Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wqrwiony na sympatie plus

testy na portalach randkowych są bez sensu

Polecane posty

Gość wqrwiony na sympatie plus

twórcy testów nie biorą pod uwagę zasadniczych różnic między płciami, wiadomo, że kobiety bardziej zwracają uwagę na charakter, a faceci bardziej na wygląd .. testy nijak nie obejmują tego wyglądu, nie ma pytań w stylu - czy jesteś na diecie? ile razy chodzisz na fitness? jak ważne jest dla ciebie dbanie o piękno własnego ciała? czy gdyby partner zaproponował wspólne uprawianie sportu zgodziłabyś się na to? Takich pytań NIE MA! I to jest błąd. Facet nie ma jak ocenić czy z tej czy innej kobiety jest w stanie sobie wykrzesać dziewczynę marzeń, więc klasyfikuje kobiety po zdjęciach. Irytuje mnie, że sympatia plus ciągle podsyła mi propozycje partnerek - samych grubych, obleśnych bab. Przecież to chore!! Cóż z tego, ze test psychologiczny wskazuje na zgodność charakterów skoro nawet kijem bym nie tknął tych pasztetów. Te testy są do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chichoczę wesoło
na podstawie tych testów właśnie Ci podsyłają zdjęcia kandydatek idealnych:D Skoro w realnym świecie nie potrafisz poznać kobiety marzeń,to dostajesz to co akurat mają na stanie:D weź rower,rusz doopę,idz na siłownię,basen i do dzieła,i nie czekaj ,że Ci idealną partnerkę portal w paczce przyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqrwiony na sympatie plus
chodze 3 razy w tygodniu na silownie, jaki jest sens siedzenia tam częściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chichoczę wesoło
a zadnych foczek tam niet?:P w zyciu poznaje się babe a nie na jakimś zrypanym portalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqrwiony na sympatie plus
nie potrafie podejść i zagadać, zawsze wychodzi mi to sztucznie, a kobiety patrzą się na mnie jakbym spadł z księżyca, uciekają chory kraj, chore kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chichoczę wesoło
to faktycznie poćwicz na portalu luźną gadkę,ale musisz się zaangażować.i to na jkimś open,moze na na o2?to forum tez ok musisz po prostu trafić na dziewczynę która sama pociągnie rozmowę,skoro uważasz sie za atrakcyjnego,to moze być i tak,ze jesteś oceniany jako "niedostępny" albo zajęty,wystarczy czasem tylko zmienić wyraz twarzy na milszy,uśmiechaj się wiecej,i młego dnia,spadam szkoda czasu na cafe taka pogoda ładna🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×