Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaaatrycjaaaNelson

jakaś dobra książka ?

Polecane posty

nie czytalam ale slyszalam ze dzieci z dworca zoo sa swietna książka o narkomanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ci książkę Charlesa Dunhigga „Siła nawyku.Według książki, nie ma czegoś takiego jak uzależnienie. Po prostu to co wydaje nam się uzależnieniem jest nawykiem. W przypadku nałogów, bardzo złym nawykiem. Jednak można taki zły nawyk zmienić w coś innego. Wszelkie uzależnienia biorą się z tego, że naszym mózgom nie chce się myśleć. Przez większość czasu, szare komórki nic nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamniejwazna
"Piąta fala pożądania" Moniki Nowickiej, mnie zafascynowała. Autorka wykorzystuje prawdziwe oraz dogłębnie szczere opowiadania o przygodach seksualnych, które się przydarzyły kobietom różnego wieku, wciągnęła mnie w świat erotyki totalnie ;) serdecznie polecam - http://org-epost.com/book19783562.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Dużo dialogów jest w "Tajemnicy Niny" z resztą widać to po fragmencie umieszczonym na http://www.monikasiuda.pl/ksiazki.php Książka jest bardzo wciągająca i dosyć łatwa do przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stulecie chirurgów - książka o początkach chirurgii, zabawnych sytuacjach związany z opracowywaniem nowych metod. Polecam, jest lekko napisana, nie jest to typowa książka popularno-naukowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie na pewno jest to "Oczyszczenie" A. Millera, niedawno się ukazała, bardzo dobra powieść, fajnie się ją czyta, zaskakuje, momentami przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno spodoba Ci sie "Lotnisko w Monachium" Greg Baxter - nowa pozycja, znalazłam w Matrasie podobno dopiero co ją wystawili, zaczęłam czytac początek, na stronce matrasa masz krótki opis, bardzo ciekawie się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaP89
Ja polecam super książkę "Dzień po dniu z muzyką Seweryna Krajewskiego". Jest ciekawa nie tylko dla tych, którzy interesują się jego muzyką, ale także dla osób które chcą po prostu poczytać coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka900
Tez czytałam "Dzień po dniu z muzyką Seweryna Krajewskiego" i zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem dalej pod wielkim wrażeniem i nie mogę przestać myśleć o książce Pozdrowienia z Korei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanaa2
Ciężko coś komuś polecać bo każdy lubi inną tematykę. ja uwielbiam horrory Mastertona:) Wiele fajnych książek można dostać tu http://www.rewolucja.co.uk Wysyłka też jest tania. W tym miesiącu chcę dzieciom trochę pokupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli szukasz przyjemnej i łatwej do czytania książki polecam sięgnąć po Ten słynny kostium N.M. Kelby myślę, że ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllla_
Moim zdaniem super jest "Dzień po dniu z muzyka Seweryna Krajewskiego" Ewy Derlatki. Przyjemna i lekka lektura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksander Kamiński "zośka i parasol"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka009
Ta książka Derlatki jest jedną z lepszych o "charakterze muzycznym". "dzień po dniu z muzyka seweryna krajewskiego" zmienił moje podejście do jego muzyki na o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_gitara
Polecam "Dzień po dniu z muzyką Seweryna Krajewskiego". Nie tylko dla fanów muzyki Czerwonych Gitar. Fragmenty rozmów z muzykiem i dużo innych ciekawostek. Dobrze się ją czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszeharlequinyiksiazki.blogspot. com recenzje książek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam "Szczygieł"- Donna Tartt. Piękna książka mówiąc o problemach nastoletniego chłopca po utracie matki. Autorka postarała się o fantastyczną fabułę i czytelnik nie może się od niej oderwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleciłabym Ci "Mroczne góry" M.Bucardi". Jest to książka napisana w klimacie fantasy, przyjemnie się czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś dobra książka? na pewno Znikasz, dla mnie ona jest fenomenalna, czyta się jednym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak złapać rosyjskiego szpiega" - Naveed Jamali. Interesująca książka, napisana w prosty i ciekawy sposób. Możemy zaliczyć ją literatury faktu, jeśli lubisz ten rodzaj to musisz mieć ją w swojej bibliotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak złapać rosyjskiego szpiega Naveed jamaliRewelacyjna książka, którą przeczytałem w krótkim czasie. Nie należę do osób, które dużo czytają. Jednak ta książka ma w sobie to coś. Zwykły człowiek staje się podwójnym agentem. Swoje działania opiera jedynie na filmach i książkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×