Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anita890

sukienka na wesele?

Polecane posty

Gość gość
Tutaj macie namiary - http://www.vissavi.pl Piękne sukienka nie musi być droga, a moim zdaniem trzeba przede wszystkim to sobie jakoś z głową dopasować i wtedy to będzie miało większy sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka M 145 jest bardzo klasyczna i gustowna. Jeżeli chodzi o długość to jest do kolan, rękawy trzy czwarte i jest w kolorze beżowym. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli szukacie sukienek na wesele koniecznie sprawdźcie naszą kolekcję. Mamy teraz nowe produkty od Polskiego producenta :) www.lagres.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monia
a mnie się podobają sukienki z salonu Evita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam na weselu i kupiłam sukienkę na www.baskina.pl. Mają niskie ceny i od razu można dobrać sobie również biżuterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio na innym forum znalazłam stronę www.marbellawear.pl zamówiłam fajną sukienkę na wesele i przy okazji skorzystałam z okazji i zamówiłam sobie spodnie, bo płaciłam tylko raz za wysyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Chi Chi London są ładne sukienki na wesele. Ja tam mam zamiar kupić jakąś wystrzałową kreację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ostatnio wpadała w oko długa pudrowa sukienka, marzenie. Ale wiele zależy od figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię sklep www.marbellawear.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w tym roku aż 4 wesela i nie wypada mi iść w jednej kreacji, dlatego długo szukałam czegoś naprawdę wyjątkowego... W końcu trafiłam na sklep PasujeMi.pl -> https://pasujemi.pl/stylizacje/na-wesele Jestem zachwycona, bo mogę od razu kupić gotowy zestaw przygotowany przez profesjonalną stylistkę. Muszę przyznać, że to dla mnie duże ułatwienie. :) Polecam z czystym sercem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://cosmosmoda.pl/odziez-damska-sukienki-wizytowe/13150-cosmosmoda-sukienka-z-zakladkami-koralowa-cm448.html?search_query=cm448&results=7 Taką sukienkę nabyłam ostatnio z tego internetowego sklepu i muszę powiedzieć, że byłam miło zaskoczona takim dobrym produktem. Wszystko było idealnie, sukienka była identyczna jak na zdjęciu. Jest duży asortyment, przeróżne kolory więc jest w czym wybierać. Bardzo gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście zamawiam sukienki w sklepie internetowym cosmosmoda.pl Polecam ten sklep z modną odzieżą. Wybór sukienek jest ogromny, jest wiele fasonów jak i kolorów. Polski producent, gwarancja wysokiej jakości. Jeżeli chodzi o zwrot, ponieważ np rozmiar się nie zgadza nie ma z tym żadnych problemów. Szybka wysyłka, dobrze traktowany klient :) Po przejrzeniu strony na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknij na stronę cosmosmoda.pl Posiadają bogaty asortyment, wiele fasonów i kolorów. Na pewno znajdziesz coś dla siebie a zakupy tam to czysta przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew pozorom sukienkę na wesele trudno jest wybrać, zwłaszcza , że wszystkim zależy by nie popełnić faux pas. Mnie bardzo pomogły takie porady: http://modoweinspiracje.pl/2017/06/28/sukienka-wesele-4-zasady-weselnych-stylizacji/ , mam figurę w kształcie litery A, dlatego muszę zakrywać biodra i uwypuklić górę, zresztą warto tez przemyśleć kolorystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×