Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosalindeeeeee

biznes w UK

Polecane posty

Gość UPC
Mysle, ze niezle pieniadze robi u nas w miescie jeden Polak. Wynajal maly lokal w centrum I przyjmuje clothes for cash. Za 1 kg placi 50p. Widze, ze duzo podjezdza samochodow z workami I oddaje. Jak robilam porzadki z synem w Jehovah's szafie to uzbieral sie worek rzeczy juz za malych, zwazylam u nas w domu, bylo 9kg, bo byla tam kurtka, die pary butow w dobrym stanie ale za male, wiec pojechalismy do tego sklepu, bo co mam wyrzucic to bedzie mial na lody, a bylam ciekawego tego interesu. Kazda rzecz ogladal dokladnie, wiec pewnie przyjmuje tylko to co jest dobre, selekcja, a na jego elektronicznej wadze bylo 5kg. Mysle ze waga jest nie ok. Wiadomo Poak potrafi. Ale nawet jesli to za 5kg bardzo dobrych ciuchow zaplacl 2.50 .uzbiera duzo ciezarowke I w Polsce sprzeda te worki za mysle ze minimum20 zl za kg. hurtowo, nie znam cen, ale mozna to sprawdzic, policzyc I sie przekonac. Moim zdaniem niezle pieniadze na tym mozna zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhjkjh
a skąd wiesz że jadą do Polski, przecież w UK są też inni może jadą do Afryki, fajny pomysł tylko ciekawe gdzie potem ma zbyt, tu trzeba kontakty pozałatwiać, a couchy w Uk mogą być różne, ty akurat oddałaś dobre ale przyjdzie ciapaty i da szmaty, ja swego czasu rozmawiałam z Afrykańczykiem i szukał krochmalu w sprayu w dobrej cenie, i pieluch dla dzieci na import do Afryki bo to u nich bardzo chodliwy towar, pytał czy nie ma tych art w korzystnej cenie w Polsce, chodziło oczywiście o hurtowe ilośći na eksport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhjkjh
gdyby mieć dobry zbyt na takie użyane ciuchy to niezły pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Kent i ostatnio myślałam o otworzeniu sklepu z elektrycznymi papierosami, w Polsce są teraz bardzo popularne a w UK mało kto o nich słyszał niestety trzeba by troche zainwestować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhjkjh
to może najpierw spróbuj na ebayu zobaczysz jakie będzie zainteresowanie a inwestować dużo nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Glasgow był lepszy magik od ciuchów - działał jako fundacja - zbierał ciuchy za darmo - jak leci, segregował, co dobre sprzedawał do Polski, szmaty szły na pomoc gdzieśtam, już z nim podobno zrobili porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) No myslcie ,myslcie kochani bo pieniądze leżą w banku i stygną ;) Mam kolegę ,który ma firmę transportowa w PL i ostatnio jak z nim rozmawialem to sam mówił jakie ilości ogromne tych ciuchow z tomciucha w UK krążą po europie ,teraz już nie tylko do PL ale Rosja i Ukraina -tam jest zbyt -sam o tym myslalem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr
Takie gdybanie i dyskusja na temat "Jakie firmy maja znajomi". Prawda jest taka, ze z dobrym pomyslem, to i w Polsce sa wielkie mozliwosci. To wlasnie pomysl najwazniejszy, bo chodzi o to, zeby przy jak najmniejszych nakladach zarobic jak najwiecej. Brak pomyslu = brak biznesu. A pomysl to tez jeszcze nie biznes, bo trzeba zrobic badanie rynku i biznes plan, bo tak na lapu capu zobaczymy jak bedzie to zabawa w firme, a nie prowadzenie firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghytrfdxc
co wy? jak ktoś ma dobry pomysł na biznes to się nim mnie podzieli jeśli jest mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Senatora 2012
Czym się zajmuje ex D.Bill? Toż to naczelna matrona kafeterii. Nie wiedziałeś? Toż to nigdzie nie pracuje, kafeteria całym jej światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chciałeś/łaś mnie obrazić to trochę nie wyszło:) pracuję, pracuję:) że dla ciebie praca nie na etacie to nie praca to nie mój problem, a na kafe wpadam coraz już rzadziej, bo już prawie nie ma się do kogo odezwać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj 90% ludzi tylko marudzi, że tego nie może znaleźć, tego załatwić, a że deszcz, słońce, :) ci co mają swoje robić i zarobić to czynią swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko - w tej chwili robię 'dziwne' rzeczy - pomagam dwóm gościom rozkręcić biznesy - jeden to jest też strona internetowa, drugi związany z budowlanką, ten drugi ciekawszy i bardziej wymagający, ale docelowo nie zamierzam się tym zajmowac dłużej niż dwa lata - mam nadzieję, że jak się rozkręci to już ktoś inny się tym zajmie, zamierzam natomiast wykorzystać doświadczenie, które zdobędę i kontakty do rozbudowania swojej działalności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie budowlanki to co można rozkrecac ? temat rzeka,jest klient (popyt -o niego najtrudniej ) dzialamy ! a ten temat to ogolnobudowlanka czy jakiś konkretny fach :stolarka ,elektryka etc . jak tu czytam niektórych jak to pomysł trzeba mieć ,niszę znaleźć itp to śmiać się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Senatora 2012
Taaak bajkopisarko ex D.Bill fantazjuj dalej na temat swojego 'byznesu' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator - na tą chwilę i parę przyszłych mam tyle ile jestem w stanie ogarnąć, a czasem i z tym nie nadążam, swoimi innymi pomysłami się nie podzięlę oczywiście, tylko je w miarę przypływu gotówki będę realizować:) natomiast rzeczy typu handel - czyli co gdzie, skąd, komu i kiedy to już mniej chętnie - jak czytam o takich magikach jak ten z Glasgow to przecież nie mam szans;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie wiem - ja się kontaktuję z 3 osobami, z których jedna robi sama, dwie mają swoje firmy, ale nie wiem ilu mają ludzi pod sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty masz jakąś bazę klientów ? kiedyś chcialem otwierac taką agencję posrednictwa ale sam się nie rezerwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×