Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bolwk

(Nie)Brzydki...gdzie jest problem!?

Polecane posty

Gość bolwk

Mam 20 lat i podobno jestem przystojny.Członkowie rodziny mówią mi że jestem przystojny ale ja nie biorę tego na poważnie. Siostra prosi żebym wpadał do niej do szkoły bo według jej kolezanek(6lat młodsze -.-)jestem przystojny! Tylko raz w życiu usłyszałem przez koleżankę że podobam się(najpiękniejszej dziewczynie jaką widziałem a która miała chłopaka),oczywiście spalilem sprawę, nie chciałem rozbijać związku z kilku powodów. Czasami ktoś gdzieś tam powiedział, przyjaciółka że bez problemu bym sobie kogoś znalazł, że kilku "przystojniakow właśnie tu jest"- dość jednoznacznie w dwuosobowym gronie. ALE... No kurcze... większość kobiet mnie zlewa, traktuje tąk jakby nie było, nawet jak widzą pierwszy raz. Może jest kilka wyjątków ale zdarzają się raz na ruski rok z kim w ogóle można wymienić pare zdam. O co chodzi? Niech wypowiedzą się kobiety. Błagam niech ktoś mi wytłumaczy o co chodzi!Nie ma piskliwego głosu, ale niski bas.Sytuacja jest o tyle ciekawa że mój wujek mia tak samo. Wszystkie koleżanki zazdrościć mamie brata a mimo to nie miał powodzenia i ożenił się z mała wredna babą. P.S.Nie wchodze na imprezy, dużo czytam i biegam, więc na "nalane laski" nie jestem chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×