Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zakłopotana25

Ludzie są okropni...

Polecane posty

Dodałam ogłoszenie, w ogłoszeniach praca dorywcza, ponieważ potrzebuję dodatkowego zajęcia i dostaję tylko oferty seksu. Jestem oburzona dlatego, że opisałam swoją sytuację, mi moto jakieś kreatury chciały ją wykorzystać. Jestem na studiach, dorabiam, szukałam jakiegoś dodatkowego sprzątania itd, ponieważ moja mama w wieku 43l. urodziła mi siostrzyczkę i ona jest chora na mukowiscydozę. Leki są strasznie drogie i muszę pomagać. Gdzie są normalni pracodawcy, czy w dobie internetu i anonimowości gubimy ludzkie odruchy???!!! Chciałam PRACOWAĆ a potraktowano mnie jak k****, mimo tego, że jasno napisałam dlaczego tego zajęcia dodatkowego szukam. Złamasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym umrzeć z głodu :p Ale to naprawdę przerażające- jestem pewna, że Ci "pracodawcy" mają rodziny, czy chcieliby, żeby ich córka się puściła jak on będzie chory i będzie potrzebować pieniędzy??? Bez sensu to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję mam w rodzinie chłopca chorego na mukowiscydozę. Mimo leków nie jest dobrze a leczenie to kilka tys zł co miesiąc. Wam pomaga jakaś fundacja? Jakiej pracy szukasz tak z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszaliśmy się do fundacji, przyjechała do nas kobieta na wizytę, przedstawiliśmy całą dokumentację, pomagali nam ale takich dzieci jest wiele więc pomoc się skończyła. Przynajmniej na razie... Tata zarabia grosze, mama musi opiekować się moją siostrą, więc ja się utrzymuje ze stypendium socjalnego i naukowego w Krk i staram się dorabiać i im pomagać. Przekichane no... to okropne co powiem, ale cieszę się że studiuję i nie muszę ciągle na to patrzeć, chociaż siostrę kocham nad życie. Prawie żadna praca nie hańbi, ja mogę sprzątać, gotować, być nianią, wykonywać prace biurowe, pracować jako kelnerka, w hotelu na recepcji- te rzeczy robiłam i pracy się nie boję. Ludzie nie ogarniają, że mam w sobie tyle determinacji, bo mam powód i mogłabym się wszystkiego nauczyć... poza jednym- nie przyniosę rodzicom wstydu i nie znajdę sobie sponsora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra postawa :) Próbuj dalej i od razu idź na szczerość jak tutaj a ktoś to doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaś sobie winna
dałas takie ogłoszenie jakbys liczyła że ktoś cię z litości zatrudni dlatego nie ma normalnych ofert, postaw sie w roli pracodawacy, zatrudni taką a ona będzie źle pracować i jak ja zwolnić? przecież ona tak sie poświęca dla chorego dziecka...dlatego normalni cię olali, szukasz pracy licz na siebie i swoje kwalifikacje nie na litość, litość to robi wrażenie w caritasie i podczas WOŚP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×