Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Settka

ciekawe szkolenia zawodowe

Polecane posty

Gość Blue Education Wrocław
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : Blue Education ul. Szewska 5 Wrocław, tel 535 400 556, mail: wroclaw@blue.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.blue.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też sprawdzić szkolenia prowadzone przez www.vade.com.pl. Byłem kiedyś uczestnikiem szkolenia dla działu logistyki i całkiem sporo nowych rzeczy się dowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlorra
ja szukałam szkoleń i bardzo mi podpasowały te z Soyer - bardzo dobrze przygotowane, dobrze prowadzone, materiały są. Dobrze wydane pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłem na ciekawym szkoleniu i prezentacji aparatury pomiarowej i badawczej za pośrednictwem http://www.ects.pl/. Warto zajrzeć na ich stronę i dowiedzieć się czegoś nowego, jesli kogoś interesuja takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolinka
najlepsze szkolenia jak dla mnie organizuje Soyer! ja byłam na dwóch od nich i wiele się nauczyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sław Koss
W sieci jest coraz więcej ciekawych ofert szkoleń zawodowych typu http://emt-systems.pl/sieci_przemyslowe.html i co ciekawe można uzyskać na niektóre z nich dotację. Według mnie najrozsądniej korzystać tylko ze szkoleń w centrach, które prócz teorii są w stanie przygotować praktycznie, bo to później solidniejsza podstawa do uzyskania lepszego wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o szkolenia z zakresu zarządzania, to warto iśc do http://gugala-szkolenia.pl sama byłam i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za sprawą kursów przeprowadzonych przez Instytut McKenzie http://www.mckenzie.pl udało mi się poszerzyć moją wiedzę i umiejętności o Metode Mechanicznego Diagnozowania i Terapii wg McKenziego . Oczywiście warunkiem przystąpienia do nauki jest czynne wykonywanie zawodu fizjoterapeuty. Dzięki nabytym umiejętnościom oferowane przeze mnie usługi stały się jeszcze ciekawsze i bardziej zaawansowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bardzo ciekawe oraz przydatne są szkolenia biznesowe. Takie kursy uczą wielu umiejętności, które przydają się w różnych sytuacjach, nie tylko biznesowych. Zawsze lubiłam tego typu szkolenia. Najlepsze dotąd na jakim byłam było organizowane przez Lukomades, więc jak ktoś szuka dobrego ośrodka szkoleniowego to mogę polecić właśnie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli uważasz, że umiejętności miękkie nie są wystarczająco ważne, aby priorytetowo traktować tego typu szkolenie, jesteś w błędzie. Jakie są miękkie umiejętności? Umiejętności miękkie to cechy osobiste, takie jak znajomość własnych wzorców motywacyjnych, umiejętność pracy w zespole i pewność przywództwa. Jeśli myślisz, że ludzie nie mogą ćwiczyć rozwoju osobistej cechy, jesteś w błędzie. http://www.rynekszkolen.pl/szkolenia-z-umiejetnosci-miekkich.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najciekawsze szkolenia zawodowe na jakich byłam to szkolenia w Lukomades. Mają bardzo ciekawe programy szkoleń i są one bardzo praktyczne. Prowadzący szkolenia są prawdziwymi specjalistami w swoich dziedzinach. Jeśli będę zainteresowana kolejnymi szkoleniami, napewno skorzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o szkolenia z zakresu kosmetyki to sprawdźcie sobie kursy we Wrocławiu, które prowadzi Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl 100% profesjonalizmu, świetnie wszystko zorganizowane, przekazują dużo wiedzy i pracują na dobrych materiałach. Bardzo jestem zadowolona z ich kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też spojrzeć na ofertę www.vade.com.pl. Organizują profesjonalne i merytoryczne szkolenia. Byłam na szkoleniu dla menedżerów i wyniosłam stamtąd wiele cennych informacji i wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayara
Wcześniej wspominane były szkolenia dla psychologów... w takim razie zostawię taką informację, ponieważ w warszawskim Centrum CBT trwa nabór na 4-letni kurs psychoterapii, czas na zgłoszenia jest do końca października. Ukończenie kursu uprawnia do ubiegania się o Certyfikat Terapeuty PTTPB więc warto się tematem zainteresować jeśli myślimy o karierze w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że warto robić kursy i się ciągle szkolić. Koniecznie sobie sprawdźcie Zakład Doskonalenia Zawodowego http://www.zdz.lodz.pl/ Oferują przeróżne kursy m. in. kursy księgowości, BHP, kursy na wózki jezdniowe. Ja zrobiłam kurs księgowości i jestem bardzo z niego zadowolona. ZDZ ma placówki w różnych miastach, warto sobie sprawdzić gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór szkoleń jest w Ośrodku Szkoleniowym Kontimex w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli naprawdę szukacie prawdziwego sposobu na zarabianie w internecie a nie jakieś fejki, których jest pełno w internecie to zapraszam na https://5tysiecy.pl :) na obecną chwilę jest to najlepszy serwis na którym można zarobić bardzo fajne sumy :) inwestycja jest niska a zyski dość duże :) ja zarabiam u nich od 3 miesięcy i żyje z tego na dobrym poziomie chociaż mogę sobie pozwolić na różne swoje zachcianki :) warto przetestować na własnej skórze i zyskać :) także https://5tysiecy.pl i zaczynamy zarabiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Lux - i faktycznie szkolenia zawodowe. To oni mnie przygotowali do pracy i to było przygotowanie takie, jakie być powinno. Bez bzdur. Pracuję w tej branży od dawna, sensownie sobie radzę, a wszystko opieram na szkoleniach. Nie ma łatwiejszej drogi do kwalifikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście jestem bardzo zadowolona ze szkolenia w New Nails dużo zajęć praktycznych dzięki temu mogłam poszerzyć usługi mojego salonu o stylizację paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola92

Obecnie na rynku jest tyle firm szkoleniowych oferujących najróżniejsze szkolenia aż czasem ciężko się zdecydować na jeden kierunek. Tak też było w moim przypadku gdzie poszłam na szkolenie z HR do firmy Maciołek i Wspólnicy a później to już poleciały kolejne. Nie mogłam się całkowicie oderwać. Złapałam taką zajawkę , że głowa mała. Fakt faktem, że to zasługa w dużej mierze firmy bo ma na prawdę świetnych szkoleniowców aż chce się ich słuchać. Wejdź do nich na stronę może akurat coś Ci wpadnie ciekawego w oko i też się w tym tak zakręcisz jak i ja 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor

Ostatnio byłem na szkoleniu które zorganizowała firma Maciołek&Wspólnicy. Polecił mi ich znajomy. Szukałem czegoś związanego ze sprzedażą i się nie zawiodłem. Szkolenie poprowadzone właściwie. Nie było spin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość certyfikat

KURSY NIE SĄ OBOWIĄZKOWE, a na dodatek kosztują kupe kasy, zapoznaj się z nasza ofertą

 

Mamy najnowszy zestaw 1679 pytań testowych wraz z odpowiedziami pozwalający przygotować się przewoźnikom do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w Instytucie Transportu Samochodowego (przewóz osob i rzeczy).

W skład zestawu wchodzi plik (PDF) z pytaniami i udzielonymi poprawnymi  odpowiedziami z zakresu:
-prawa cywilnego,
-handlowego,
-prawa pracy i zagadnień socjalnych,
-zagadnień podatkowych (PIT, CIT, VAT, akcyza, podatki lokalne, podatek od środków transportu, podatek od nieruchomości i inne),
-organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem,
-dostępu do zawodu przewoźnika i do rynku krajowego transportu drogowego osób i rzeczy,
- prawa celnego i dewizowego
- prawa międzynarodowego dot. transportu osób i rzeczy,
-bezpieczeństwa ruchu i standardów technicznych pojazdów przeznaczonych do transportu osób i rzeczy.

Do testów dodajemy symulator bez żadnych ograniczeń. W zależności od udzielonej odpowiedzi wyświetla się informacja: odpowiedź dobra, zła lub brak odpowiedzi. Na końcu każdego bloku tematycznego następuje podsumowanie poprawności udzielonych odpowiedzi. Dzięki ćwiczeniom przeprowadzanym przy pomocy tego sprawdzającego testu Twoje szanse na zaliczenie egzaminu niezmiernie wzrosną!

Oprócz tego w zestawie jest 50 rozwiązanych zadań problemowych gratis, które
obejmują zagadnienia związane z obliczaniem: kosztów, przychodów, zysku i
podatku dochodowego, płac i obciążeń na ubezpieczenia społeczne oraz pracy w
godzinach nadliczbowych, budowania rozkładów jazdy, prędkości
eksploatacyjnej i czasu pracy kierowcy.

Pytania opracowane przez szereg osób z branży

Kontakt:
testynaprzewoznika@onet.pl
gg 12306090
tel 664 613 678

ZAPRASZAM NA STRONY:


100% POZYTYWNYCH OPINII !!!

Wystawiamy faktury vat
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×