Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta 40 letnia na siłowni..

Siłownia a starość

Polecane posty

Gość Kobieta 40 letnia na siłowni..

Witam wszystkich!. Jestem kobietą, mam 40 lat i od jakiegoś roku chodzę na siłownię. Nie ma dnia, żebym nie usłyszała na siłowni, że jestem już stara. Mam pytanie do kafeteriuszy cy wg waz żeczywiście mój wiek dyskwalifikuje mnie do chodzenia na siłownię a jeżeli tak to dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdffg
skoro ty masz 40 lat i juz jestes babcią, to jak ty dasz rade pracowac do 67?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta 40 letnia na siłowni..
przepraszam za błędy i literówki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta 40 letnia na siłowni..
Nie będę więc się przejmować głupimi uwagami młodych osób z siłowni tylko dalej będę robic swoje, dzisiaj też pójdę, na złośc im wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta 40 letnia na siłowni..
No ja się nie czuje staro ale oni mnie tak ocenili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry i nie przejmuj się tym co mówią inni pokaż im że sport jest dla każdego nie ważne ile się ma lat :) i jeszcze jedno ćwiczysz dla siebie a nie dla innych :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na siłowni jest miejsce dla każdego. Ci którzy twierdzą że jesteś za stara na siłownię są ograniczeni umysłowo. Ja co prawda mieszkam w Holandii i tutaj chodzę na siłownię, więc nie wiem jak to wygląda w Polsce, ale tutaj obok siebie ćwiczą napakowane mięśniaki i panie po 60-ce i nie mam tu na myśli tylko aerobów, ale także ćwiczenia z ciężarami. Nikt na nikogo nie zwraca uwagi, tylko zajmuje się tym jak ćwiczyć, a nie ogląda innych i krytykuje. Widocznie w Polsce co poniektórzy uważają że sporty siłowe są tylko dla ludzi do określonego wieku- co za idiotyzm. Po co ćwiczyć na siłowni, jak po osiągnięciu danego wieku miałoby się zaprzestać treningów, co niesie za sobą cofnięcie się w tym co się osiągnęło ciężką pracą. Ja mam 38 lat i podziwiam te wszystkie panie o białych już jak mleko włosach, za to że im się chce tak ćwiczyć i mam nadzieję że zdrowie pozwoli mi także tak długo bywać na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze muszę dodać parę słów odnośnie tytułu tematu. Jak przeczytałam że masz 40 lat to się uśmiechnęłam, gdzie ta starość Dziewczyno? Całe młode życie jeszcze przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrovia
Ja mam 46 lat, na siłkę chodzę od lat 8 i NIGDY żadnego komentarza na temat wieku nie słyszałam. Ale to może dlatego, że ja tam chodzę ćwiczyć i się nie obijam (ciężary biorę konkretne) a nie udaję leliję co to ją każdy gram zabije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang000
AnkaNl ja też z NL :) tymczasowo urlop w polsce. Zauważyłem że w NL biega więcej starszych osób niż młodych i chyba tylko nas to trochę zaskakuje. Nigdy niej jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia334
Witam, ja mam 39 lat , chodzę na siłownię krótko, bo od stycznia tego roku. Zdziwiłam się,bo myślałam ,że będę najstarsza z dziewczyn, że tylko młode chodzą, a tu niespodzianka. Chodzi ze mną kobieta grubo po 60, dałabym jej nawet 72 lata, jest prawie codziennie po 2-3 godz. ćwiczy przede wszystkim nogi i rowerek. Ostatnio w marcu pojawiło się więcej kobiet po 40, nawet ok 50 lat. Ja się nie czuję na swój wiek, tym bardziej że moja kondycja jest lepsza niż niejednych dziewczyn:). Dziwne to miejsce, gdzie Ci tak mówią i oceniają po wieku.....Tutaj się z czymś takim nie spotkałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia334
I absolutnie nas to nie dyskwalifikuje!!! Dbając o siebie , ćwicząc niejednokrotnie czujemy się lepiej i lepiej wyglądamy od tych młodszych.... Ja tam będę ćwiczyć dalej, na lato robię przerwę bo będę biegała w terenie a nie na bieżni, ale na jesień od nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mam 36 lat więc do
młodych nie należe żenujące są takie podstarzałe baby którym dopiero teraz zaczyna zalezec na ciele bo widzą zmarchy itd , jest to wkurwiający widok na siłowni stąd komentarze , nie oszukuj się mają racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang000
fitness czy siłownia to nie tylko dobry wygląd, ale samopoczucie i pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ,,samej mającej 36 lat,, , skoro tak twierdzisz to napisz ile powinien wynosić wiek tych którzy zaczynają ćwiczyć na siłowni? 15, czy 20 lat? Może taka 15-latka właśnie myśli o 25-latce że jest za stara by zaczynać ćwiczyć. Tak jak napisał Mustang nigdy nie jest za późno. No chyba że się leży na łożu śmierci ;) Każdy zaczynający swoją przygodę z siłownią robi to z własnych powodów. Jeden chce polepszyć własną kondycję, inny chce lepiej wyglądać. Czy ma się 15, czy 60 lat warto dbać o siebie i nie ważne kiedy się zaczęło, tylko że się zaczęło i walczy się o to by zdobyć to o czym się marzy. Najlepiej by było gdyby każdy zajmował się w takim miejscy tym co powinno się tam robić a nie ocenianiem innych, a jak kogoś coś wkurza, to niech tam nie chodzi i się nie denerwuje widokiem innych tylko niech ćwiczy we własnych czterech ścianach podziwiając siebie samego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko i córko i wnuczko
40 lat i starość ? staro to może wyglądać kobieta która o siebie nie dbała: chlała, ćpała, chodziła bez umiaru na solarium itp. zadbana kobieta nie wygląda w tym wieku staro poza tym ćwiczenia siłowe to najlepsze co może wybrać kobieta dojrzała: kształtują mięśnie, ujędrniają, zapobiegają zanikom mięśni, zapobiegają osteoporozie ortopedzi wręcz zalecają ćwiczenia z obciążeniem by właśnie wzmacniać mięśnie, więzadła i kości by uniknąć problemów z osteoporozą po menopauzie ćwiczenia siłowe stymulują kości do przebudowy, tego nie zrobi ani aerobic ani spacerki mam 38 lat, chodzę na jogę i w grupie jest wiele kobietek starszych ode mnie, niektóre całe życie ćwiczyły aerobic i inne rzeczy, są sprawne, giętkie, silne...oby każda babeczka była taka zadbana i świadoma swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz????
sama mam prawie 34 lata i nie uwazam sie za starą. na siłowni jest duuzo starszych osob ode mnie i duzo mlodszych. nikt na nikogo glupio nie patrzy ani idiotycznie nie komentuje. nie wiem do jakiej silowni ty chodzisz, do jakiejs nory z karkami:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×