Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmialy do kobiet

Jak podrywać

Polecane posty

Gość Nieśmialy do kobiet

Hej pytanie do facetow jak poznajecie kiedy mozecie poderwac kobiete kiedy jej sie podobacie?. Za nic nie potrafie okreslic co mysli i czuje dziewczyna ktora mi sie podoba. Podoba mi sie wiele dziewczyn i nie wiem jak zagadac do jakiejs, jak poznac ze ona chce zebym zagadal. ktos pisal o tym ze sie patrzy i usmiecha ale jak? Ja np jak zauwaze ladna dziewczyne w autobusie i sie spojrze to czasem zlapiemy sie na wspolnym spojrzeniu i to kilka razy ale mine ma obojetna i wpatruje sie np za okno i znow patrzy chyba czy ja nie patrze, czasem na ulicy jak jakas przechodzi to robi sie nerwowa i albo wyciaga telefon, probuje wsadzic rece do kieszeni by je wyjac lub poprawia szybko wlosy. no ale zero usmiechu i widze ze patrzy pod nogi baz w druga strone jak mnie mija. Praktycznie malo kobiet sie usmiecha glownie to jak np jest to ekspedientka a tak to tylko znajome jak im mowie czesc i one mi to sie usmiechaja i czesto sobie patrzymy w oczy ale to taki przyjacielski usmiech. Nie wiem jak wyglada usmiech uwodzicielski. Lub np w autobusie jak jakas siadzie obok badz naprzeciwko ladna dziewczyna to chcialbym zagadac ale nie wiem jak?. zwlaszcza jak autobus jest pelny. Co powiedziec? a jak wy dziewczyny pokazujecie facetowi zeby was poderwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakterie i wirusy
Człowieku, jeśli ci się podoba dziewczyna to podejdź i zagadaj. Nie zastanawiaj się co ona myśli o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmialy do kobiet
Ale jak zagadać? skad mam wiedziec ze ona chce zeby jakis obcy chlopak do niej podszedl i meczyl ja probujac znalezc temat? Przeciez na necie jest pelno artykulow ze kobiety nas tez podrywaja ale ja tego nie widze dla mnie to naturalne odruchy takie jakie oni opisuja jako gesty zalotne a czasem opisane zbyt ogolnie. A gdy nie mam pewnosci ze interesuja jakas dziewczyne to po co mam podchodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeeeebil
musisz mieć chusteczkę i chloroform podchodzisz od tyłu, usypiasz ją, ładujesz do bagażnika - jest twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakterie i wirusy
Efekt sprzężenia zwrotnego, chłopie. Sam fakt, że masz odwagę zagadać z obca kobietą jest dale wielu z nich godny zainteresowania. Poza tym nie rób z igły widły. Świat się nie zawali, jeśli zagadasz do dziewczyny niezainteresowanej, większość z nich nie zrobi ci krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serum_prawdy
szkoda mi czasu ale ci odpowiem. na poczatku ZADNA kobieta nie jest toba zainteresowana bo cie nie zna. A ty chcialbys wygrac w totka bez kupienia losu. 99,99% procent kobiet cie splawi jesli je zaczepisz ale nie chodzi ci o 99% tylko o wyłuskanei tej jednej co cie NIE splawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julenka12345
ja jako kobieta w ogole nie reaguje na obcych mezczyzn, bo zeby ktos mi sie spodobal musze go wczesniej choc troche poznac. sam wyglad jest dla mnie bez znaczenia. na zaczepki ze strony facetow, ktorych kompletnie nie znam nie reaguje w najlepszym wypadku, najczesciej mnie to smieszy. i smiem przypyuszczac, ze podobne podejscie ma wiekszosc kobiet. raczej bym sie skupila na glebszym poznawaniu kobiet z twojego otoczenia, kolezanek, znajomych. wtedy jak na dloni widac czy babka jest zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmialy do kobiet
No ale w moim towarzystwie sa same zajete lub mi sie nie podobaja. A ze daja znaki zainteresowania to widze ale co z tego jak mi sie ona nie podoba lub jest w zwiazku? Dlatego chcialbym wiedziec jak zagadac do obcej kobiety ktora mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirtus89

siemka, 

Też mialem problem z podrywaniem kobiet, przeczytałem kilka poradników, obejrzałem kilka filmów. To wszystko to teoria, niestety bez działania kobiety nie zdobędziesz. Ja zaczynałem zagadywać do kobiet na http://hot-oferty.pl i na prawdę, przełamanie się i sama rozmowa z kobietą daje najwięcej. A w internecie jest łatwiej na początku. Trzymam kciuki chłopie i głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Kobiety to uczuciowe istoty one nie mysla racjonalnie. Uwielbiają humor i jeżeli takowy posiadasz to nie musisz być przystojny aby udało Ci się poderwać odpowiednią kobietę. Można to wycwiczyc sam jest tego przykładem. zobacz jak kobiety reagują na youtube kanał lukas tv, jelenie jaja, bartek USA. Kobiety dookola atakowane z masmediów zaprogramowane są aby byc trendy . Dlatego mają wpojone  aby partner był tym księciem z bajki . Poderwać to jedna sprawa rozkochać kolejna. Dlatego musisz być dla niej wyzwaniem. Nie angażuj się zbyt zbytnio w związek to ona niech o cb zabiega i niech to ona ciebie goni. To sprowadza się do uczuć właśnie. Nie pisz sms tylko odpowiadaj na nie. Randki tylko raz w tygodniu. Znajdź przyzwoita prace aby miała potwierdzenie ze potrafisz zadbać o przyszła rodzinę. Ubieraj się elegancko koszule podnoszą twoja atrakcyjność. Zagadujac do przyszłej kobiety wybierz miejsca z kontekstem a nie np kiedy  gdzies się spieszy. Np jak wyprowadza psa wtedy możesz zacząć rozmowę o psie właśnie. MUSISZ SIE PRZEŁAMC I ROZMAWIAĆ  jak najwięcej z obcymi kobietami np . W sklepie pytając o produkty i np co o nim sądzi. Rozmowa musi być automatyczna z czasem do tego dojdziesz. Kobiety wyłapują strach podczas rozmowy wiec musisz go tez zwalczyć . Pierwsze kilka minut rozmowy z nowo poznaną kobieta prowadzi do tego że to ona tworzy sobie o tobie obraz kim jesteś. Dlatego tak ważne jest abyś był rozgadany, emanował pozytywana energia i koniecznie wycwicz humor zacznij od filmików youtube które Ci podałem.  A uwierz mi ze będziesz miał kobietę inteligenta i piękna choć sam przystojny nie jesteś. Sam mam niedowagę jestem niski ale dzięki  postepowaniu w taki sposób jestem z piękną kobietą 4 rok. Pozdrowiam życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Dnia 16.04.2013 o 15:46, Gość bakterie i wirusy napisał:

Sam fakt, że masz odwagę zagadać z obca kobietą jest dale wielu z nich godny zainteresowania.

Bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 godzinę temu, Gość Paweł napisał:

Kobiety to uczuciowe istoty one nie mysla racjonalnie. Uwielbiają humor i jeżeli takowy posiadasz to nie musisz być przystojny aby udało Ci się poderwać odpowiednią kobietę. Można to wycwiczyc sam jest tego przykładem. zobacz jak kobiety reagują na youtube kanał lukas tv, jelenie jaja, bartek USA. Kobiety dookola atakowane z masmediów zaprogramowane są aby byc trendy . Dlatego mają wpojone  aby partner był tym księciem z bajki . Poderwać to jedna sprawa rozkochać kolejna. Dlatego musisz być dla niej wyzwaniem. Nie angażuj się zbyt zbytnio w związek to ona niech o cb zabiega i niech to ona ciebie goni. To sprowadza się do uczuć właśnie. Nie pisz sms tylko odpowiadaj na nie. Randki tylko raz w tygodniu. Znajdź przyzwoita prace aby miała potwierdzenie ze potrafisz zadbać o przyszła rodzinę. Ubieraj się elegancko koszule podnoszą twoja atrakcyjność. Zagadujac do przyszłej kobiety wybierz miejsca z kontekstem a nie np kiedy  gdzies się spieszy. Np jak wyprowadza psa wtedy możesz zacząć rozmowę o psie właśnie. MUSISZ SIE PRZEŁAMC I ROZMAWIAĆ  jak najwięcej z obcymi kobietami np . W sklepie pytając o produkty i np co o nim sądzi. Rozmowa musi być automatyczna z czasem do tego dojdziesz. Kobiety wyłapują strach podczas rozmowy wiec musisz go tez zwalczyć . Pierwsze kilka minut rozmowy z nowo poznaną kobieta prowadzi do tego że to ona tworzy sobie o tobie obraz kim jesteś. Dlatego tak ważne jest abyś był rozgadany, emanował pozytywana energia i koniecznie wycwicz humor zacznij od filmików youtube które Ci podałem.  A uwierz mi ze będziesz miał kobietę inteligenta i piękna choć sam przystojny nie jesteś. Sam mam niedowagę jestem niski ale dzięki  postepowaniu w taki sposób jestem z piękną kobietą 4 rok. Pozdrowiam życzę sukcesów.

Lukas i chłopaki z jelenichjaj są przystojni, dlatego kobiety tak reagują. Jeśli zagada facet, który nie jest przystojny, to nic mu nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiusz
Dnia 16.04.2013 o 13:30, Gość Nieśmialy do kobiet napisał:

Hej pytanie do facetow jak poznajecie kiedy mozecie poderwac kobiete kiedy jej sie podobacie?. Za nic nie potrafie okreslic co mysli i czuje dziewczyna ktora mi sie podoba. Podoba mi sie wiele dziewczyn i nie wiem jak zagadac do jakiejs, jak poznac ze ona chce zebym zagadal. ktos pisal o tym ze sie patrzy i usmiecha ale jak? Ja np jak zauwaze ladna dziewczyne w autobusie i sie spojrze to czasem zlapiemy sie na wspolnym spojrzeniu i to kilka razy ale mine ma obojetna i wpatruje sie np za okno i znow patrzy chyba czy ja nie patrze, czasem na ulicy jak jakas przechodzi to robi sie nerwowa i albo wyciaga telefon, probuje wsadzic rece do kieszeni by je wyjac lub poprawia szybko wlosy. no ale zero usmiechu i widze ze patrzy pod nogi baz w druga strone jak mnie mija. Praktycznie malo kobiet sie usmiecha glownie to jak np jest to ekspedientka a tak to tylko znajome jak im mowie czesc i one mi to sie usmiechaja i czesto sobie patrzymy w oczy ale to taki przyjacielski usmiech. Nie wiem jak wyglada usmiech uwodzicielski. Lub np w autobusie jak jakas siadzie obok badz naprzeciwko ladna dziewczyna to chcialbym zagadac ale nie wiem jak?. zwlaszcza jak autobus jest pelny. Co powiedziec? a jak wy dziewczyny pokazujecie facetowi zeby was poderwal?

Kolego nie podrywaj polskich kobiet bo to zadufane w sobie księżniczki z kamiennymi twarzami.

Bierz się za Ukrainki które są i ładniejsze i pozytywnie nastawione do świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×