Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haka ma tu tata

tak to czytam i czytam

Polecane posty

Gość spin to
O ktoś się włączył :) Piszesz,że trzeba się przekonać ale większość ludzi nigdy się nie przekona bo uznają to za żenadę tylko specyficzni ludzie będą w stanie tu pisać dla innych to poniżej pewnych norm. Ty może nie płaczesz ale zobacz jak inni(i ilu ich), przeżywają rozmyślają kłócą się, urządzają jakieś tyrady(co to?:O) Przecież ktoś dla kogo to tylko drobna odskocznia nie bedzie sobie zajmował czasu takimi rzeczami. Część ludzi, żyje tym forum to jest dla nich ważne.Nie bede nicków podawał. Mi się wydaje,że odnajdują tu namiastkę lub zastępstwo znajomości których nie mają w życiu.Chcą aby ich głos stał się słyszalny,żeby ktoś zwrócił na nich uwagę.Jedni będą się "łasić"inni krzyczeć każdy ma swój sposób.Komu może zależeć żeby dopiec innemu przez monitor? Mało tu takich akcji? Zobacz ilu ludzi oburza się na słowa pisane w ich kierunku czyli te słowa są dla nich ważne. Bo jakby nic nie znaczyły to nie byłoby reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jednak jestem jebniety bo spin mi sie kojarzy tylko i wylacznie z wlasnoscia czastek :) ale coz doskonala puszystoscia nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba! cząsteczek a nawet samych atomów ;) jakby ktoś chciał na siłę wdawać się w szczegóły i rozbijać związki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och duo jak milo jeszczce jak bys wiedzial o czym mowie to prawie moglbys byc dumny :) ranya atomy?? sorry kompromitujesz sie tak jak numerek drugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D misiu ja kwanty mam w małym palcu wiec proszę nie ucz mnie takich rzeczy, nie Ty! ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodnie z rozkazem :) nie bede oj duo, cos taki spicznialy? tak trudno powiedziec, ze raz nie wiesz o co chodzi, dwa masz 15 lat i trzy jestes zakochany w tych dlugich nogach? co ci kto zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia syfilityczka
to nie czytaj tylko zjedż sobie na ręcznym i nie przynudzaj tu lamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andro genie, pogadam tobą na każdy, nawet najbardziej dojechany temate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andro genie tylko czy dasz radę?:( bo wiekowo to mogłabym być Twoją córka, różnica pokoleń itp. słyszałeś, że teraz ludzie i to wcale nie tylko tej samej płci, uprawiają seks analny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ow(ow) przedobrzył. Mameje go załatwiły Nagle ten bogaty kwiat Kafe nie może znaleźć języka w gębie. Było wyściubiać noska? Żle ci było w twoich ogranych tematach? Sam rozumiesz jak mi na rękę takie tematy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy wiecej inwencji jak ci sie skoncza inwektywy to brakuje sensu w wypowiedzi jak numerek drugi jesets tak samo prosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranya andro genie tylko czy dasz radę? bo wiekowo to mogłabym być Twoją córka, różnica pokoleń itp. słyszałeś, że teraz ludzie i to wcale nie tylko tej samej płci, uprawiają seks analny? x x Dziecko drogie. Nie wiesz co to rozkosz, bo miałaś chłopców, nigdy nie miałaś mężczyzny. Obiecuję, że wprowadzę Cię w tajniki seksu i pokażę Ci co to jest prawdziwa rozkosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia syfilityczka
takim to kurna dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wyszło:(...nie przeżywaj aż tak mocno, spokojne nowy dzień i kolejne temate o dł. penisa, popiszesz się doświadczeniami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie dla Ciebie byl to celowy zabieg:) mowiac kolokwialnie - zebys mial się do czego przypierdolic:) teraz już idz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prości,kurwa,prości wszędzie i na każdym topie musicie się ruchać? x x Tak, ruchamy się wszędzie i zawsze kiedy mamy okazję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×