Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vieevreve

Przegląd samochodu

Polecane posty

Gość vieevreve

Jadę na swój pierwszy w życiu przegląd samochodu. Więc moje pytanie, Co trzeba mieć na przeglądzie? wiem że ważną gaśnicę, apteczkę i trójkąt. A czy trzeba mieć też kamizelkę odblaskową???? I druga sprawa, przegląd się kończy 23 maja czy mogę do nich już jechać np 15??? czy to będzie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz jechac wcześcniej
ale wazność dowodu rej. też będzie od tej daty wczesniejszej tj od momentu przeglądu. nigdy mi nie sprawdzali gasnicy czy trójkąta a robię przeglądy paru moich samochodów od bardzo wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdaas
Możesz jechać kiedy chcesz, kamizelka nie jest obowiązkowa, ale musisz ją mieć na sobie np. podczas zmiany koła. Resztę masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vieevreve
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi :-) już wiem wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelarginia
Takich rzeczy jak gaśnica, kamizelka itp. nie sprawdzają :) Przynajmniej ja się nigdy z tym nie zetknęłam :D Musisz mieć po prostu SPRAWNY SAMOCHÓD! Będziesz musiała wjechać na kanał bądź platformę i tam sprawdzane będzie auto, czy właściwie działa. Poza tym gość będzie sprawdzał światła, będziesz musiała zapalać długie, drogowe, postojowe, przeciwmgłowe, zaciągać hamulec ręczny, sprawdzi coś pod maską i w sumie tyle :) Możesz jechać do nich jak najbardziej wcześnie, ale po co to z drugiej strony jechać wcześniej. Pamiętaj że wbiją Ci datę 15 i za rok tego dnia będziesz musiała jechać, ale rób jak Ci wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo ludu za tydzien
bede jechac na swoj 6 przeglad auta. I nigdy nie spr. mi gasnicy (mam chyba stara nieaktualna :P) trojkat, tez gdzies lezy, ale nie patrzyli. Bo z tego co wiem przeglad to spr. stanu technicznego auta, a nie jego wyposazenia :D Ja mam badania do 25 kwietnia. Pojade 24 zeby nie zwlekac do ostatniej chwili. Rok temu tuman mi podbil, zwracajac uwage ze cosik mi cieknie, ale moze wjechala pani w kaluze :P Na nastepny dziej podczas jazdy trzasna pi przewod hamulcowy ;)) Ciekawe c teraz bedzie... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vieevreve
Pelarginia wolałam się upewnić, ale chyba dla świętego spokoju sprawdzę tą datę ważności, znając moje głupie szczęście będę pierwszą osobą ( pewnie w Polsce) co sprawdzą :-D Autko powinno być sprawne, klocki hamulcowe wymienione, tarcze również, rozrząd dwa lata temu robiony, nic na komputerku się nie wyświtla wiec chyba jesty ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo ludu za tydzien
amortyzatory, drazki kierownicze, przegluby, reczny, hamulce, swiatla, reczny, chyba wszycho co spr :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobrym warsztacie samochodowym, jeśli nie masz czegoś, z pewnością zwrócą Ci na to uwagę. I uczulą, żeby wyposażyć w to samochód. Przegląd samochodowy możesz wykonać u www.foltyn.pl, czyli tam gdzie ja regularnie oddaję do sprawdzenia swój samochód. Świetne miejsce oraz fachowcy znający się na swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domowe gaśnice ze sklepu gasnicedomowe. pl/ są produkowane przez firmę Ogniochron Jest tam duży wybór gaśnic pod względem kolorystycznym, wzorniczym i funkcjonalnym, jeśli chcesz się czuć bezpiecznie w swoim własnym domu, to zapraszam do kupna odpowiedniego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz jechać trochę wcześniej, nie będzie żadnego problemu. Ja zawsze na badania techniczne jeżdżę do serwisu www.faben.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz a nawet powinieneś zgłosić się do stacji kontroli pojazdów jeszcze przed upływem daty, którą masz wpisaną do dokumentów. Ja zwykle robię to na tydzień przed upływem terminu. Samochód oddaję do warsztatu samochodowego - www.modzelewscy.pl, gdzie wykonują dokładną analizę stanu pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie powinni sprawdzać takich rzeczy, aczkolwiek spotkałam się z różnymi opiniami : ) Dla zainteresowanych, którzy szukają jakiegoś dobrego i sumiennego specjalisty polecam www.rzeczoznawca-auto.pl/ . Niestety ze względu na to, że się przeprowadziłam nie mogłam się zabrać z moim autem (nie mam gdzie go postawić) nie mam już takich problemów, ale za czasu kiedy jeździłam to właśnie zawsze się udawałam tam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzają przede wszystkim to czy wszystko ok z Twoim samochodem, a nie gaśnice czy kamizelki... Jak chcesz mieć solidny przegląd to warto go wykonać u http://www.pimot.eu/ w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.rzeczoznawca-auto.pl również polecam to miejsce. Wszystko załatwione na miejscu, od ręki z naprawdę niską kwotę. Od tamtej pory, co przegląd był robiony, już nie szukam innego miejsca w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam oddanie swojego samochodu w ręce http://www.kros-stacjakontroli.pl/ , którzy z pełnym profesjonalizmem poddali kontroli mój pojazd. Atrakcyjne ceny i miła obsługa tylko dobrze świadczą i utwierdzają w przekonaniu o wysokiej renomie tego serwisu. Wraz ze szwagrem gorąco polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszystko wymieniłeś, ale upewnij się lepiej. Chyba na menshealth.pl o tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie byłaś na przeglądzie? Ja też niedługo jadę do serwisu www.merc-jaworowscy.pl u mnie w Pile. W sumie nie ma się czym stresować jeśli samochód jest nowy i w dobrym stanie technicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Szczecinie korzystam z http://drscenter.pl/ To punkt przy Struga. Od dawna jeżdżę do nich bo to autoryzowany serwis Bosch, solidnie pracują a z cenami nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli obawiacie się przeglądu samochodu to polecam wam zgłosić się do www.pomocdrogowaradom.com.pl w Radomiu. Zajmują się między innymi przygotowywaniem pojazdów do przeglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do przeglądu samochodu polecam Ci http://www.kros-stacjakontroli.pl/. Szybko i sprawnie diagnozują Ci samochód . Prowadzą również serwis klimatyzacji, naprawdę polecam. Za każdym razem do nich jeżdżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim osobom mieszkającym w województwie małopolskim mogę polecić stację kontroli pojazdów www.auto-lan.pl, która znajduje się w Myślenicach. Przeglądy są tam przeprowadzane szybko i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmiraa
Ja od paru lat jeżdżę regularnie na przeglądy do http://polmozbyt-legionowo.pl/ i nigdy nie było jakichkolwiek problemów. Dużym plusem jest to, że można sobie u nich ustawić powiadomienie SMS z przypomnieniem o przeglądzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.kros-stacjakontroli.pl/ - polecam to stacja kontroli pojazdów gdzie osobiście jeżdżę na badania techniczne samochodu i przeglądy okresowe. Bardzo polecam , miła i fachowa obsługa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądy co roku robie w Intercar, mają najpewniejszy warsztat w Zgorzelcu i dobre ceny. Dla mnie są bezkonkurencyjni www.intercar.zgorzelec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto mieć sprawdzoną stację kontroli pojazdów, w której można wykonać przegląd. Ja zawsze jeżdżę do www.diagnostyka-aut.com.pl Jest to świetna stacja kontroli pojazdów, która znajduje się pod Toruniem. Polecam ich wszystkim z tych okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegląd samochodu to bardzo ważna rzecz. Nie wiem dlaczego tak wielu kierowców szuka możliwości ominięcia go. W niektórych mniejszych stacjach diagnostycznych zdarza się przepuszczanie samochodów bez przeglądu. Natomiast trzeba sobie zdać jak negatywne skutki to może mieć w kontekście naszego bezpieczeństwa. Najlepszym wyjściem jest zawsze skorzystanie ze sprawdzonych usług - https://www.motrio.pl/serwisy/przeglad Renomowane stacje diagnostyczne zadbają także o zastosowanie oryginalnych części, co zwiększy czas w jakim bezproblemowo będzie korzystali z samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×