Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maxmix

Lubiecie tatara?

Polecane posty

Gość maxmix

Chciałabym spróbować, ale jakoś tak nie jestem przekonana. Dlaczego jecie to coś? i czemu Wam to smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
uwielbiam :) bo ma dobry smak :) delikatne miesko, orzezwiajace odatki w stulu ogoras i cebilka - mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
grrrr, za szybko pisze - w sYlu i cebUlka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
haha STYLU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaikaik
nie! nigdy nie zjadłabym surowego mięsa. a już nie wspomnę o możliwości strucia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
struc sie mozesz nawet miesem wysmazonym na podeszwe. jesli mieso jest swieze, nie strujesz sie. surowe mieso jest jedzone od zawsze przez rzesze ludu i o wypadkach zatrucia jakos sie nie slyszy. czesciej slyszze z zatruciu salomonella z warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
uwielbiam, czasami mnie najdzie nieodparta chęć i koniecznie muszę sobie przyrządzić, dodaję ogórki konserwowe i cebule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinka
Mi też smakuje, od czasu do czasu można sobie coś takiego zaserwować. Byłam dziś w polo i widziałam, że w ofercie jednodniowej można kupić dziś tatara królewskiego po 3,59 zł za 250 g. Jakbyście miały smaka to informuję o tej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie przepadam, ale moja ciotka uwielbia, a to naprawdę trzeba lubieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffff
Też nie byłam przekonana do SUROWEGO MIESA ale sprobowałam na jakiś urodzinch, ciezko było się przełamać ale wiecie co ? załuje ze nie skosztowałam wczesniej ;/ Naprawde to jest pyszne mimo e nieciekawie wygląda. Najlepiej kupić w miesnym świeże mięsko , w żadnych hipermarketach w żadnych promocjach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samą myśl o surowym mięsie po prostu mnie odrzuca. Jak gotuję i oporządzam mięso to nawet brzydzę się dotykać surowego. Tak samo nigdy przenigdy nie tknęłabym surowej ryby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalakas
mmmmmmmmm....... tatar jest boski. Smakowity, świeżutki, słony, z cebulką i ogórkiem posiekanym.... może być z jajkiem albo bez. Aż się zaśliniłam - a tu dieta i tylko wodę piję o tej porze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgkbalonowa
ja robie dla mojego meza.on uwielbia tatar:)a ja nie.i nie chodzi o to ze mam obrzydzenie poprostu nie lubie, sa potrawy ktorych czlowiek nie lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×