Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciuchy

dobra hurtownia internetowa odziezy

Polecane posty

Gość gość
Onlinehurt. Krętacze maksymalni. Nie mają towaru oferowanego na bogato ilustrowanej stronie, a jeśli tak, to z wadami. Otrzymałem towary z dziurami albo źle wykończnone. Zamiana możliwa ale na inny towar a jeśli taki sam to droższy. Poza tym, wg nich to wina klienta, że zauważył wady i w obydwie strony za wysyłkę i odesłanie biorą pieniądze. Mówiąc, że mi je zwrócą, czekam tydzień i nic prócz obietnicy nie ma. Nigdy w życiu nie kupię nic przez internet z hurtowni, która jest w tym wypadku żałosna. Szkoda słów. Jak może coś takiego istnieć. Przypomina to czasy socjalizmu. Wyślemy ci to, co akurat mamy lub coś z czym jest jakiś problem. Nie, nie jestem jakimś początkującym laikiem co nie wie co i gdzie kupić. Szkoda, że zamiast zyskać klienta, to go od siebie odstraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie ma co kupować hurtowo. Takie rzeczy się dziś nie sprawdzają. Najczęściej są kiepskiej jakości. Lepiej postawić na markowe ubrania znanych producentów: https://kody-rabatowe.domodi.pl/sklepy . Korzystając z kodów rabatowych na zakupy w tego typu sklepach ma się gwarancję niskiej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćabi
ja polecam hurtownie hurtmodadamska.pl, nie ma tam ograniczen co do zamowien, a ubrania sa naprawde dobrej jakosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga779
Jeśli chodzi o odzież to ja zamawiałam z tej hurtowni http://horstsc.pl/ co prawda nie jest ona typowo odzieżowa , ale mają odzież w naprawdę dobrej cenie i są świetnie zaopatrzeni, także przy okazji możesz kupić sobie inne przydatne rzeczy w jednym miejscu. Polecam Ci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, sprawdzona i największa hurtownia w Polsce markowej odzieży B2BStyle.pl W ofercie ponad 50.000 różnych modeli i ponad 200 marek premium. Dostępny asortyment damski i męski odzież, obuwie i akcesoria Tommy Hilfiger, Napapijri, Guess, Calvin Klein, Love Moschino, Versace i wiele więcej. Asortyment wyłącznie dla firm dla zarejestrowanych aktywnych Klientów darmowa licencja na wykorzystanie zdjęć w jakości HD. Można rozpocząć sprzedaż już od momentu odebrania dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia887
Witaj, JA prowadze butik na Mazurach w miejscowości odwiedzanej przez turystów . Zamawiam dla siebie towar w firmie GLO-STORY. Jest to hurtownia internetowa i rónież producent. Poszukaj w google to napewno ich znajdziesz. Od producenta zawsze najtaniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystamy z www.numoco.com Fajna odzież, dobre ceny, do tego mają dropshipping - co się przydaje, jak klient chce towar "na już".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję do swego butiku na www.hurtmodadamska.pl tanio i jakość super i można kupować pojedynczo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza hurtownia odzieży markowej https://stockhurt.com/pl/ Rewelacyjne ceny, jeżeli bierze się więcej cena jeszcze lepsza. Mega pomocni ludzie tam pracują. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam oferty z mofree.pl, można znaleźć ofertę, oraz wstawić ciuchy na sprzedaż, ogłoszenia są darmowe i nielimitowane. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

a ja polecam hurtownię www.yasmine-hurt.pl , świetne rzeczy i dobrze wykonane. A tego co wiem tylko polscy producenci w ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VOGO TRADE

Zajmujemy się produkcją i importem odzieży z krajów Azjatyckich. Przyjmujemy zlecenia na szycie ilości hurtowych tj. powyżej 1000 sztuk z jednego modelu.
Oferujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

www.vogotrade.com


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Witam,

w zupełności polecam hurtownie internetową  www.hurtownia-24.pl 

posiadają w sprzedaży śliczne fasony odzieży damskiej włoskiej, polskiej , tureckiej. Bardzo duży wybór wzorów , kolorów, mają dostawy minimum 5 razy w tygodniu, około 1000 wciąż nowych wzorów. Pod specjalne zamówienie ściągają fason którego już nie ma w sprzedaży , a na którym zależy klientowi.  Dla mnie idealny partner do interesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemoniade

Producent odzieży damskiej, sprzedaż hurtowa - https://lemoniade.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemoniade

Producent odzieży damskiej, sprzedaż hurtowa - https://lemoniade.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Ja mogę polecić dobra hurtownie odzież Ansel z Częstochowy. Hurtownia oferuję  bardzo dobre gatunkowo ubrania, bieliznę damska i męską i tym podobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkrystianx

A musi być hurtownia? Bo moim ostatnim odkryciem jest receapl - super jakosc i meeegaaa dużo okazji, sprawdz sobie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska

Jeżeli ktoś z was prowadzi sklep z odzieżą używaną to polecam kontakt do hurtowni KM Textile  z okolic  Pułtuska gdzie możemy kupić bardzo fajne ciuszki renomowanych marek.  Ja od roku od nich biorę i jestem bardzo zadowolona z jakości ubrań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Znam tą firmę KM Textile  bardzo dobrze bo swego czasu zamawialiśmy u nich bardzo dużo ubrań do naszego butiku i gdyby nie to, że wyjechałam za granicę i musiałam zamknąć  butik to prali byśmy od nich ciuchy nadal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIdeza

Ja osobiście prowadzę sklep odzieżowy i również zamawiam bieliznę z tej hurtowni  ANSTEL i moje klientki zawsze są zadowolone i wracają  po nowe rzeczy takie jak : bielizna bezszwowa, stringi i tym podobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Znam tą hurtownie ANSTEL  bo sama od nich zamawiam bieliznę i nie miałam nigdy takiego dobrego dostawcy.  Bielizna jest bardzo dobra gatunkowo a co za tym idzie moje klientki wracają i kupują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

KM Textile z Pułtuska to bardzo dobra hurtownia ciuchów używanych i powiem wam, że prowadząc sklepik z taką właśnie odzieżą w życiu nie wdziałam, żeby ciuchy tak schodziły.   Jestem zdania, że podjęcie współpracy z z ta hurtownią to gwarancja, że będziemy mieli praktycznie nowe ciuchy nawet z metkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wolka.pl

Zapraszamy do naszej hurtowni internetowej: www.e-wolka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×