Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keysy2121

tabl anty przy karmieniu piersia

Polecane posty

azalia lub colisbeth co mi mozxecie powiedziec na ten temat? jak u was bylo z tymi plamieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
ja brałam cerazette, bardzo dobrze znosiłam, nic się nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie cerazette... tamta nazwa nie wiem skad mi sie wziela. ja biore od wtorku i juz mam plamienia calkiem spore... myslisz ze to minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama niedoskonala xxx
tez bralam carazette i nie mialam zadnych plamien, teraz przeszlam na mycrogynon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam..
ja brałam azalie i po 2 miesiącach se dałam spokój bo miałam 2 miesiące plamienie i i tak seksu nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nastepe pudelko to bedzie azalia wiec nie wiem czy liczyc ze wtedy minie to palmienie. przy dwuskladnikowych nie mialam problemow. a tu 3 dychy ponad na anty i drugie tyle na podpaki a i tak sexu ni ma bo plamienie... psss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Brałam Azalię, żadnych plamień, pół roku, jak odstawiłam to po ok. 4 tyg. okres i potem już zwykłe tabletki. Lepiej nawet na Azalię zareagowałam, bo przy normalnych zawsze jakieś plamienia były, mam już trzecie z kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co to
ja dostalam azalie od jednego gina prywatnie a za jakiś czas od drugiego ovulan to już byłam na NFZ ale żadnych nie zużylam wykupiłam tylko opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×