Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anita890

sukienka na wesele?

Polecane posty

Gość kseniaaaaa
Niektóre propozycje są bardzo ciekawe, cenowo różnie się kształtują. Kupiłam sobie właśnie morelową sukienkę sugarfree , nie było bardzo drogo a sukienka świetna, polecam, koleżanki są zachwycone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio na wesele założyłam na wesele śliczną sukienkę w stylu pin-up girls. Świetnie dopasowuje się do sylwetki i ma bardzo ładne żywe kolory. Dostępna na http://abitofashion.pl/sukienka-tuba-w-kolorowe-kwiaty-p-13.html Ostatnio widziałam ten fason w lipcowym wydaniu Avanti. Myślę, że taki typ elegancji jest jak najbardziej na czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie ja polecam salon Midori w Pasażu Łódzkim,mają naprawdę bardzo proste i eleganckie sukienki(i nie tylko).Myśle ,że każda znajdzie coś dla siebie i na różne okazje ,choć to kwestia gustu...:)Zapraszam na stronę midori.pl.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatoka Stylu
Polecam sukienki Zatoki Stylu, niecodzienne, inne, wyjątkowe :) Dla mamy jak i córki ! możliwe wprowadzanie drobnych zmian na krój sukienki, wedle życzenia. Uwaga ! szycie na miarę, szycie na zamówienie wymarzonej sukienki :) Zapraszam! www.zatokastylu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja też zastanawiam się nad kupnem sukienki na wesele. Widziałam jedną która na prawdę mi się spodobała - stylem nawiązuje do modnej "sportowej elegancji" jest szara, z daleka wyglądała z dala a'la materiał dresowy, na grubych prostokątnych ramiączkach, do pasa dopasowana, a od pasa rozkloszowana, spod sukienki wystaje granatową ażurowa siateczka. Zastanawiałam się też nad kupnem bardzo jasnej kremowej sukienki. Ale czy tak jasny kolor, graniczący z bielą jest odpowiedni na wesele? jeśli nie jest się panną młodą oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz jaką sukienkę wybrać? Na stronie: http://www.e-import.pl/ znajdziesz najmodniejsze fasony i kolory sukienek, butów, żakietów i dodatków. Oprócz ubrań znajdziesz tam, kosmetyki, biżuterię, rajstopy, elektronikę i gadżety. Sklepik mimo dużego asortymentu jest przejrzysty. W każdej chwili możesz sprawdzić gdzie jest twoja przesyłka i płacisz dopiero po jej otrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zajrzeć na stronę: e-import.pl Tam jest największy wybór sukienek, butów, torebek, dodatków i biżuterii. Wszystko w najwyższej jakości i najniższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolina123
Świetne kreacje na wesele znajdziesz na stronie sukienkami z kolekcji sugarfree http://sugarfree.pl/ Kupiłam tam niedawno idąc na wesele. Nie płaciłam za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiem ci ze naprawdę ładne te sukieneczki z sugarfree chyba coś zamówię w końcu okazja się sama znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do każdej sukienki, potrzebne są dodatki! Zapraszam do sklepu www.besos.pl Znajdziecie tam piękne bransoletki, a już na dniach świąteczne piękności! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jakiegoś czasu jestem zakochana w sukienkach sugarfree. Kupiłam już dwie i nabędę napewno kolejne. Każdy znajdzie coś dla siebie - są na różne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie ostatnio wpadła piękna sukienka za grosze z allinside.pl. Kupiłam ją tylko za 8$ :D Było warto dziewczyny :D Polecam i Wam sprawić sobie taki prezent na karnawał czy wesela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mielzka
Też znam allinside i mam trochę rzeczy stamtąd. Dobrze je wykonują, materiał jest ok, cena niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benitkowa
Też czasem kupuję na allinside.pl i jestem zadowolona z jakości ubrań. Kiedyś kupiłam tam sukienkę na wesele i nie wydałam dużo, a zrobiłam furorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To allinside.pl to świetny sklep ;) Chyba kupię tam cały zestaw jak będę zaproszona gdzieś na wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepiękną sukienkę odpowiednią na wesele widziałam na stronie allinside.pl. Jest tam bardzo duży wybór pięknych kreacji po niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×