Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosalindeeeeee

biznes w UK

Polecane posty

posrednictwa pracy mam dużo klientów którzy potrzebuja budowlancow agencyjnych ,lejbrow itp korzystaja z angielskich firm np workmates etc ja również bym z tej firmy brał ludzi do mojej drugiej firmy wedle zapotrzebowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsi - wieczny problem z tym więcej firm znam, które tez by skorzystały, natomiast co do pracowników to gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internetowy poeta
Do autorki, patrz bo ktos ci tutaj cos doradzi. Wlasny biznes to wlasna inicjatywa. biznes to nauka na bledach. Ale z poczatku trzeba te bledy zminimalizowac. Rob research w temacie ktorey cie interesuje i szukaj czytaj kalkuluj i analizuj. Nikt Ci nie powie, ze zarobil miliony na otworzeniu polskiego sklepu. Bo kazdy jest inny. Jest kilka sklepow ktore dobrze prosperuja ale wiele jest partactwa, kretactwa i oszustwa. wlasny biznes to bardzo ciezka praca. Jelsi jestes zdeterminowana to dawaj. Nie nie mysle, ze to bedzie latwa droga i praca po 8 godzin. Bedzies pracowac i myslec o pracy 24/7 365 dni w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doradzić mogę tylko solidność, dobry produkt, dbałość o klienta, bardzo często Polacy robią coś na odp***, kilka lat temu mieszkałam w 100tys. miasteczku w powiedzmy centralnej Anglii i Polacy otworzyli bagietkarnię w bdb punkcie wioski, ciepły wystrój, czysto, obsługa w 'mundurkach' - najs, mieli takie typowe ichnie bagietki, oprócz tego zapiekanki, hot - dogi - tak typowo. I raz sobie tam zamówiłam bułę z czymś na luncz. Niestety bułka była suchawa:( Mały detal, ale podstawa - bułki świeże, jak dla mnie rózwnież mogłyby być odświezone w piekarniku, ale nie to coś, co trzeba było mielić... oczywiście więcej tam już nie wróciłam, tylko poszłam tam, gdzie faktycznie było smacznie i świeżo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkakakaaa
a mała produkcja w domu drobnych art, kiedyś znajoma szyła w domu damskie torebki w Polsce i miała zbyt wśród drobnych handlarzy, szyła dużo na zamówienie, konkretne fasony albo sprzedaż sukien ślubnych lub wieczorowych to jest w UK cholernie drogie, i znalezc w Polsce jakieś krawcowe co szyją w domu i szukają zleceń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkakakaaa
znajomy kupuje na aukcjach laptopy, rozkręca je i sprzedaje na części na ebayu, też całkiem niezle na tym zarabia no alle trzeba znać temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ciuchy to z chin a nie z polski.. W Polsce Sam material na te suknie jest bardzo drogi, nie oplaca sie... Dzisiaj rozmawislam ze znajomym, jego kumpel mial sklep z ciuchami, cos mu nie szlo to zamienil na coffee shop I podobno super mu sie wiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkakakaaa
jeszcze widze że drogo tu schodzi żołnierskie oporządzenie typu menażki, niezbędniki, pasy,itp swego czasu te rzeczy można było za grosze w Polsce dostać, nie wiem jak jest teraz a to art dla pasjonatów acha i ostatnio wchodze na aukcje a tam polski maluch za 2200 funtów, może coś z tej beczki tutaj link do fiacika http://www.ebay.co.uk/itm/330899095771?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
Z tego co widze, to wy bardziej myslicie w malej skali " czyli stworzenia sobie miejsca pracy ". Biznes jest wtedy kiedy ludzie za ciebie wykonuja prace i nie musisz tego pilnowc 24/7. Wiem , ze od czegos trzeba zaczac, ale moim zdaniem trzeba myslec takze o skalowaniu i czy takie przedsiewziecie ma szanse sie rozwijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc24h
Jak już się ma pomysł na biznes, ale brak środków na rozkręcenie go to mogę Wam polecić stronę gotówka-na-start.pl u mnie tak sytuacja wyglądała, że miałem pomysł i plan, ale kas mi brakowało. Dzięki tej stronie ruszyłem z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
@pomoc24h- nie watpie, ze chcesz to wszytkim "pomoc". Wszytkie pozyczki w 3 minuty to jeden wileki scam, Wiec sobie daruj ta reklame i zerowanie na naiwnych ludziach.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arukowicz
Pomysł na biznes to podstawa, pomysł na biznes w Uk to bardzo duże fundusze, katering wydaje się bardzo dobrym pomysłem... http://www.nowybiznes.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gównoprawda! przegrasz z kebabem, english breakfast all day i chicken corner!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta stronka może się przydać http//www.firmywuk.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj z tą stronką - same bzdury i rady dla debili, z życiem nie ma to nic wspólnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minimaxtravel
Pomyslalam, ze i tutaj napisze slowko :) Mam dla Was bardzo fajny pomysl na biznes w Wielkiej Brytanii, sama jestem jego czescia , wiec chetnie sie podziele doswiadczeniami i radami :) Lubicie podrozowac? bo to polowa sukcesu, bez tego sie nie da ;) Zostancie agentem turystycznym i przylaczcie sie do naszej grupy ! Nieograniczone mozliwosci biznesowe, naprawde polecam :) Pełne szkolenia i późniejsze wsparcie w prowadzeniu biznesu zapewnione.Członkowstwo w potężnej brytyjskiej organizacji turystycznej oraz zabezpieczenia ABTA i ATOL gwarantuja klientom 100% bezpieczeństwo finansowe. MOzecie posiadac w sprzedaży oferty najbardziej znanych tuoperatorów takich jak Thomas Cook, Thomson, Kuoni, Virgin i wielu innych po bardzo konkurencyjnych cenach! Jest się czym pochwalić. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do rozmowy. office@minimaxtravel.co.uk 07716756152 / 01908640065 Pozdrawiam, Agata , Minimaxtravel ltd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×