Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teresa4546

17 - letnia córka matka i jej homoseksualizm

Polecane posty

Gość Teresa4546

Moja 17 - letnia córka ponad miesiąc temu została matką. A dzisiaj mi powiedziała, że jest lesbijką i powiedziała, że w najbliższym czasie przedstawi mi swoją dziewczynę. Co mam o tym myśleć? Dodam, że dziecko ma z kolegą z klasy, z którym przespała się na jakiejś imprezie... Wstydzę się za nią, czy ktoś też się wstydzi swojego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to mam problem
to bi a nie les:) będziesz babcią, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
nie odrzucaj jej. ja nie miałam akceptacji w domu, byłam z dziewczynami, teraz mam męża i jestem w ciąży. i przysiegam, zwiazek z dziewczyną był najlepszym zwiazkiem jaki mógł istniec na tamten czas. kochaj ją. ps jest mloda, moze jej sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa4546
Przecież już jestem. Wnuczka urodziła się 5 marca. Córka stwierdziła, że jest lesbijką, nie mówiła nic o biseksualiźmie. Twierdzi, że seks z tamtym chłopakiem to byla jednorazowa akcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa4546
Mieszkamy na wsi, a więc każdy tu plotkuje. Nie dość, że ma nieprzychylną opinię (sprawa ciąży) to teraz tym bardziej będziemy na językach. Rozważam wyprowadzkę do miasta, w którym nikt nas nie zna... Boże święty, co ona narobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgjdfs,mvl;mkv
Dlatego nie chciałam mieć córki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×