Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moś

Myśli podczas masturbacji

Polecane posty

Gość moś

Mam pytanie czy jak kobieta zacznie sie masturbować to o czymkolwiek by nie pomyślała jest podniecona? Chodzi mi o to czy ten ruch masturbacji a myśli jakoś współgrają i np. zła myśli potrafi przerwać całą zabawe ?...zawsze mnie tak kwestia interesowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że tak, ja np. dość często jestem wyrywana z palcówki telefonem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12CM
Robisz sobie palcem ? A podobno masz faceta z długim hujem ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moś
chodzi mi o myśli a nie o to że ktoś nam przeszkodzi..czy nasze własne myśli mogą nam cała przyjemność zepsuć..np. robisz to i nie wiem pomyślisz o jakimś swoim bliskim nagle (bo umysł potrafi płatać figle przecież) no to koniec ?..czy pieszczenie jest silniejsze od naszych myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no co Ty?! podczas masturbacji, myślę o tym co mnie podnieca, a nie o pierdołach :) to chyba jasne:) potrafię kontrolować własne myśli w takiej sytuacji, a co? Ty nagle przypominasz sobie, że chyba nie ma majonezu do sałatki? :-o przerywasz i lecisz do sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moś
ja w sumie o niczym nie myśle..ale mój umysł płata mi figle i potrafi w dziwnych sytuacjach myśleć o różnych rzeczach ;)..dlatego tak mnie tak kwestia interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, ja mam dość dobrze rozwiniętą wyobraźnie (tak, tak to zasługa książek, gimbusy) ale jednak do szczelania z paltza wolę coś fajnego widzieć niż to sobie wyobrażać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetlips
Ranya ma dlugie palce i czasami jak sie masturbuje mysli ze to 22cm penis :P No nie Ranya skarbie ;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba logiczne, że podczas masturbacji nie myślę o swoich palcach tylko o fiutach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetlips
No wiesz... Z twoja wyobraznia, jakze bujna, moge wnioskowac ze nawet Ci tego penisa zastepuja w rzeczywistosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetlips
Wynacz Skarbie udam sie na petko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetlips
Powiem ci ze swietnie jest... A tak poza tym to bez urazy ale mysle ze czasami warto poszerzyc horyzonty... I zamiast jednego penisa wyprobowac kilku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naraz? ooo zgrozo:( nie wiem czy potrafię, bo ja się tak szybko przywiązuję do jednego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetlips
A gdzie ja napisalam ze naraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetlips
No tak... Jak juz ktos napisal z mysleniem kiepsko Ranya Zmykam juz bo wczesnie musze wstac Do zas ;) dzieki za poprawe humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×