Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skakankowa

Wyskakać sukces :)

Polecane posty

Gość skakankowa

Od poniedziałku skaczę codziennie na skakance, kilka razy po kilkaset skoków (łącznie), więcej nie daję rady. Jak uda mi się skoczyć 100 razy bez skuszenia to uważam to za sukces, :) Ale w dzieciństwie nie skakałam, więc się nie przejmuję, to dopiero początki.... Za każdym razem jest lepiej :) Kto się przyłączy, żeby komentować swoje postępy i wymieniać się spostrzeżeniami? Zapraszam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankowa
Czy nikt już nie skacze? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankowa
Halooooooo!!! Czyli jak na razie sama skaczę... Ale się nie poddaję, powolutku do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość journeyforever
ja skacze codziennie po 15-20 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankowa
O wreszcie jakies tchnienie zycia :) witam :) ale skaczesz tyle za jednym razem czy robisz sobie przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankowa
Ja myślę, że też tyle łącznie skaczę, ale nie sposób to podliczyć, bo co kilkadziesiąt skoków się mylę :( Zupełnie nie mam wprawy. Ale w końcu poskromię skakankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja zaczynam od jutra.. :) dzis jestem padnieta..i musze zaraz posprzatac w mieszkaniu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankowa
Wczoraj pobiłam swój osobisty rekord 390 skoków bez przerwy :) może to nie jest dużo, ale ja jestem bardzo z siebie dumna :D szkoda, że dziś taka pogoda, bo mogę skakać tylko na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankowa
Dziś kolejny rekord - 424 skoki ciągiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaczskakanko
Ja od półtora tyg skaczę i pierwsze efekty są :) Skaczę na ile sił mi starczy,teraz skaczę 25/30 min.Ile podskoków robię nie wiem,nie chce mi się skupiać na liczeniu,dla mnie ważniejszy jest czas niż liczenie i przeliczanie się w podskokach.Bo jeden skacze wolniej,drugi szybciej.Ale niestety się chaczę jeszcze dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skakałam 1000 razy dziennie , i własnie znowu zaczynam i bd skakać 1000x na skakance + 30min hula hop + Mel B10 min na brzuch :P i myśle że już po tyg bd efekty nawet jestem pena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankowa
No to pora na podzielenie się z Wami efektami... Nie są powalające ale cóż, zawsze jakieś :) od 30.04 do dziś spadły 2 cm z talii, 2 cm z wysokości pępka, 1 cm z uda u góry i 1 cm z połowy uda oraz 1 cm z łydki (co mnie bardzo cieszy i tylko potwierdza, że skakanka nie powoduje wielkiego rozrostu mięśni.) W biodrach mam tak jakby 1 cm więcej (!) ale może to tylko błędny pomiar... Oprócz skakanki robię ćwiczenia z agrafka na uda, wykonuję program 300 brzuszkow (poprawną metodą, tj bez odrywania dolnej części kręgosłupa od podłogi, same łopatki) a także co 2 dni robie ćwiczenia na szczupłe nogi w 8 tygodni. Mam dzięki temu ładniejszy brzuch, uda są bardziej zbite, takie jakby ładniejsze, łydki też :) ale to dopiero początek moich zmagań. Teraz zamierzam dorzucić bieg ciągły 4 razy w tygodniu po 30 min, żeby po miesiącu móc wziąć się za interwaly :) a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czwrtku zaczelam skakac Narzie marnie mi to idzie Tak jak wiekszosc nie skakalam od podstawowki ale uparta jestem dojde do wprawy No i formy nie mam :( dwie ciaze za mna :) Krece tez 30 mi hula hop i co drugi dzien cwicze z Mel B Mam nadzieje ze efekty beda zadawalajace :) i w miare szybko Po Mel B bylu juz po 2 tyg takze zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankowa
Pomocy, odkąd biegam i robię skalpel p. Chodakowskiej mam coraz mniej siły na cokolwiek innego... Staram się jednakże skakać ten kwadrans dziennie. Tylko np wczoraj był straszny wiatr i nie mogłam normalnie skakać, bo co chwilę zwiewało mi skakankę na bok... Ale nie poddaje się, może dziś będzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze za duzo na siebie wzielas i dlatego stracilas sile i checi. Ja osobiscie jakos z Ewa nie dam rady cwiczyc Nudzi mnie szydko Ten jej lagodny sposob mowienia dziala na mnie usypiajaco Ja skacze 15 min wychodzi mi jakies 700 podskokow ale z przerwami oczywiscie Jeszcze sie chacze i szybko mecze ale z dnia na dzien jest jepiej Dziwne jest to ze zamiast na wadze byc mniej jest wiecej Ale za to duzo lepiej sie czuje odkad znow cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia1@
a ja tam wole skakac na kutasku mojego misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankowa
Właśnie mam taką ochotę sobie poskakać, mam dużo energii, a tu deszcz pada ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankowa
Ale jestem z siebie dumna, pokonałam przeciwności pogodowe i skakałam pomimo mżawki :) Szkoda tylko, że było już dosyć ciemno... ale kolejny raz zaliczony :D A co u Was, ktoś też skacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankowa
Ale jestem z siebie dumna, pokonałam przeciwności pogodowe i skakałam pomimo mżawki :) Szkoda tylko, że było już dosyć ciemno... ale kolejny raz zaliczony :D A co u Was, ktoś też skacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez moge skakac tylko na dworze i skacze zawsze wieczorem kolo 21 jak poloze moich chlopcow spac Skacze ok 15 - 20 min co daje mi jakies 700 podskokow a potem jeszcze 20 min Hulam kulkiem Wczoraj sobie odpuscilam bo mmialam straszne zakwasy przy stawach skokowych Oh czekam na efekty Czuje sie lepiej wydaje mi sie ze centymetry spadaja ale waga wyzsza od poczatkowej :( Musze poprosic meza zeby zrobil mi zdjecia Bede je robic co miesiac 9hyba lepsze to od mierzenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam powiem wam ze ja przesadziłam Odrazu skakałam po 15 min wychodziło mi ok 650 podskoków czasami wiecej czasami mniej wiadomo Ale to było za duzo odrazu i rozwaliłam sobie stawy skokowe Uwierzcie mi ze juz drugi tydzien nie moge chodzic Przestrzegam wszystkie zaczynajace ; weżcie to na spokojnie Bol jest okropny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, współczuję :( Mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia. Ja do tej pory nic sobie nie zrobiłam, może dzięki temu, że przed skakaniem troszkę się rozgrzewam, przede wszystkim kręcę stopami, ramionami i biodrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wyczytałam ze to zapalenie ściegien Kurcze najgorsze jest to ze chyba bede musiała całkiem przestac cwiczyc A jak schudnac nie cwiczac U mnie dieta nic nie daje :( Jak cwicze jest ok ale pozniej bol jest silniejszy ale juz nie skacze Cwicze z mel b i takie tam swoje plus hula hop Mam nadzieje ze mi przejdzie bo 2 tyg cwiczen pojda w las :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niezłe zwichnięcie tego stawu skokowego jak 2 tygodnie i dalej boli, a byłaś do kontroli z tym? napuchnięta mocno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam wasze samozaparcie! ja próbowałam biegać, ale po kilku razach motywacja znikneła. eh to były czasy kiedy skakało sie na skakance dla zabawy, a teraz to robi się dla kondycji. Macie patenty jak sie nauczyć kręcic kółkiem hulahop. w dzieciństwie nie miałam z tym problemu, a jak teraz próbowałam to nie wychodzi? Albo filmiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wkońcu wyladowałam u lekarza i jestem na prochach Mam zapalenie sciegien achillesa i tych obok 10 dni lykania i 10 zabiegów fizjoterapii Myslałam ze samo przejdzie ale ból był silny i znikał tylko na chwile :( takze skakanke odkładam na bok zeby sobie nic nie zerwac Krece hula hopkiem i cwicze z mel b tylko to co dam rade ale waga zaczeła spadac wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achillesa brzmi poważnie. rzucił mi sie post w oczy bo staw skokowy i skrecenia są mi bardzo bliskie, ale w Twoim przypadku nie oto chodzi. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×