Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jaolaamozeniejola

wystroj salonu-sciany,dodatki

Polecane posty

Gość gość

Mam wypróbowany sklep na stronie fototap.pl. Kupowałem tutaj fototapetę do sypialni a ostatnio zamawiałem też do pokoju synka. Wzorów mają całą masę, można dobrać dedykowany obraz pod każde wnętrza. Teraz chodzi mi po głowie jeszcze fototapeta do salonu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Też tym roku postawiliśmy z mężem na remont salonu, nowy narożnik plus dwa fotele, drewniany parkiet z parkietlux i odmalowanie ścian. Całość wyszła bardzo fajne, szczególnie podłoga zachwyca bo jest z pięknego drewna wenge :) A z dodatków to mamy zamiokulkasy w wysokich donicach. W końcu mamy, gdzie gości przyjmować :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Wilusz

Dodatki, rzecz bez której żadna porządna aranżacja się nie obędzie. https://www.decoroom.eu/aranzacja-wnetrz-realizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jest sporo artykułów na temat wystroju wnętrz czy tez tak jak szukasz salonu. Ostatni nawet pojawił się na rp artykuł o aranżacji pokoju gościnnego ale są tam zawarte różne rady które możesz spokojnie wykorzystać dla siebie: https://www.rp.pl/Nieruchomosci/190829226-Od-czego-zaczac-aranzacje-pokoju-goscinnego.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaKarinka

Mój mąż bez problemu ułożył płytki klinkierowe King Klinker. Takie przypominające starą cegłę. Fajnie się prezentują. są łątwe w utrzymaniu czystości, dobrze współgrają ze wszystkim, co jest w otoczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriskoo

Mój mąż bez problemu ułożył płytki klinkierowe King Klinker. Takie przypominające starą cegłę. Fajnie się prezentują. są łątwe w utrzymaniu czystości, dobrze współgrają ze wszystkim, co jest w otoczeniu

Tak, ja też uważam, że taki klinkier jest fajny. Lepiej się prezentuje niż typowy kamień dekoracyjny, który często jest bardzo gruby i zabiera miejsce. Przejrzałam ofertę King Klinker i rzeczywiście oferta jest róznorodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baltissa

Spokojnie na ściany można dać Magnat Beton Style, tynk który fajnie imituje beton. Pięknie wygląda, jest elegancki i praktyczny. No i bardzo duży plus,  że nie trzeba naprawdę fachowca aby go położył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jeśli chodzi o takie dodatki dekoracyjne to według mnie świetnie się wpasują w to plisy Nafi 🙂 które nie tylko sprawią, że salon będzie lepiej wyglądał, ale też po prostu będa praktyczne i tyle;) ja mam je u siebie w domu i jestem mega zadowolona z takiego rozwiązania. Już nie wspominają o tym, że mają normalną cenę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możńa się również zastanowić nad zamówieniem obrazu ręcznie maloawnego. Obraz taki będzie droższy niż plakaty, z drugiej strony efekt będzie o wiele lepszy. Poza tym jest to swego rodzaju inwestycja na przyszłość bo jego wartość nie spadnie w przyszłych latach (a nawet wzrośnie). 

Jeśli szukacie czegoś w nowoczesnych klimatach, polecam zajrzeć sobie na stronę:

https://obrazysztuki.pl/product-category/loft/

Możńa znaleźć tutaj obrazy w stylu loftowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazy super, jednak ręcznie malowane obrazy są drogie, raczej nie byłabym w stanie wydać po 3-4 tysiące za jeden obraz. Chociaż kto wie, moze w przyszłości będzie mnie stać 😉

Myślę, ze to czym ozdobimy ściany w duzej mierze zależy od tego czy lubimy nowoczesne czy tradycyjne wnętrze. Jak również od tego czy lubimy wspomniane dekoracje czy nie. Sama raczej nie przepadam za zagraconym wnętrzem, dekoracji mam minimum (dzięki temu sprzątanie nie zajmuje mi tak dużo czasu).

Od siebie polecam takie lamele ścienne https://www.leroymerlin.pl/podlogi-drewniane-panele-scienne/panele-scienne-i-boazeria/panele-scienne-akustyczne,a3414.html Obecnie jest na nie dość dobra cena w Leroy Merlin, nie są problematyczne w montażu, a jednoczesnie potrafią fajnie ożywić pomieszczenie.

Poza tym znacznie poprawiają akustykę pomieszczenia (od czasu od kiedy zamontowaliśmy je w salonie nie słyszymy pogłosu). 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×