Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaaatrycjaaaNelson

jakaś dobra książka ?

Polecane posty

Gość gość
Od siebie dodam "Cztery siostry. Utracony świat ostatnich księżniczek z rodu Romanowów"- Helen Rappaport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także polecam "Cztery siostry. Utracony świat ostatnich księżniczek z rodu Romanowów" Helen Rappaport. Bardzo miło spędziłam z nią czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczytany55
Zapraszam do zapoznania się z ofertą ebooków i audiobooków. Super ceny, najlepsze promocje. Praktyczne książki dla chcących się rozwijać. http://www.zlotemysli.pl/new,nalepszeeksiazki,1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktorki portrety Łukasza Maciejewskiego. Moim zdaniem super książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam "Zakochani w świecie. Indie" Joanny Grzymkowskiej Podolak (albo "Zakochani w świecie. Maroko"). Piękne podróżnicze opowieści o zwiedzanych przez małżeństwo Joannę i Jarka krajach. Więcej znajdziesz w Poradniku Turystycznego Myślenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwiś43
Uwielbiam tematy naszego życia dlatego w ręce wpadła mi książka Piotra Barańskiego" Skrajności". Najlepsza. Najlepiej opisująca tytułowe skrajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123123123
Może wybierzesz coś z mojej ulubionej księgarni: http://profinfo.myfreesites.net/ ja obecnie czytam "cząstki elementarne" i bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
"Basniarz"- problemy nastolatka opiekujacego sie mlodsza siostra ktorej zycie jest ciagle w zagrozeniu. Chlopak poznaje pewnego dnia bratnia dusze i w kazdym rozdziale opowiada jej czesc swojej historii tylko ze w swiecie fantasy,na koniec wszystko okaze sie byc prawdziwe w realnym swiecie i pieknie sie ulozy do kupy. "Dymy na Birkenau" - straszne! "Zlodziejka ksiazek"- tak bardzo piekne i wzruszajace. "Hobbit"- moj ulubiony gatunek(fantasy) historia przed pojawieniem sie Wladcy Pierscieni. "Katedra Anny Marii Panny w Paryzu"- najcudwoniejsza ksiazka jaka czytalam! Umrzesz ze smutku, mega wzruszajaca i tak bardzo prawdziwa, cudo! *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Z psychologicznych to: "Las zebow i pazurow" mega dramatyczne,dobijajace, ale ciekawe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę do takich dobrych i ciekawych książek można też dodać książkę Marka Rybarczyka Elżbieta II o czym nie mówi królowa. Ja jestem bardzo ciekawa tego, czego mogę się dowiedzieć na temat królowej Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie byłam nakręcona na książkę, którą tutaj zrecenzowano - http://www.mawreads.pl/2018/09/nigdysieniedowiesz.html Ale teraz sama już nie wiem. To jest nudna czy wciągająca? Zagraniczne recenzje były bez porównania lepsze. Możliwe, żeby obiektywne oceny były tak diametralnie inne? Dawno się z czymś takim nie spotkałam w przypadku recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Romans w czaszach szlachty, Tadeusza Kościuszko „Szlacheckie gniazdo” Moniki Rzepieli. Sięgnęłam, bo przeczytałam wywiad z autorką na jednym z bardziej znanych portali czytelniczych. Prawdziwa pasjonatka i wie, co robi. Akurat w tej książce masz prawdziwy mezalians przedstawiony. Dawno tak dobrej książki nie czytałam i nie jest wcale krótka.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×