Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZosiiaSamosiia

coś się we mnie obudziło..

Polecane posty

Heja, od pewnego czasu coś mnie tknęło i bardzo chciałabym mieć dzidziusia:) Mam 22 lata, z partnerem jestem już prawie 4, mamy plany dotyczące ślubu itd, a ja właśnie teraz poczułam że chcę już:) że nie chcę czekać z tym do ślubu, nie chce wpadki, ja po prostu chcę :) dookoła moje koleżanki już dzieciate, tak wiem wiem, jesteśmy młode ale u nich to akurat inna sprawa:D i tak chodzę w odwiedziny od jednej do drugiej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia216
ja w 22 lata urodzilam i bylo to dziecko planowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha1212121
to się starajcie :) jak wiesz że to już czas i dasz radę to powodzenia życzę :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nv nvbnv
bejbusia dzidziusia w kolorowych bejbusiowych ciuszkach? dziewczynko pouzywaj troche zycia, poucz sie, popracuj, dojrzej a nie myslisz o bejbusiu bedac gowniara co jeszcze nie zaznala zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATKO NIE TAK SZYBKO!!!!
jesli macie oboje pace, wlasne mieszkanie i stabilna sytuacje czemu nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek_bez_portek
we mnie tez sie obudzilo - zimna furia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWOLI gdzie sie tak spieszysz
22 lata i dziecko nie moge! dziewczyno wszystko przed toba! co ty mozesz teraz zaoferowac dziecku? masz chociaz prace? mieszkanie? jak podrosnie bedziesz mogla mu zaplacic kursy jezykowe, zeby chodzilo na tenis albo muzyke jesli bedzie chcialo? a gdzie wakacje, wyjazdy, dobra szkola pomyslalas o tym?...chyba ze ci nie zalezy i chcesz zeby twoje dziecko mialo jak najgorsza prace w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha1212121
nie wiem czemu nie którzy tak głupio pisza.. skoro chce i jest gotowa to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATKO NIE TAK SZYBKO!!!!
glupio?? tzreba miec warunki na dziecko jesli maja to ok jak nie to kolejna co bedzie kase od panstwa wyciagala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm
Jesteś jeszcze młodziutka i masz czas na dzieci . Korzystaj z zycia i nie pakuj sie w pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha1212121
to już nie wasza sprawa ... jest gotowa chłopak też to niech sie staraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh:)
martucha1212121 - ty masz 21 lat i spodziewasz sie 2 dziecka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe życia to ja już zaznałam bo mimo wieku to trochę w nim przeszłam.;p propos, mamy nawet dom słuchaj, prace tak samo. W ogóle nie rozumiem wzburzenia odnośnie wieku? że niby co , gówniarą jestem? Myślę, że jednak nie jestem :] mój facet ma 28 lat i gówniarzem również nie jest, ma swoją firmę więc chyba wiem co robię. Ja też mam stały miesięczny dochód, także o to się nie martwię, bo z tym sobie poradzimy. Tylko własnie chciałam pytać, czy któraś z Was miała takie uczucie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja w Twoim wieku
Na studiach byłam i nie w głoeie mi były dzieci więc nie pomogę... Ale może warto sie jeszcze na tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież gdybym nie miała grosza przy dupie, studiów w toku i do tego żadnego dachu nad głową to bym nawet o takich rzeczach nie myślała:) Także nie jestem jedną z tych głupich dziewczynek jak się co niektórym wydaje.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etammm
Szkoda młodości na pieluchy:( cieszcie i korzystajcie z życia bo jak jest dziecko to juz nie jest tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia216
pewnie,ze glupio pisza .Nie rozumieja ,ze sa kobiety stworzone do macierzynstwa.Ja o dziecku marzylam jak i mialam 17 lat ,a jak bylam dzieckiem to tylko myslalam o bialej sukni i rodzince.Ja bylam dojrzala w 100% teraz bede miala drugie mam 28 lat i nic sie nie zmienilo w moich pogladach.Pieniadze sa wazne,ale to nie wszystko.Ja urodzilam dziecko,ale dalej sie ladnie ubieralam dbalam o siebie,jezdzilismy na wakacje,dziecko ma i ciuchy i zabawki wszystko co tylko sie da.Chodzi na balet i basen.Ale nawet jakby tego nie bylo najwazniejsze by dziecko sie w milosci wychowywalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana 1982
Autorko a kiedy macie zaplanowany ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............,,,,,,,,,,,,,,,,,
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy myśli inaczej i ma do tego prawo :) Ja może też myślę o tym, bo nie miałam fajnie w rodzinie i chciałabym, żeby moje dziecko też miało podobnie. Moja mama jak mnie urodziła miała 35 lat i niestety zbyt długo się nią nie nacieszyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia216
Ja tez juz bylam na swoim i mialam 22 lata i bylam dwa lata po slubie.Jak masz tak dobra sytuacje to nawet sie nie zastanawiaj tylko rob dzieciaka.A co sie traci ???hahah dalej mozna sie spotykac ze znajomymi,jezdzic na wakacje,miec swoje pasje.Dodam,ze pomocy nie mielismy przy dziecku,wszystko sami i nie narzekalismy.Czulismy szczescie i spelnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnefdkuhlmkjr
Ja właśnie miałam 22 lata jak rodziłam swoje pierwsze dziecko. Identycznie jak u Ciebie ; bardzo ale to bardzo chciane i wyczekiwane. Tyle, że urodziło się już ponad rok po ślubie. Ale skoro masz warunki i pragniesz dziecka to działajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja w Twoim wieku
Zrobsz jak uważasz, ale ja osobiście wolałabym skończyć najpierw studia i zdobyć wykształcenie. Przemyśl fakt że będąc w ciąży a później mając małe dziecko nie będzie tak łatwo i kolorowo jak Ci się wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obudzony plemnik
jak przystało na plemnika nie mam mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamxkjedc
ee tam bzdura. Ja spokojnie dałam radę ukończyć studia mimo dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obudzony plemnik
chyba że masz dni płodne to zaraz mnie wessiesz i cie zapłodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obudzony plemnik
siła natury jest ponad moje silę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrucony plemnik
gdzie te baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×