Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amamanndaaa foxxxxx

Jak czesto kupujecie ubrania dla dzieci i w jakich sklepach?

Polecane posty

Gość amamanndaaa foxxxxx

Zrobilam dzis przglad szafy moje corki 4 lata. Co chwile z czegos wyrasta. Ma kilka par spodni dzinsy i dresy. KILKA bluzek na krotki i dlugi rekaw. bluzy. Chcialam jej cos kupic ale nic mi sie nie podoba, albo rozmiaru nie ma albo jakos nie rowna sie z cena. A ze mieszkam w malym miesice to sklepow z ubraniami dla dzieci jest moze z 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdgksjkd
Kupuję na zaś na przecenach o 50-70% tanijej , a jak dobre to wtedy nakładam , Oprócz kurtek i niektórych letnich rzeczy i butów. kupuję w Zarze , h&m, next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvjfbkvhbl.
ze 2 x w miesiącu kupuję coś niezbędnego i zbędnego ;) zara H&M polarn'o pyret sklepy sportowe -internetowe zakupy z la redoute średnio około 1000 zł miesięcznie na ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamanndaaa foxxxxx
juz wiecej fajniejszych ciuchow znajde w lumpeksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdgksjkd
no i oczywiście ciuchy :) większość tam kupuję , w miesiącu średnio wychodzi 100-150zł na 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamanndaaa foxxxxx
nie ma u mnie takich sklepow jak h&m czy c&a. od cioci dostaje raz na jakis czas z tych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zależy jakie to sklepy
wśród tych pięciu tam masz bo ja często kupuję w 5 -10-15 i Cool Club . Nie stać mnie na drogie ubrania więc te sklepy są na moją kieszeń, może nie jakaś super jakość ale prezentują się fajnie i wygląd zachowują na tyle ile dziecko zdąży w nich pochodzić, czyli zanim wyrośnie a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamanndaaa foxxxxx
chcialam kupic corce jakias kurtke czy plaszcyk do sukienki i balerinek ale nic ladnego nie ma na rozmiar 110. jak cos ladnego to na strasze dzieci a dla miejszych to wszystko takie dziecinne. albo cena kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamanndaaa foxxxxx
w zeszlym roku kupilam corce leginsy w smyku kosztowaly 30zł niewime czy to duzo ale niby ladne rozmair 110 powinny byc jeszcze dla niej dobre a przymierzam male jagby sie skurczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdgksjkd
a na allegro nie kupujesz ? ja często kupuję używane , tanie i markowe i świetnie zawsze pasuje na córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zależy jakie to sklepy
W smyku też kupuję czasem ale zabawki :D, nie lubię u nich ubrań. Pomyśl może nad kupnem zamawiając przez stronę h&m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamanndaaa foxxxxx
nie moge sie przelamac do allegro. ja musze ubarnie zobaczyc, dotknac. przymierzyc corce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona**
Kupuję jak jest taka potrzeba. Mieszkam w małym miasteczku gdzie jest 1 sklep dziecięcy w którym nic nie ma więc 90% ubrań kupuję przez Allegro. Wczoraj byliśmy w większym mieście to kupiłam kilka bluzek z krótkim rękawem w C&A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdgksjkd
a h&m prowadzi sprzedaż przez interenet- oprócz allegro? bo chyba nie , Zara, smyk, c&a- te tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamaluszki
Lumpex, H&M, C&A,Pepco kilka razy w m-cu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdgksjkd
amanda- rozumiem , ja kiedyś też nie miałam przekonania , ale od jakiegoś czasu coś fajnego kupię, teraz sa np przeceny kurtek wiosennych i ja kupię już dla córki i synka na drugi rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamanndaaa foxxxxx
w hm bardzo ladne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdgksjkd
zgadza się - mają fajne ubranka , na niemowlaka jak i na starsze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamanndaaa foxxxxx
tylko nie mam opcji zamowienia przez internet. juz bym jej cos kupila. fajne bluzeczki. i jakie ladne buty balerinki z otkrytymi palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdgksjkd
a czemu nie masz opcji zamówienia przez np allegro ? zakładasz konto i możesz wszystko zmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamanndaaa foxxxxx
patrzylam na stronie hm i wysiwetla ze nie ma opacji zamwieen w twoim kraju,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale autorka pewnie nie pała
Ja nie mieszkam w Pl ale normalnie zamawiam przez internet z H&M ale skoro w Pl nie ma możliwości to może C&A taką daje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamanndaaa foxxxxx
a w polsce tej opcji nie ma. c& a mozna zamawiac i dosc fajne ubrania. bede miala chwile popatrze i cos kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaaagrrrrrhhh!!!
Zgadzam się w poprzedniczką. C&A się bardzo wyrobiło w ostatnim czasie z ofertą. Dawniej nie miało zbyt wielu ciekawych rzeczy i np. dla niemowląt, czy starszych chłopców nadal mają mało ciekawych rzeczy, za to dla dziewczynek w wieku przedszkolno szkolnym jest baaardzo dużo naprawdę udanych rzeczy! :) Sama jestem zdziwiona. Ceny też nie takie z kosmosu. Tzn. najniższe może nie są, ale dużo niższe niż w H&M. A jak chcesz wydać jeszcze mniej to jedź do Pepco, tylko że w Pepco to trzeba się znać na tkaninach, żeby kupić dobrą rzecz a nie szmatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaraksa123
Ja w ostatnim czasie widziałam ciuchy dla dzieci w dobrych cenach w sklepie: http://kidsandmoms.pl/ Zamawiam tam co jakiś czas ubranka dla swoich dwóch maluchów - lubię ubierać je w sportowe rzeczy - jest im w nich najwygodniej. Nie oszczędzam na jakości - nie opłaca się, coś droższego zazwyczaj wystarczy na dłużej. Większe zakupy robię co 3-4 miesiące, ale praktycznie w każdym miesiącu zdarza mi się kupić coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raviena
a co sądzicie o ubrankach Du Pareil au Meme, ja uwielbiam ich kolory i te wszystkie kombinacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te ubranka są super. Nie dość, że mają piękne kolory to jeszcze są niezwykle wytrzymałe. Mam w domu trzy córeczki, każda z nich nosiła te ubranka a po nich jeszcze dwie dziewczynki mojej kuzynki i zostały przekazane dalej. Szkoda tylko, że tak trudno je dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawenka
a czemu tak trudno? jest mało sklepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raviena
no niestety w Polsce chyba jeszcze nie ma ich sklepu, moja ciotka mieszka we Francji i wysyłała mi te ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrina36
Przeszukałam internet w poszukiwaniu sklepu Du Pareil au Meme w Warszawie i znalazłam go w Galerii Mokotów - muszę się tam koniecznie przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×