Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JadwigaHHhhh

Nowe przepisy o śmieciach - ZAMYKAJĄ ZSYPY

Polecane posty

Gość JadwigaHHhhh
dochodzila sobie powoli do zsypu albo sasiad szybko wyniosl a teraz co z 8 pietra ? nie wiem ja bede rzeczywiscie jak cos wyrzucac za okno trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walic za okno odechce sie oszustom ustaw mandat = pismo do umorzenia ciezka sytuacja nie z twojej winy nie masz zsypu chora itd gucio ci zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krucha Klucha Kluchy Szuka
"ludzie z 10 pietra beda latac ze smieciami " Ja z czwartego jestem (z bloku) i nie latam, tylko zawsze jak wychodzę to przy okazji wyrzucam. Myślę, że za bardzo się przyzwyczaiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjmk
zsypy jezcze istnieja?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eWkaaaaaa
Przecieram oczy i nie wierzę. Poważnie mówicie o tych zsypach ? Kurcze jak żyć w tym chorym kraju ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwrwerew
Lenistwo ludzi z blokach przekracza juz wszystkie stadia absurdu... Jak juz stara osoba, nie moze nawet wyjsc na dwór? To chyba czas do DPSu... mieszkam w domku, mój sąsiad ma 80 lat i chodnik przed posesją musi odsniezac zimą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwrwerew
jeszcze jęcza że za granicą pojadą... buachachacha... Tam wszyscy ludzie segreguja smieci, prwie 100 % jest segregowana, to jest dopiero dodatkowa robota, ale tępy leniwy Polak jak ma ruszyc palcem to nie moze... jak windy nie działają a wy na 10 mietrze, to co nie wychodzicie z domu??? Przeciez to kwestia nie działajacych wind, a nei braku zsypu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I BARDZO DOBRZE! Taki zsyp to jeden wielki syf, zagrożenie epidemiologiczne, smród totalny. Cieszę sie że wreszcie ktoś się za to wziął. Brawo pomysłodawca (niezależnie od tego z której jesteś partii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkupaaaaaaa
Niektórzy to są chyba psychicznie albo nie umieją czytać ! TAK LUDZIE CHORZY NIE WYCHODZĄ moja babcia od roku nie była na dworzu ! Tak ciężko to zrozumieć że ktoś nie może chodzić lub jest mu bardzo ciężko ? Jak to wprowadzą to ja rzeczywiście wyrzucam za okno. Kupiłam mieszkanie z zsypem i zamierzam z niego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwrwerew
jak mogła nie byc od roku na dworze??? sadystami jestescie czy co? od roku tez nie jadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zsypów nie ma w 3-piętrowych kamienicach tylko w 10-piętrowych blokach z WINDĄ! Jesteście śmierdzącymi leniami. Nie wierzę że każdy kto mieszka w bloku jest niepełnosprawny i niezdolny do wyjścia na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estetyczne obudowy śmietnika i profesjonalne ich zainstalowanie oferuje firma olto.net.pl. Nikt by nie powiedział, że tak ładna budowa może służyć na schowanie śmietnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także polecam firmę olto, ładnie i szybko obudowali mi śmietnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×