Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Settka

ciekawe szkolenia zawodowe

Polecane posty

Gość feq
wiłka a nad jakimi szkoleniami z Soyera się zastanawiasz, ja byłam nie raz na ich szkoleniach i jestem bardzo zadowolona - niedługo wybieram się na szkolenie z terapii ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. dla zawodu kosmetyczki to zdecydowanie najlepsza droga - właśnie przez szkolenia zawodowe. Nie da się łatwiej i szybciej dojść do pracy bo niby w jaki sposób? Ale też szkolenia wymagają mega dużego zaangazowania w to, co się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam na bardzo fajnym szkoleniu z firmy www.demos.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danik877
A może http://szkolenia-mazur.pl/ jeżeli chcesz poszerzać umiejętności w zakresie fizjoterapii to warto zrobić szkolenia u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno byłam na bardzo ciekawym szkoleniu dla managerów prowadzonym przez firmę www.vade.com.pl i bardzo mi się podobało. Dużo ciekawych merytorycznych dyskusji oraz sporo nowych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia22
Ja ostatnio zapisałam się na kilka szkoleń od soyer http://www.soyer.edu.pl/ Bardzo przydały mi się ich szkolenia a także certyfikat,który otrzymałam po ich ukończeniu. Były bardzo profesjonalne. Ponadto mają miłą atmosferę zajęć :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orig
Sama byłam na dwóch szkoleniach z Soyera i jestem zadowolona - wiem że wiedza mi się poszerzyła..zawsze też mogę sobie zaglądnąć do materiałów które dostałam na zajeciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandaa999
Myślę ze jeśli ktoś jest fizjoterapeutą to warto zainwestować w szkolenie u specjalisty http://szkolenia-mazur.pl/ dzięki niemu dokonasz prawdziwej rewolucji w leczeniu swoich pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaim
polecam te szkolenia prowadzone przez profesjonalistę http://szkolenia-mazur.pl . Skarbnica wiedzy :) Szkolenia odbywają się w kilku miastach, więc większość znajdzie miasto dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim zapiszecie się na jakiekolwiek szkolenie, to sprawdźcie jakie zawody są teraz uznawane za przyszłościowe. Ja n. zajmuje się bankowością i wydaje mi się, ze jest to branżą której pracy nie powinno braknąć. A jak ktoś ma predyspozycje to z pewnością warto związać się z branżą IT. Tutaj macie odpowiedź praca-mazowieckie.pl/kto-w-warszawie-zarabia-najwiecej/ dlaczego….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie się rozwijać zawodowo, szkolenia są bardzo dobrą opcją. Z firm organizujących szkolenia wam www.fortis.szczecin.pl, który zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń związanych z finansami, komunikacją interpersonalną czy prawa pracy. Polecam każdej osobie, która chce się rozwijać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beerka
ja jestem bardzo zadowolona ze szkoleń organizowanych przez Soyera - dla mnie był to strzał w 10 bo ciekawe i bogate w wiedzę szkolenia! jestem bardzo na tak i szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zatrudniających pracowników zdobycie wiedzy na konferencji o rekrutacji pracowników. Na stronie hr na szpilkach jest informacja. Najpierw jest konferencja a potem warsztaty. Najbliższa jest 11-12 października. Warto zdobyć wiedzę w tym zakresie jeżeli prowadzi się firmę i chce się zatrudniać dobrych pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszRezek
Moim zdaniem warto również zwrócić uwagę na szkolenia z zakresu obsługi Pakietu Microsoft ponieważ są one bardzo przydatne przy pracy w biurze, czy nawet prowadzeniu własnej działalności. Ja z obsługi Excela byłem bardzo słaby dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy Firmy Informatycznej Szansa która również prowadzi tego typu szkolenia. Podchodzą do tego bardzo profesjonalnie i pomagają w elementach które nam rzeczywiście kompletnie nie wychodzą. A po jego odbyciu otrzymałem certyfikat Microsoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani, a jakieś ciekawe szkolenia dla psychologów, psychoterapeutów? najlepiej z warszawy lub okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w mieście- Łódź znajduje się fajne miejsce: zaklad szkolenia zawodowego http://www.zdz.lodz.pl/. Właśnie zastanawiam się czy nie skorzystać w ich oferty bo 2 znajome są po i bardzo zadowolone. Jest ktoś po takim szkoleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszkadu
Polecam Soyera w takim razie -organizują ciekawe i fajne szkolenia. Moim zdaniem warto na takie się zapisać bo wiele dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welsch
Jeśli chodzi o warszawskie szkolenia dla psychologów to najlepiej sprawdzać na bieżąco ofertę centrum CBT, tam się ich bardzo dużo pojawia. Teraz za niecały miesiąc będzie przeprowadzane kilkudniowe szkolenie z "wykorzystania relacji terapeutycznej w leczeniu zaburzeń osobowości" . Będzie ono podzielone na 2 części, z czego pierwsza będzie teoretyczna, druga natomiast skupi się na doskonaleniu umiejętności praktycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka88
no zdecydowanie takie szkolenia żeby się przydawały w naszym zawodowym życiu. mi pasują bardzo szkolenia z Soyera - są dobrze prowadzone a co ważne sporo przydatnych informacji przekazują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGARNIJ zniżki w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, KINO, BAR, BASEN itp ! Zapisz się do naszej szkoły a otrzymasz legitymację lub potrzebne zaświadczenia do ZUS-u, MOP-su, zakładu pracy. Z nami same korzyści ! Rabaty u partnerów handlowych, zajęcia w centrum, własne pracownie, wykwalifikowana kadra! Ciekawe zajęcia i odpowiednie podejście do słuchacza! Co najważniejsze – BARDZO WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW! Zacznij naukę już dziś! Zapraszamy do sekretariatu NOVA Centrum Edukacyjne przy ul.Dworcowej 39/1, czynnego od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 18:00. Kontakt możliwy także pod nr telefonu - 883070678, 683070678, lub za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl Czekamy właśnie na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGARNIJ zniżki w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, KINO, BAR, BASEN itp ! Zapisz się do naszej szkoły a otrzymasz legitymację lub potrzebne zaświadczenia do ZUS-u, MOP-su, zakładu pracy. Z nami same korzyści ! Rabaty u partnerów handlowych, zajęcia w centrum, własne pracownie, wykwalifikowana kadra! Ciekawe zajęcia i odpowiednie podejście do słuchacza! Co najważniejsze – BARDZO WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW! Zacznij naukę już dziś! Zapraszamy do sekretariatu NOVA Centrum Edukacyjne przy ul.Dworcowej 39/1, czynnego od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 18:00. Kontakt możliwy także pod nr telefonu - 883070678, 683070678, lub za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl Czekamy właśnie na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×