Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hilo.Jagoda.1993

Problem z przyjacielem

Polecane posty

Gość Hilo.Jagoda.1993

Hej, bardzo proszę o pomoc...! Przedstawię sytuację: J. znam od dosyć dawna, a kolegujemy się od pół roku. Obydwoje studiujemy na tej samej uczelni, jednak na różnych wydziałach, więc rzadko się widujemy. Jest miłym chłopakiem, ale niezbyt przystojnym. Mam dylemat: czy on czuje coś do mnie więcej czy jest tylko dobrym przyjacielem? Często, prawie codziennie pisze do mnie na Gadu - gadu czy np. Smsy,sam zaczynając temat, często na temat błahostek. Czasami pisze mi, że mnie bardzo lubi, albo pisze KC - skrót od kocham Cię. Niedawno napisał, że mu się śniłam, I że w śnie się przytulaliśmy. Dodał, że bardzo chcialaby się do mnie przytulić, się spotkać. Nie spotkaliśmy się wtedy jednak. Kiedyś napisał mi też, że jestem jedynym powodem dla którego przychodzi na zajęcia. Albo powiedział, że jestem naprawdę ładna i że złamię serca wszystkim studentom zmieniając uczelnię. Problem w tym, że pierwszej wyznał mojej przyjaciółce, że jest ładna! Jddnak nie jest Casanovą, jest bardziej nieśmiały w relacjach. Mi powiedział najpierw, że jestem fajna i bardzo mądra. Na walentynki kupił mi lizaka, a na dzień kobiet coś do zjedzenia. Wiem że innym dziewczynom nic nie dawał. Te miłe słowa zawsze jednak pisze, a nie mówi. Wlaściwie ciężko nam się klei rozmowa. Kiedyś też jak było mi zimno pożyczył mi bluzę i mnie przytulał. I teraz pytanie. Jak mam się dowiedzieć, czy to tylko przyjaźń? Cały czas mam wątpliwości, a baddzo go lubię, sama nie wiem w jaki sposób... Co wy o tym sądzicie? Czy może być zakochany, jak mam ro sprawdzić? I jeśli, to jak rozwinąć naszą relację? Proszę o Wasze zdanie na t, jak myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×