Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haka ma tu tata

tak to czytam i czytam

Polecane posty

tak sobie patrzę i patrzę jak nie impotencja to seksu nie chce, a jak chce to mu nie staje itd itd co to jest portal dla bezdomych żuli?? aa i przepraszam wlaścicieli 20 cm penisów, za to że ich pominałem, ale to inna kategoria jest tu leczenie psychiatryczne tylko pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkunna mattattta
zgadzam sie z Toba :p ludzie wymyslaja sobie problemy a zam pogadac ze soba pisza do obcych szkoda mi ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do energetyki wiatrowej to ma pezposrednie przełożenie i namacalne efekty w postaci rozwoju ekonomicznego ;) hehe przewiewa wszystkim te puste łby i pozbywamy sie mżonek o cudzie gospodarczym zabierajac sie do roboty? Wracajac jednak do "haka ma tu tata" to pomijajac juz nawet życiowe kreskówki dla dzieci to widze uderzajace podobienstwo w brzmieniu do "Hakuna ma tata"! A idac dalej tym tropem warto jest w wolnej chwili poczytac o tematyce Huny! może wtedy dojdziecie do ciekawych wniosków łączacych kredka z Hakunem? lub stabilizacji energii która w zależności od splotu czasu, miejsca i ludzi tworzy iluzoryczny obraz teraźniejszości? A tu tylko mądreńkie haka paka puku tuk wszedł by oznajmic wszystkim swoje niezadowolenie wynikajace z czytania innych! hehe! Warte Nobla;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak dlugonoga a na forum kulinarnym, zapewne będa sie pytać gdzie kupić nóż do chleba jak widać dlugie kopytka to twoj jedyny atut kredek, cóż za blyskoptliwe skojarzenie jestem dumny energrtyka wiatrowa tak nawiasem mowiac, nie sluży rozwojwi gospodarki tylko wypompowywaniu z niej pieniedzy, ale co ja tam wiem ekologicznie ma kurwa być :), do czasu jak wam prąd powyłaczają i komputerki nie bedą działać bo akurat przestalo wiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak komunikacji mogłoby co niektórych zabić, ba nawet popchnąć do samobójstwa. chyba za późno sie urodziłam i nie mam we krwi uzależnienie do ...ale co na plus czasem szybciej czas leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„jak widać dlugie kopytka to twoj jedyny atut" Skoro nie podoba Ci się poziom forum, to przynajmniej postaraj się powstrzymać od tego typu chamskich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jesteś tu od dziś, bo ja jednak najwięcej odnotowuję tematte ankietera :-o które nie mają nic wspólnego z potencją a nawet jej brakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
długonoga ślicznotka - pytanie ? Jak to daja dziewczyny na kafe ? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och numero czyżbym uraził wielką miłość twą?, jeśli tak to wybacz czy też zupełnie przypadkiem trafiłem w samo sedno , a ty też to wiesz i nie możesz tego przeboleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie !
Dokument wygasł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie !
bo miłość jest pięękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcarz!1
nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcarz!1
co jest potrzebne do szczęścia po 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcarz!1
swoja własność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcarz!1
nie! zdrowie uroda ale swoja niczyja własność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×