz.(biorąc pod uwagę to,że na siłkę chodzę na 12,to już nie zapale:))a od 18tej to juz nie pale:D no i dodał,że jeśli nie jestem "miękką frytą" to dam rade,a że nikt nie chce taką też fryteczką to ZACZYNAM OD JUTRA:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu
Już mnie nosi:)Wczoraj trening,a dziś znów biegnę na siłkę:D poczułam klimat siłowni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już przecież upiorne uzależnienie;-) więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już przecież upiorne uzależnienie;-) więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu
Hehehe.ale jakże pozytywne:)jeszcze muszę nie być "miękką frytą"i oduczyć się palenia do 12tej:P dziś nie poszło:(wypaliłam trzy super slimy(jakby nie patrzeć to jeden i pół normalnego)3grubsze od 9tej.i tak to postęp bo o tej porze to już byłam w połowie paczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu
Hehehe.ale jakże pozytywne:)jeszcze muszę nie być "miękką frytą"i oduczyć się palenia do 12tej:P dziś nie poszło:(wypaliłam trzy super slimy(jakby nie patrzeć to jeden i pół normalnego)3grubsze od 9tej.i tak to postęp bo o tej porze to już byłam w połowie paczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny  .
SoWa, a ten Twój telefon potrafi kopiować? Można skopiować link na stronę w miejsce wysyłania, zmienić liczbę i po ponownym skopiowaniu wkleić w miejsce wcześniejszego linka;-)-adresu strony. Więc jedna mało mówi bo upiorny mąż zabronił, druga ma wyrok za skok na kasę, trzecia zatruła się grzybami, następna w deszczowe dni jest na wyborach i wybiera ślimaki z liści i trawy, a SoWa zaraz zniknie i tyle będzie upiorności na topiku co Upiornego na kafe! Upiorne to wszystko czy tylko ja tak upiornie piszę? Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu
Właśnie adresów nie kopiuje:D dziwna sprawa:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu
Byłam dzisiaj w manufakturze,na siłce tam gdzie kręgielnia:/ i to był błąd...dobrze,że to wejście gratisowe było...bo bym w życiu nie zapłaciła :P co mi z tego,że szatnia odj****a?dobra suszarka do włosów,nawet prostownica dostępna i żelazko z deską do prasowania?!O.o ale sprzęt do ćwiczeń na sprzęcie poustawiany,istny tor przeszkód,strasznie trzeba uważać,żeby sobie krzywdy nie zrobić... koksów masa!mimo,że byłam po14tej... chyba jednak zostanę w siłowni gdzie pracuje mój trener "Ciastek";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że było bezpłatne. Masz teraz porównanie :P Wiesz gdzie nie chodzić. I dobrze, że zmuszają Cię do ograniczenia palenia! Fajki to straszny syf. Trzymam kciuki, żeby się udało ograniczyć, a najlepiej rzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu
Nom,strasznie się cieszę,bo naprawdę ta siłka to istna masakra...:/ Każdemu klubowi fitness z koksami mówię NIE!!! Ale coś czuje,że w tej verze będzie tak samo...:/Mimo,że będę mieć za free to nie będę chciała tam chodzić:/ A w ficie naprawdę jest dość kameralnie:)Zawsze ładnie pachnie żelkami:D i klimatyzacja działa:D a nie to co w manu...:/tam chyba zero klimy... mnie naprawdę nie przeszkadza to,że będę ćwiczyć z w bliskiej przestrzeni z facetami.Bo facet to nie koks patrzący z podełba:/ a i tam nie widziałam ani jednego trenera!powaga...a w ficie zawsze są pod ręką...każdy z nich zawsze pomoże:) A co do palenia...to nie mam odpowiednich warunków psychicznych:/ Jakby mi ktoś adrenalinki nie dostarczał to bym rzuciła,a narazie jestem wspomnianą fryką :(może jutro się uda...będę walczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walcz! Walcz bo Ci wpierd.... więc, myk. myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu
Upiorny... jak Cię ktoś mocno w*****a,to nie idzie rzucić... jak po tabl.na serce,które działały przynajmniej do 23 miałam puls 78-80.nagle pojawia się 93-95,to nie jest fajnie:/ Stąd też sięgam po papierosa...:(w listopadzie z przypływu adrenaliny i ciężkiego szoku wypalałam 1,5paczki,najmocniejszych i to nie cienkich,a grubych i to w dodatku setek...:/a teraz w sumie idzie cała paczka,ale cienkich czyli jakby przeliczać na normalne grube to 10szt...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorku pozniej napisze Ci przepis:P bo wczoraj wogole nie chcialo mi postow dodawac:/ :D kurcze wczoraj dostalam 4kg truskawek jem i jem i nie wiem co z nich wyczarowac:D jakies pomysly?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×