Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka pravda......

Faceci na portalach randkowych w ogóle nie potrafią rozmawiać, idioci

Polecane posty

Gość taka pravda......

Większosc wiadomości to glupoty w stylu : Czesc, co slychac? Poznamy sie? Co porabiasz, kogo tu szukasz? Malo kto czyta opis , patrza na fotke i pytają czego tu szukasz no kurva mać. Inni z kolei przeprowadzają wywiad. Imię, co robię, czym sie interesuje etc...tez nie czytają opisu, a wszystko napisalam. Malo z kim rozmowa sie klei , malo kto jest inteligentny, zabawny, potrafi nawiązac tematem np do zdjęcia czy opisu. Pustka i dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare pilkarskie przyslowie mowi ze gra sie jak przeciwnik na to pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotka wystarczy
żeby nie chciało się starać, pasztecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwolny
jeden 37 letni chłopak jest wolny ,piszesz sie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wez mnie
uważam że rozmowa sie zaczyna od pytań o imie co robisz w wolnych chwilach,itp.ja pisze z 3 kolesiami od 4 mies i też tak zaczynalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h678
Do jednej wystarczy napisać : Jak leci i rozmowa się zaczyna i to jest normalne bo co innego można napisać do dziewczyny której się nigdy wcześniej nie widziało i nie zna się ? Tak się zaczyna właśnie rozmowę a ja właśnie zauważyłem że większość lasek na portalach mają gówno we łbie naprawdę, jak już któraś zacznie rozmowę to zero zainteresowań, dyskoteki i hulanka w weekendy albo spotkania głupie ze znajomymi żeby się najebać browarem i spalić blanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda piegowata okularnica
autorka ma rację , przecież to od razu widać że to jakiś głąb , ja np miałam w opisie cytat z poezji niszowej , facet zagadał cytatem innego poety idealnie ripostującym mój cytat i to mi się podoba ! a nie że ja piszę "kocham jazz , rock i poezje śpiewana" a pisze do mnie typ z fotą z której aż wyziera dresiarstwo i typ disco , oczywiście pisze " cześć ,niezła focia , może kawka ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotnyprawiczek26
też mam konto na tym portaul i żadna dziewczyna do mnie nie zagaduje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda piegowata okularnica
romantyk - może być , takie przeciwieństwa się przyciągają ,ja bym odebrała to tak : ja optymistka ,on realista :) a na marginesie co w drugim opisie nieśmiertelne carpe diem ,nudne to i denne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma123
tak są nierozgarnięci intelektualnie to matoły i tłuczki bez wyobrażni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka prawda - jak ktos jest inteligentny i zabawny to raczej ciagle ma towarzystwo i to na ogol plci przecxiwnej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej ocenie portale randkowe sa troche jak second handy - mozna znalesc cos unikatowego, ale na ogol znajduje sie stare ubrania kt niekt juz nie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkulka
Ja znalazłam swojego faceta na epolischwife.pl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilot otwierający szufladę

Szukać faceta który zabłyśnie jakąś sentencją z literatury klasycznej to jakby szukać kobiety która wie co to spalony. Trochę fanaberia. Facet nie dość że wpadałoby interesował sie rzeczami typowo męskimi to jeszcze miałby wchodzić w bardziej kobiece sfery? Malo który facet stoi w takim rozkroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat sprzed lat
10 minut temu, Gość Pilot otwierający szufladę napisał:

Szukać faceta który zabłyśnie jakąś sentencją z literatury klasycznej to jakby szukać kobiety która wie co to spalony. Trochę fanaberia. Facet nie dość że wpadałoby interesował sie rzeczami typowo męskimi to jeszcze miałby wchodzić w bardziej kobiece sfery? Malo który facet stoi w takim rozkroku.

Nie o to chodzi, jak facet umie gadać , umie czytać między wierszami, ogarnia dwuznaczności , ma poczucie humoru w tym abstrakcyjne  to gwarantuje , że wzbudzi zainteresowanie 80% kobiet i z takim porozmawiasz nawet o klepce w podłodze i będzie to interesujące.

W swojej karierze randkowania kiedyś na portalach poznałam takich 3 z jakichś 25: jeden był architektem, drugi bezrobotnym po budownictwie (rzucił budownictwo na III roku) , trzeci  był operatorem żurawia dźwigowego (:p, też rzucił budownictwo na III roku, obecnie mimo 40 studiuję geodezję). Wszyscy oni obecnie są w związku , jeden w małżeńskim i mają dzieci. Z tym od żurawia do dziś mam jakiś tam kontakt

Ale fakt takich jest jak na lekarstwo;-), więc współczuje obecnie szukającym dziewczynom/kobietom.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
8 godzin temu, Gość temat sprzed lat napisał:

Nie o to chodzi, jak facet umie gadać , umie czytać między wierszami, ogarnia dwuznaczności , ma poczucie humoru w tym abstrakcyjne  to gwarantuje , że wzbudzi zainteresowanie 80% kobiet

Pod warunkiem, że jest przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołchoz
6 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Pod warunkiem, że jest przystojny.

....i stawia randki, czym bardziej wykwintne tym bardziej mu "zależy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

Ten kto wymyslil ten temat to skonczony i..diota. Sam kiedys podrywalem dziewczyny na portalach i naprawde jesli podobasz sie dziewczynie to zwykle czesc wystarczy. Nawet jesli masz wyglad ciacha mozesz robic bledy ort i wypisywac same truizmy i tak dziewczyna bedzie zapatrzona w ciebie jak w obrazek. A pisanie poezji to juz szczyt ...izmu 99% kobiet na portalach to skonczone de..blki ktore wlasnie wpisuja jakies durne cytaty coehla a ich zainteresowania to paznokcie 50 twarzy greya i wlasnie durna poezja ktorej nikt normalny nie czyta. Na sto wyslanych wiadomosci gdzie napiszesz cos fajnego i zabawnego zadna dziewczyna nie odpisze jesli nie masz fajnego zdjecia. Wystarczy poczytac opisy tych kr..etynek z portali randkowych typu: musi byc to cos w facecie, facet zaczyna sie od 185 cm 🙂 szukam prawdziwej milosci by iskrzylo. No kurcze trzeba byc niezlym polglowkiem by podrywac te babska z ego wielkosci empire state building na jakies oryginalne rozmowy. Jak dziewczynie sie podobasz to sama zaproponuje spotkanie chocbys napisal zwykle czeźć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

To baby nie potrafią właśnie rozmawiać i mają siano w mózgu. I nie ma znaczenia czy facet z którym piszą jest przystojny czy nie.

Ich szczyt możliwości to napisanie "co słychać?" i liczenie że facet odwali resztę roboty. Nie potrafią jakoś inteligentnie i błyskotliwie pociągnąć rozmowy.

Mają zero umiejętności społecznych, to aspołeczne spyerdoliny, przegrywy.

A niby to kobiety mają lepsze umiejętności społeczne. Co za totalna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 godziny temu, Gość franek napisał:

Ten kto wymyslil ten temat to skonczony i..diota. Sam kiedys podrywalem dziewczyny na portalach i naprawde jesli podobasz sie dziewczynie to zwykle czesc wystarczy. Nawet jesli masz wyglad ciacha mozesz robic bledy ort i wypisywac same truizmy i tak dziewczyna bedzie zapatrzona w ciebie jak w obrazek. A pisanie poezji to juz szczyt ...izmu 99% kobiet na portalach to skonczone de..blki ktore wlasnie wpisuja jakies durne cytaty coehla a ich zainteresowania to paznokcie 50 twarzy greya i wlasnie durna poezja ktorej nikt normalny nie czyta. Na sto wyslanych wiadomosci gdzie napiszesz cos fajnego i zabawnego zadna dziewczyna nie odpisze jesli nie masz fajnego zdjecia. Wystarczy poczytac opisy tych kr..etynek z portali randkowych typu: musi byc to cos w facecie, facet zaczyna sie od 185 cm 🙂 szukam prawdziwej milosci by iskrzylo. No kurcze trzeba byc niezlym polglowkiem by podrywac te babska z ego wielkosci empire state building na jakies oryginalne rozmowy. Jak dziewczynie sie podobasz to sama zaproponuje spotkanie chocbys napisal zwykle czeźć 😄

Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
15 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Pod warunkiem, że jest przystojny.

Tak 🙂 Musi mu dobrze z oczu patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsjjsjsjs

ta to jest inteligentna, "skonczyl budownictwo, ktore rzucil na 3cim roku," o ja je bie

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 654321

Szukanie ma takich portalach miłości życia to jakaś straszna desperacją. Tam są same szony ...one co zrobiły z tego nie jednego portalu 5 kategorii burdel za 20 zł zrobi loda i do galerii nie musi zapierdalać i polować bo znajdzie się jakiś frajer co pomyli się z portalami dla sympatii gdzie kiedyś można było kogoś poznać. No ale cóż takie życie pokolenie, sorry nic tu do wieku czasem taki psikus od życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
7 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Taka prawda.

prawda

inna rzecz to pisze się w miarę ale realnie ciężko i to wina faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
10 godzin temu, Gość Realista napisał:

To baby nie potrafią właśnie rozmawiać i mają siano w mózgu. I nie ma znaczenia czy facet z którym piszą jest przystojny czy nie.

Ich szczyt możliwości to napisanie "co słychać?" i liczenie że facet odwali resztę roboty. Nie potrafią jakoś inteligentnie i błyskotliwie pociągnąć rozmowy.

Mają zero umiejętności społecznych, to aspołeczne spyerdoliny, przegrywy.

A niby to kobiety mają lepsze umiejętności społeczne. Co za totalna bzdura.

!00% prawdy. Jak już jakaś się odważy do mnie odezwać to robi to tak, że wychodzi że to ja zaczynam. Tak mnie to wkurza. I to jeszcze po 3 zdaniach dalej nie odpowiada. Nie dość, że przerzuca na mnie rozmowę to jeszcze urywa chociaż ja zaczynam się starać coś pisać i wymyślam co. W ogóle nie warto się wysilać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Tak, macie rację. Są tam np kobiety które nie miały kiedyś problemu z poznaniem kogoś a teraz już mają. Są rozszczebiotane pewne siebie i zderzają się z niepewnymi siebie, którzy nie mieli kobiety bo nie umieli jej poznać. One idą na łatwiznę wybierając portal a taki facet łapie się jedynego sposobu gdzie ma jakąs szansę. Rzadziej zdarzają się kobiety bez doświadczeń, one zawsze kogoś poznawały - bo sami za nimi latali. Odwrotnie nie jest. Stąd te Wasze wnioski, że faceci tam to same przegrywy. Więc dajcie sobie spokój z poniżaniem siebie na portalach. Zostawcie je takim samym przegrywkom jak ci faceci. Dziwne, że porządna towarzyska i rozmowna kobieta się na portal zapisała, oczekując podobnego do siebie faceta tam. I zawsze mnie dziwiło, że niby nie brzydkie a siedzą tam co najmniej 5 lat i nikogo nie poznały. Ja nie poznałem, bo nie jestem tak pewny siebie i także przez takie olewanie mnie z każdą z którą bym się spotkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 godziny temu, dozgonny napisał:

A czego można spodziewać się po tego typu miejscach? Jeśli osoby te radziłyby sobie w realu to z pewnością nie zaglądały by na tego typu portale. Z drugiej zaś strony ci którzy sobie radzą na obu płaszczyznach często wykorzystują Internet jako dodatkowe miejsce w którym można coś upolować, ale tylko na kolację. Co tu dużo gdybać. Spotykają się tam zazwyczaj dwie skrajne skrajności. 😉 Osoby, którym nie wyszło w realu bo niewiele sobą reprezentują i ci, którzy oczekują stanowczo za dużo. Dla mnie Internet stał się swego rodzaju lumpeksem ludzi do którego trafia towar gorszego sortu. 😄 Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać. Tak, wiem, wiem, sam tu jestem, ale przynajmniej nie twierdzę, że ja jestem inny, lepszy. 😉 

Są jeszcze tacy, którzy wiele sobą reprezentują, ale nie są przystojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieciekawy z mordy
2 minuty temu, Gość vvv napisał:

Są jeszcze tacy, którzy wiele sobą reprezentują, ale nie są przystojni.

Co ma przystojność do sprawy? Widuje takie ładne laski z tak nieciekawymi wizualnie facetami że doszedłem do wniosku że wygląd u faceta jest absolutnie nie istotny. Istotna jest pewność siebie i wytrwanie przy porażkach. Jeśli masz morde jak szrek to trenuj pewność siebie, swoją fantazje, polecam zapisać się na lekcje aktorstwa, tam nauczysz się wcielać w postać inną niż jesteś. Możesz mieć ryj jak frankenstein ale jak pewnie i stanowczo zagadasz do laski, wybijesz ją z tropu i ulegnie nawet sama nie rozumiejąc dlaczego pomimo że uważa że szuka księcia z bajki. Zostaniesz jej księciem a nim się kapnie będzie robiła ci pałke bo tak jej każesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Weź poznaj kogoś w realu, nie bez powodu szukają znajomości w ten sposób- albo szukają łatwego seksu albo coś tam nie gra. Nigdy nie miałam konta na żadnym portalu randkowym i prawdopodobnie dlatego mam dobre zdanie o facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zacznijmy od tego, ze te ...ki siedzące na tych portalach nic inteligentnego nie potrafią powiedzieć, to mezczyzna musi wszystko za nie robić, bo same mają inteligencję taboretu. I do tego wyglądają jak jakieś paszczury, tapiry czy inne ścierwo a uważają sie za miss świata. Oczywiscie masa stulejarzy się do nich klei, widać nie mają gustu...albo mają zapędy zoofilskie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×