Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duuuska

Biżuteria bardzo tania, jestem pod wrazeiem!

Polecane posty

Gość gość
srebrne naszyjniki są bardzo ładne, ja ogólnie wolę srebrna bizuterię niż złotą, wg mnie lepiej sie prezentuje i czesciej pasuje na każdą okazję. Kupuje zawsze przez internet na Jubilea.pl bo mają najwiekszy wybór i wiem, że biżu jest oryginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuuuuuchaaa
Wiele razy byłam oszukana w sklepach internetowych, jednak w korzystnej cenie i bez problemu kupiłam ostatnia fajną biżuterię i zegarki tutaj: www.sophiebutik.pl szybko wysyłają towar i jest jak na zdjęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Srebropol.pl jest najtańsza srebrna biżuteria, ja zawsze tylko tam zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupiłam ostatnio komplet bransoletka+ naszyjnik w sklepie www.luizjana.com.pl i jestem bardzo zadowolona! Zakup okazał się idealny do mojej weselnej sukienki:) Z pewnością skorzystam jeszcze nie raz z oferty tego sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaSan
Kojarzycie biżuterię 316 L ? Stal szlachetna pozłacana 18 lub 24 karatowym złotem ;) powoli się przekonuję... Nie uczula i nie zachodzi ;) ponad pół roku i wszystko ok . Tylko uwaga na podróbki :( Ja kupiłam w butiku na mieście, podobno sprzedają też wysylkowo. Szczerze polecam www.facebook.com/szafiarka.siemianowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie spodobała bizuteria z jubilea.pl bardzo ladne wzory srebrnej bizuterii, duzy wybór, jest duzo kolczyków z kamieniami, kryształkami lub diamentami, świetnie prezentują się ze srebrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio przeglądałam ofertę srebrnej biżuterii, której ofertę znalazłam pod adresem http://ankabizuteria.pl . Wybrałam piękne kolczyki i zamierzam częściej zaglądać na strony tego internetowego sklepu jubilerskiego. Jestem bardzo zadowolona więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic przeciwko sztucznej biżuterii. Kupiłam sobie ostatnio taki kolorowy, przyzwoitej jakości naszyjnik choker w EdiBazzar (https://www.edibazzar.pl/) bo taką lubię oryginalną i niepowtarzalną biżutrię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiulkaArtman
Przejrzałam te Wasze sklepy. Jednak zostanę przy swojej ulubionej pracowni: www.chileart.pl . Bardzo ładne rzeczy i mają coś czego nigdzie indziej nie mogłam znaleźć - czaroit. Unikalny kamień. Cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjasss
Co do naszyjników to ogromny wybór ma firma Lewanowicz. To w ogóle na ten moment mój nr 1 jeśli chodzi o biżuterię. Jak ktoś mieszka w Warszawie to najlepiej odwiedzić ich salon na pl. Grzybowskim, ale robią też sprzedaż online. Kolekcje są różne, ja się dałam niedawno skusić na naszyjnik z kategorii Tajemniczy Ogród, z kryształami. Pod linkiem -lewanowicz.com/shop/products/511/naszyjnik-new-tajemniczy-ogrod-2 jest pełny opis i zdjęcie. Cudeńko, prawda? A nosi się genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki swój sklep EdiBazzar z tanią biżuterią, do którego często zaglądam. Zawsze mają ciekawy wybór i nie twierdzę, że jest to biżuteria gorszej jakości, wprost przeciwnie. Dobrze się ją nosi i fajnie się prezentuje. Na przykład ta bransoletka https://www.edibazzar.pl/Gotycka-Bransoletka-koronka-styl-wiktorianska-roza.html robi furorę wśród moich koleżanek. Takie gotyckie połączenie bransoletki z pierścionkiem to coś mało spotykane, a przy tym nie droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę kupić kilka tanich rzeczy niż jedną super drogą, bo i tak moda się zmienia i po roku czy dwóch można wymienić biżuterię. Ja ostatnio zamawiam na http://alitopbrand.pl/ Mają niskie ceny ale biżuteria wygląda naprawdę porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o biżuterii, która nie jest ani ze srebra, ani ze złota, ale wygląda obłędnie? Znalazłam piękny pierścionek, który nie jest srebrny, ale za to jest zrobiony ze stali https://e-zegarek.pl/skagen/11038-pierscionek-skagen-charlotte.html Kiedyś dostałam w prezencie bransoletkę ze stali i do tej pory wygląda tak w dniu kiedy ją dostałam, a pierścionek niby srebrny, który noszę codziennie jakoś się powycierał i coś żółtego wygląda spod srebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka2_2
Ja jestem zachwycona jesienną kolekcją Yvon. Też kosmicznie tanio, a jakie piękne te dodatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez znalazłam w necie coś ciekawego, ja akurat szukałam na końcu już na topsilver.pl bo ostatecznie wyszło, że mają najlepszą biżuterię ze srebra, a takiej własnie szukałam na swieta, chcialam cos dla siebie i dla mamy na prezent, ceny mają spoko, jakosc dobra, próba srebra 925, mozna kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gottala
Ja akurat lubię kupować biżuterię w Kruku. Jeszcze bardziej przekonałam się do tego jubilera, po tym jak z narzeczonym znaleźliśmy tam dla nas idealne obrączki ślubne. Cena, co nas w sumie zaskoczyło, była niższa niż u małych jubilerów u nas w mieście http://wkruk.pl/obraczki . Dla nas to spora oszczędność, więcej możemy przeznaczyć na remont nowego mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowczyni okazji
Fajne ładne i tanie błyskotki mają tutaj: www.srebrnawyspa.pl Duży wybór i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 1992
Też tam kupiłam ale przez licytacje na Facebook'u Piękne rzeczy ma ta dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia1992
Też tam kupiłam ale przez licytacje na Facebook'u Piękne rzeczy ma ta dziewczyna z tego SilverLand też polecam: www.srebrnawyspa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod względem designu, ale też samego wykonania to od dawna już mam przekonanie do biżuterii Savicki. Można ich produkty obejrzeć czy też zamówić na stronie www.savicki.pl Mają swój styl i bardzo duży wybór kamieni co mi się szczególnie podoba. Nie boją się łączyć tworzyw, które tylko z pozoru nie powinny do siebie pasować, a jednak tak je ze sobą zestawiają, że wychodzą im prawdziwe perełki. Zwłaszcza kolekcję Trimph of love bym polecała, albo Fairytale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wysokiej jakości biżuterię sztuczna można znaleźć w sklepie http://www.kiara.pl/. Super wzornictwo i modna biżuteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ankabizuteria.pl jest dobrej jakości biżuteria kupowałam kilka razy sobie i na chrzest dla bratanicy kolczyki, właśnie zamawiałam w tym sklepie także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej najtanszej tez bym jednak nie brala bo to troche ryzyko ze moga byc jakies podroby, ale na jubilea pl jest calkiem tania bizuteria a jest oryginalna, srebro jest proby 925 ja juz mam kilka zestawow i bylam z nimi u jubilera sprawdzic czy to rzeczywiscie srebro i potwierdzil, jest oryginalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citro2
Ja ostatnio kupowałam zestaw ze srebra na stronie www.silver-gold.pl, zapłaciłam około 35 zł, fakt czekałam na niego 3 tygodnie, ponieważ towar idzie z zagranicy ale muszę przyznać że było warto, nie myślałam że można kupić coś ze srebra tak tanio. Oraz zaskoczyła mnie obsługa sklepu, po dokonaniu zakupu otrzymałam zaraz tel. Pani poinformowała mnie jak przebiega cały proces zakupów, jak sprawdzić gdzie jest moja przesyłka i zapytała się czy życzę sobie co tydzień telefon z informacją o mojej przesyłce ponieważ mają dokładniejszy wgląd do monitorowania zamówień. Na koniec jestem pod wrażeniem i w 100% polecam tam zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka1157
tania jest na modimoda, jednak tam musisz uważać bo z samą biżuterią nie wyjdziesz... Za niskie ceny miała być tylko błyskotka a wyszło razem z sukienką i spodniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×