Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabieganaaaaaaa

Program 300 brzuszków - POLECAM

Polecane posty

Gość zabieganaaaaaaa

Witam :) Chcę się Wam pochwalić pewnym zestawem ćwiczeń na mięśnie brzucha - otóż program 300 brzuszków. Znalazłam go na początku listopada 2012r. Na szczęście zrobiłam zdjęcia swojemu brzuszkowi przed ćwiczeniami - 6.11 i po - 20.12. Efekty były super! Ślicznie mi się ukształtował brzuch :) Co prawda nie miałam żadnej nadwagi przed ćwiczeniami, waga w porządku, kilogramów mi nie ubyło chyba... Zresztą tego nie pamiętam ;) Ale wizualnie świetnie. Co prawda wtedy robiłam brzuszki w nieprawidłowy sposób, tj. podnosiłam cały tułow aż do pozycji siedzącej, ale nic mnie nie bolało i nie miałam zakwasów. W Święta sobie odpuściłam i tak tyłam aż do teraz, ale postanowiłam ponowić ten program. Tym razem w połączeniu z innymi formami ruchu. Powodzenia, mam nadzieję, że zachęciłam do dalszych pytań! PS. To nie jest żadna reklama, po prostu denerwuje mnie to, jak wszyscy piszą "Zaczynam dziś, za tydzień wrócę i powiem jak efekty", a potem słuch o nich ginie. Te ćwiczenia przyniosły rezultat i chcę je polecić, a na stronie gdzie są umieszczone nie ma możliwości komentowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgsdfsd
Hej a moglabys tutaj wkleić efekty Twojej pracy? tzn zdjecia :) chce zobaczyć jak to wizualnie wygladalo. Oczywiscie samego brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabieganaaaaaaa
Postaram się :) Bo wiem że co innego zobaczyć efekty a co innego o nich przeczytać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabieganaaaaaaa
Właśnie zrobiłam kolejny blok brzuszków ;) Tym razem stosuję poprawną metodę, tj. nie odrywam całego tułowia od podłogi a tylko jego górną część i nie wkładam stóp pod żadne szafki, łózka itp. :D Po prostu trzymam je na podłodze. Zobaczę, jakie efekty będą przy tej metodzie, a i tłuszczyku mam więcej niż wtedy jak zaczynałam... Pewnie po prostu dłużej będę czekać na efekty. Zachęcam do ćwiczenia ze mną :) I dodam coś jeszcze. Jako że brzuszki kształtują mięśnie, nie liczyłabym na cuda w przypadku dużej oponki. Gdy miałam dość szczupły brzuch, rezultaty były widoczne gołym okiem, ale i tak zniknęły boczki (czyli te ćwiczenia przyspieszają spalanie tłuszczu). Może prawie półtora miesiąca to nie tak szybko, ale po treningu nigdy nie miałam zakwasów mimo codziennego wysiłku, a poświęcałam na niego na początku kilka, potem kilkadziesiąt minut każdego wieczoru tuż przed spaniem. Liczy się tu tylko systematyczność! Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Efekty będą "świetne", np. dyskopatia... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) dyskopatia:) bez wzmocnienia miesni pleców te wszystkie warianty brzudszkowe konczą sie powaznymi doleglowosciami na kręgosłupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×