Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosalindeeeeee

biznes w UK

Polecane posty

Gość rosalindeeeeee

mam pytanie, może trafi się wśród wypowiedzi jakiś fajny pomysł, chociaż to kafeteria a nie forum biznesowe, od niedawna żyjemy z rodziną w UK, jest to kraj ogromnych możliwości otwarty na cały świat, tu cały czas coś się kręci, zakładając tutaj własną firmę jest łatwiej coś osiągnąć, jednak brak mi dobrego pomysłu, próbowałam sprzedawać na ebayu ale to za mało, chcę czegoś więcej, jest tu dużo polskich firm budowlanych, kateringowych, sprzątających itp, w UK są ogromne potrzeby, może ktoś ma fajny pomysł na biznes a może na współprace Polska-Anglia, zapraszam piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka Przemka
gdzie mieszkasz? Londyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalindeeeeee
okolice Grays Essex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka Przemka
ja też te okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalindeeeeee
no właśnie i pewnie też obserwujesz że można tyle zrobić, bo zapotrzebowanie jest duże, może dyskusja się rozkręci i coś z tego się urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalindeeeeee
chodzi mi o dobre fajne pomysły, może kogoś do współpracy, możliwości są ogromne, również na odległość, może ktoś z Polski szuka kogoś do współpracy w UK tu naprawde jest szeroki otwarty rynek, i ogromne zapotrzebowanie na różnego rodzaju usługi, a fajne orginalne unikatowe pomysły są doceniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka Przemka
owszem, widzę - nawet próbowałam uskutecznić parę pomysłów, ale sromotnie się na ludziach zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalindeeeeee
np w tej chwili mam 2 znajomych Polaków którzy dobrze wykonują różnego rodzaju prace budowlane i wykończeniowe, ale przez cały czas okresu pobytu w UK mieli jakiegoś pracodawce nigdy nie próbowali niczego na własną rękę, zresztą to taki typktóry woli pracować u kogoś zrobic swoje i dostać pieniążki, i można by było coś z tym zrobić ale co?jestem kobietką i od czego tu zacząc jak tak taką sytuację wykorzystać?To tylko przykład, może ktoś coś poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalindeeeeee
ludzie są wszędzie, więc to nie powinno być przeszkodą, zależy co próbowałaś, czasem działalność jednoosobowa czy dwuosobowa tez przynosi świetne rezultaty, np znam dziewczyne z Litwy co tu robi ludzom paznokcie po domach, i ca lkiem dobrze zarabia ale przyjechała już z doświadczeniem bo u siebie miała jakiś mały salon i jest w tym całkiem dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalindeeeeee
kuzynko Przemka ja jestem z Grays i jestem otwarta na wszelkie pomysy, jestem równie pracowita i uczciwa, no ale jest 4 letnie dziecko więc przy jakichkolwiek planach biorę opiekę nad małą też pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrita
czy w okolicy masz jakies biura? moze dostarczac jedzenie do biur? jakies zdrowe przekaski, kanapki, taki w sumie minikaterging ale czemu nie, pracowalam kiedys w biurze gdzie wlasnie 3 slowaczki dostarczaly jedzenie, kanapki, salatki, obiady, zupy, mialy one menu i dzien wczesniej ludzie skladali zamowienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalindeeeeee
też z tym kateringiem pomysło wirował mi w głowie, puki co szukam, myśle, analizuje, może coś z tego się urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj znajomy ma w uk kilka biznesow... firme wynajmujaca limuzyny, komputerowa, salon pieknosci i mysli co by tu jeszcze... ja mysle o sprzedazy.. albo posrednictwie. a moge zapytac co sprzedawalas na tym ebayu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie przypomnialo... moje kolezanka zna jeszcze jednego kolesia, ktory wpadl na taki pomysl, zeby zalozyc strone internetowa i umieszczac na niej prace artystow ktorzy chca sprzedac swoje obrazy. zrobil fajna galerie i bierze za posrednictwo sprzedazy procent. zarabia na tym tyle ze oprocz administrowania owa strona nie musi juz nic wiecej robic (zrezygnowal ze swojej biurowej pracy), no moze szukac nowych kontraktow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka zalozyla portal o miescie w ktorym mieszka i ma tam jakies wplywy z reklam. poza tym dba zeby owa strona zawsze wyskakiwala wysoko w googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalindeeeeee
na ebayu sprzedawaam kosmetyki, zreszt do tej pory, gównie z wygranych aukcji, czasem są take rzuty z opróżnianych magazynówm, jest to czasochłonne bo trzeba szukać okazji, i zarobek potem niewielki, chyba że znalazłoby się bezpośredniego dostawce z Chin lub innych tanich rejonów, taniego dostawce, puki co nie znalazłam, szukałam na Alibabie ale droga dostawa, choć ceny art bardzo atrakcyjne, poza tym ebay jest cholernie drogi i dobijają mnie te negatywy których nie można odwzajemnić, zdarzyło się też kilka gogusiów którzy stwierdzili że towar nie dotarłi mi z paypala zabrali kase żeby oszustowi oddać bo nie miałam potwierdzenia że wysłałam, jeżeli chodzi o strony internetowe to też ma 2 ale zarobek żaden, strona musi mieć wysoki ranking żeby zarabiać a tak gł rekamy ten pomysł z pośrednictwem sprzedaży obrazów był fajny i tamtemu się udało mój syn pracuje teraz z jakimś chłopakiem z USA poprzez internet nad podobnym projektem, pomysł nieco inny ale dość ciekawy my np przywiezliśmy niedawno z Polski zestawy kuchenne 2x które udało się sprzedać i zarobek też był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalindeeeeee
ale to tak okazjonalnie a mi bardziej chodzi o coś stałego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalindeeeeee
np znajoma znała babeczkę która robiła ręcznie biżuterie z takimi orginalnymi paciorkami z Indii, bardzo dobrze się sprzedawało, sama widziałm jej wyroby i były super, mnie się podobały i miałam ochotę kupić każdą sztukę dla siebie bo jedna ładniejsza od drugiej, no ale do tego trzeba mieć zmysł artystyczny, tak rozmawiamy, piszcie swoje pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałem znajoma,która handlowala soczewkami kontaktowymi johnson &johnson i plynami do mycia ichna ebay bo miała dobre dojście w uk w fabryce bądź hurtowni "do Polski też tego sporo wysylala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×