Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystraszony zmorą

paraliż senny - nie życzę tego nikomu

Polecane posty

Gość wystraszony zmorą

to było dzis w nocy. nie mogłem się poruszyć, byłem sparaliżowany jakby coś mnie spętało, słyszałem ogłuszające dudnienie, wołałem o pomoc ale nie było słychać żadnego dzwięku, czułem jak coś mnie dusi i miota mną po łóżku, jak skacze po piersi. to było straszne... pierwszy raz w życiu wołałem kogoś o pomoc. a przynajmniej próbowałem bo nie mogłem otworzyć ust... koszmar. czy ktoś miał tak samo? boje sie dzisiaj zasnać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami zdarza mi się paraliż senny, ale nie często. Każdemu może się przytrafić, najgorszy jest pierwszy raz i ta niewiedza co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszony zmorą
czytałem o tym wcześniej ale wtedy nie przyszło mi to do głowy, byłem wystraszony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za pierwszym razem troche
schizuje, ale pozniej jak juz wiesz co to to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam paraliz senny po psy
chotropach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfg
tez tak mam czasem.nie moge sie poruszyc.ale po czasie naszczesie to mija.wiem teraz jak musza czuc sie ludzie calkowicie sparalizoani.ta takiego zycia nie chcial bym miec niestety :( czasem mam takze tak ze nagle jakiejs frgawki podczas snu dostaje.gwaltownie reka sie poruszy czy soc takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszony zmorą
drgawki też mam często. ale boje sie że teraz skoro zdażył się ten pierwszy paraliż to będzie i nastepny, i następn :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×