Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominika2888888888

Uzywane okna plastikowe

Polecane posty

Gość kamka44
Moim zdaniem okna używane to nie jest najlepszy pomysł. To inwestycja na lata, także warto zainwestować więcej pieniędzy i mieć pewność, że okna będą dobre jakościowo, bezpieczne. Drutex ma dobre okna, produkują nowoczesne modele, do nich warto zajrzeć, wybór mają duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TE okna co teraz mamy w domu czyli OknoPlus robią różnicę jeśli chodzi o termikę. Stare okna przepuszczaly powietrze jakby były z papieru zrobione. Teraz widzę po kosztach ogrzewania w sezonie że tego ciepłego powietrza zostaje w domu bez porównania więcej i to też po prostu widać i słychać że nie ma ruchu powietrza przy szybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma, która robi dobre okna to firma www.bros.poznan.pl. Firma oferuję sprzedaż nowoczesnych okien PCV i okien aluminiowych to specjalność firmy BROS z Buku pod Poznaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Polecam firmę Łukasz Szołtysik Electro Conect, firma świetnie montuje okna. Jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Mam dobre doświadzcenia z Elektro Conect, równiez mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian91

Usługi w Elektro Conect są wykonaywane bardzo solidnie, więc nie dziwię się, że macie dobre doświadczenia też mam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Też mam dobre wspomienia z Elektro Conect, zdecydowanie polecam,, uslugi wykonywane bardzo rzetelnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

U mnie wymieniali instalację elektryczną, muszę przyznac, ze tak milej obsługi jeszcze nigdzie nie spotkałam, polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Jak nie chcesz przepłacać to od razu z producentem stolarki rozmawiaj OknoPlus. Inwestowałem u nich w okna z niskim progiem i fajnie się sprawdzają. Nie mają żadnych luzów, płynnie chodzą skrzydła, nie latają mi te okna w ogóle, co uważam za największy plus. Dostałem pełną pomoc montażową, a nawet projektową. Dobrych konsultantów spotkałem przy Gospodarskiej 1 we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×